LVÍ BRÁNA 8.8.9 (2016)

Vykročte vpřed, je ČAS, nechte své Světlo svítit

Zářiví,

Je čas na další aktivaci ze Lví Brány 8.8. (8. Srpna). Letošní frekvence je 889, stahující soulad z naší Duše do naší osobnosti. Jsme žádáni otevřít plně svá srdce božskému vedení, které v hojnosti proudí k nám všem. Každý z nás v období Lví Brány v srpnu vstupujeme do bližšího spojení s hvězdou Sirius. Skrze Solární Sluncem Lva jsme žádáni vstoupit do své síly, důvěřovat božskému vedení a vzestupům, které nás podporují v každé přeměně. Jsme žádáni propustit naše stará přesvědčení, omezení a mylné představy o druhých a o sobě samých.

Jsme žádáni být k sobě upřímní a být otevření – poznat, že vzájemná spolupráce slouží našemu kolektivnímu vědomí a že nemůžeme žít odděleně.

Lev může být egoistický, tvrdohlavý, krutý a bojovný. Ale Lev také může naučit vůdcovství, osobní síle a konstruktivním hranicím, možnostem a otevření se spolupracovat a rozeznat velkolepost a sílu v každé osobě ve skupině. Duše, která v tomto období /které započalo v červenci/ sídlí v Abstraktní Sféře, přijímá rytmy a signály z Brány a předává potřebné zprávy pro osobnost nebo Ego inkarnovaného jedince.

Můžete zaznamenta proudy informací které k vám přicházejí, ať už jako intuice, instinkty nebo vnitřní uvědomění, které vyžaduje vaši okamžitou pozornost. Všechny vnitřní vzdory, kterým čelíte jsou opečovávány láskou a ohleduplností – tento kontakt ze Zdroje rozpouští vaše obranné zdi a pomáhá vám vidět, že svět je opravdu krásný a váš život stojí za to žít.

Jste vyzváni a motivováni spojit se se svým Božským Sebe-Vědomím, dotknout se Kvantového Pole Nekonečných Možností. Jste žádáni udělat si čas být se svým Pravým Já, probuzeného s vědomím vašich každodeních myšlenek, emocí a činů. NYNÍ jste žádáni k uskutečnění konstruktivních činů, které povedou k pozitivním změnám ve vašem životě, zvycích a systémech přesvědčení.

Jste posíleni touto silou hvězdy Siria k aktivaci Moudrosti ve vašem DNA a prolomení mentálních iluzí, bláznovství a negativity Ega. Jste žádáni mluvit jasně, opatrně, s čistotou a silou přicházející z vašeho srdce.

Mohli jste uvolňovat a očišťovat staré bolesti, chyby, nepochopení, sebepochybnosti, utrpení a snad dokonce svou vlastní sebehodnotu. Mohli jste obdržet silnější slova jako připomenutí – jako rovzpomenutí – že se vaše Duše snaží k vám promlouvat, probudit vás z hlubokého spánku sebe – způsobené bolesti, odcizení a osamocení.

Využijte tohoto času k vytvoření více přátel, spojte se s lidmi. Vytvořte nová spojení, osvoboďte se z koncepčního odsuzování druhých. Když osvobodíte svou mysl z projektovaného pohledu na někoho, vaše srdce se otevře a žádné masky během konverzace nebudou třeba.

Letošní Lví Brána 889 hluboce promlouvá k vašemu srdci, tančí s krásou slunce, které si libuje ve svém prozařování skrze Jádro vaší Bytosti.

lion-star-art

Věřte ve svou schopnost tvořit prostřednictvím jasných vizí toho, co toužíte prožít.

Nastal ČAS k uskutečnění činů, již déle nečekejte, vykročte vpřed a oslavujte svoji DUŠI. Nelitujte se kvůli svému životu nebo zdrojům které máte.

Tato silná hvězdná brána bude pokračovat ve vzestupu svých frekvencí a intenzitě až přes ÚPLNĚK 18. Srpna 2016 a jeho vlna bude jízdou, která bude pokračovat do PRSTENCOVÉHO SOLÁRNÍHO ZATMĚNÍ 1.září 2016 – Novoluní.

Meditujte a vstupte do svého Prostoru Tichosti, naslouchejte vibracím, rytmu těchto frekvencí, které k vám promlouvají. Životní vzorce se rozvinou a svět zažije důležité události.

Se všemi posuny a otevřenými branami je důležité, abyste si byli vědomi svých myšlenek, činů a emocí. S každým vstupem laskavosti vašeho srdce budete požehnáni a povzneseni skrze období změny s minimální těžkostí.
 
Nebojte se změn – přijměte, že vaše staré já odcházejí, odlupují se, aby se mohlo objevit to nové. Nedělejte si starosti s rozmachem a růstem a vězte, že bez přestavby sebe samých nemůžete ve své realitě postavit nic nového. Vaše Nové Já je Nová Realita.

Je o vás postaráno…Jste milováni….Jste v bezpečí…..Pokud jste motivováni s někým mluvit nebo někomu pomoci, vykročte, věřte tomu pocitu a vyražte. Zdroj pracuje skrze vás aby sdílel světlo a lásku, která je nyní velmi třeba. Vše je propleteno, vše je propojeno, s každým činem a každou myšlenkou bude vždy existovat příčina a následek. Oceňujte trpělivost, která vám byla dána protože ta nepřišla s vaším požadavkem, byla vám věnována soucitně a moudře.

Nyní vykročte, Nastal ČAS, nechte své Světlo zářit. Buďte tou vědomou Příčinou Pozitivního Následku. Důvěřujte svému božskému Já, nepopsatelné lásce kterou pro vás Vesmír má. Lev čeká…..

Napsala: Yantara Jiro

Překlad: Taunia Atiriamin Christová
www.slunecnbarana.eu, www.martinachristova.eu
http://slunecnabrana.blogspot.cz/2016/08/lvi-brana-889-2016.html?view=magazine#!/2016/08/lvi-brana-889-2016.html

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s