Kryon – Nacházet radost uprostřed chaosu – 2

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Grand Rapids, Indianapolis, 25. července 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Tohle je den introspekce, sebevnímání. Je to den, kdy se mnozí díváte dovnitř a zkoumáte: „Co mohu udělat, abych změnil svou situaci? Nejde mi ale o skutečnou situaci, která se teď děje, ale o to, jak se cítím.“

Jak víte, situace je ve skutečnosti řízena, ovládána. Toto je druhý channeling ze čtyř na téma radost. Sérii jsme zahájili dnes ráno. Je těžké nacházet radost uprostřed chaosu. Přesto se to právě teď od mnoha z vás žádá. Drazí, pro ty, kteří si to poslechnou později, opakuji, že tento channeling  je předáván uprostřed druhé vlny (corona) viru (v USA) v červenci v roce 2020. Pro mnohé z vás to není dobrá doba. Ztěžuje ji ta nejistota, to neznámé. Jak dlouho to bude trvat? Co bude dál? Jak můžete plánovat budoucnost, pokud opravdu nevíte, co budoucnost přinese, kterou si v normálním životě můžete plánovat? Říkáte: „Sem pojedu na dovolenou. Udělám to a tamto. Možná dokonce půjdu ven a budu se bavit.“ A přesto nic z toho nemůžete plánovat takovým způsobem, jako jste byli zvyklí dřív. Vytváří to strach, dokonce i u těch, kteří tvrdí: „No, já jsem s tím vším v pohodě a je mi dobře.“ I jim říkám, že stále existuje prvek nejistoty, který člověku nedělá dobře. Nikomu tahle situace nedělá dobře. Proto vám tyto channelingy nabídnou určité odpovědi. Tyto odpovědi týkající se nalézání a vytváření radosti ve vašem životě souvisejí s tím, co jsem dříve popsal jako objevování a uvědomování si vnitřního dítěte, což je vlastně paměť, kterou všichni máte. Je to doba, kdy jste byli dětmi a měli jste jen pramálo obav, pokud vůbec nějaké. Byla to doba her, štěstí, euforie, chichotání a nevinnosti. Pořád ve vaší paměti je. Řekli jsme, že tím jádrem (základem) vnitřního dítěte je radost. Je to lék, který je tam ukryt a čeká, až bude nalezen a znovu vás prostoupí jako tehdy.

Dnes bych vám chtěl předložit čtyři návrhy, čtyři atributy. Téměř nad každým z nich budou kroutit hlavou ti, kteří pracují v linearitě a logice a nedokážou pochopit něco jiného – zbytek příběhu, který  vám předám za chvíli. Nebylo by skvělé být v situaci, kdy se nic nezměnilo, a přesto byste se zítra, příštího dne, mohli probudit s klidnou vyrovnaností? A nejen to, budou to pozorovat i lidé kolem vás. To bude téma třetího channelingu. Jejda, právě jsem prozradil, o čem to bude zítra (Kryon se usmívá.)

Čtyři atributy, čtyři věci k vyzkoušení, o kterých mnozí z vás řeknou: „Ach, to nebude fungovat.“ Skutečně nechápete, že je toho mnohem víc, co vám předávám. Je toho mnohem víc, než se zdá. A toto „mnohem víc“ přichází mnoha různými způsoby. Přichází to v tom, co je ve vaší innate. Přichází to v tom, co vaše tělo slyší a očekává. A přichází s pomocí druhé strany závoje.

Co jsme vám v minulosti říkali – už je to více než 30 let – o tom, jak s vámi spolupracuje vaše tělo? Máte něco, čemu se říká inteligentní tělo (innate). Toto inteligentní tělo je tou částí, kterou oslovuje homeopatie. Je to ta část, která ví víc než vy. Je to ta část, která rozumí vašemu imunitnímu systému. Je to ta část, která pracuje s nemocemi. Je to jako kráčet dál a žít tak, že děláte všechno, co děláte, a inteligentní tělo se postará o ostatní. To znamená, že existují vaše části, které fungují, i když nerozumíte, co vlastně dělají. To je režim přežití. Je to ve vás zabudováno a je to úžasné. Pojďme to tedy použít hned teď. Pojďme to využít hned teď.

Číslo jedna: Začněte svůj den afirmacemi

Bude to znít příliš snadno. Všechny tyto návrhy budou znít příliš jednoduše. Chci, abyste našli pozitivní, mírumilovné a smysluplné afirmace a zapamatovali si je. Nečtěte je, zapamatujte si je. Uložte je do své mysli, naučte se je zpaměti a prohlašujte je třikrát, nebo i čtyřikrát za den. Dělejte to tak často, jak to potřebujete, a začněte s tím svůj den. Vstáváte a cítíte se hrozně. Začněte s tím svůj den. Nyní probereme celou tuto myšlenku a ukážeme, že to vypadá jako protimluv, pokud jde o to, že sedíte v bolesti a opakujete afirmaci, která tvrdí: „Cítím se skvěle!“ Lidé namítnou: „To je ale hloupé! Toto není ezoterické. To není duchovní. To je prostě hloupé! Mám si memorovat afirmaci, které říká, že se cítím skvěle, když se tak necítím?“ Ano, to je přesně to. Způsobuje to něco jiného, drazí, a já vám to znovu povím. Jak jsem řekl, budu vám opakovat tuto myšlenku, až vás už bude unavovat o ní slyšet.

Tělo vás poslouchá. Slyší slova a jedná na základě toho, že vaše vědomí je šéfem. Už jste o tom někdy přemýšleli? Pokud jste šéfem svého vlastního těla a svého vlastního vědomí, jak řeknete svému tělu, co má dělat? Tím, že o tom budete jen v mysli přemýšlet? Ne, odpověď je: vyslovit to nahlas! Když začnete vyslovovat afirmace klidu a míru: „Jsem klidný a pokojný člověk, protože se účastním radosti tvoření a laskavosti Stvořitele, který mě miluje, a všeho kolem mě, co je přirozené a krásné.“ Snadné, že? Zároveň se však cítíte hrozně. Ano. Funguje to? Ano. Kdyby ne, neexistovalo by na planetě takové množství procesů afirmací, karet a učení. Ano, funguje to. A metodika nebo vědomí vaší logiky spočívá v tom, že vaše inteligentní tělo poslouchá. Vždy jsme to říkali, vždy. Vaše buněčná struktura poslouchá. Mluvte s buňkami ve vašem těle. I když si možná myslíte něco jinak biologicky a chemicky, vaše tělo bude reagovat na to druhé. Proto afirmace fungují.

Zapamatujte si alespoň tři afirmace a ráno je vyslovte nahlas, několikrát. Vyslovte je večer, vyslovujte je během dne. Po nějaké době vaše innate začne chápat, že se jedná o žádost, možná dokonce o rozkaz. Začne to pak změnou chemie, a když se změní vaše chemie, změní se i vaše myšlenky. Víte to. Víte, jaké to je cítit se hrozně a jaké to je cítit se dobře, drazí. Všichni to víte. A víte, že po chemické stránce se určitým způsobem cítíte. Není to všechno jen ve vaší hlavě. Souvisí to s tím, jak jste unavení, jak plní života se cítíte, zda chcete hodně mluvit nebo ne. Je to chemické. Není to jen ve vašem mozku. Afirmace to za vás udělají. Vyvolají reakce uvnitř inteligentního těla a ono pak udělá zbytek za vás.

Číslo dvě: Vaše chemie se mění, když se smějete!

Číslo dvě je nejen podobné, ale zní i stejně, avšak má nečekaný vývoj. Každý z vás se nahlas zasmál nějakému vnějšímu zdroji. Možná tím vnějším zdrojem je skvělá a nádherná kniha. Možná je to film, který jste viděli, video nebo něco jiného, obrázky, zábava se zvířaty, která jste měli, nebo vzpomínky, které máte uložené. Ať je to cokoli, chci, abyste to našli a přehráli si to. Čím více času strávíte nad věcmi, které vás dříve rozesmály, tím více to aktivuje vaše svaly spouštějící smích, které se budou rozpomínat na ten předchozí smích, pohodu a dobré časy. Pokud máte nějaké filmy, které se vám opravdu líbily a které vás rozesmály, podívejte se na ně znovu. Nyní byste mohli říct: „Upřímně, Kryone, to nebude fungovat. Ale dobře, podívám se na ten film, proč ne.“ Zaručuji, že se po chvíli budete pochechtávat a smát se. A vaše chemie to pocítí. Chemie, vaše tělo, řekne: „No, to je dobrá věc. Změním se. Už se nebudu bát a mít obavy, neonemocním a nebudu nemocné. Začnu měnit chemii.

Když se smějete, vaše chemie se mění! Věděli jste to, že? Nalézat radost uprostřed tohoto chaosu není tak obtížné, jak si myslíte. Ale musíte na tom pracovat. Chcete, nebo ne? Musíte na tom pracovat. Takže toto je číslo dvě. Najděte něco, co vás v minulosti pobavilo a rozesmálo, a zopakujte si to. Najděte to. „No, Kryone, existuje opravdu jen jeden film, který mě v životě rozesmál.“ Dobře, pak si jej přehrávejte každý den (Kryon se směje), protože smát se vás neunaví, i když víte, co bude ve filmu odehrávat dál. Přesto se budete smát a budete se na ten film dívat znovu a znovu, protože je zábavný a uklidňuje vaše srdce. To je číslo dvě.

Číslo tři (1): Innate je navržena pro přežití

Číslo tři je axiom a to je tento. Rozpoznejte a přijměte základní pravdu. Tato pravda má dvě části. První část: vaše tělo se chce uzdravit. To je přežití. Vše ve vaší innate je vytvořeno pro přežití. Vaše innate to chce víc, než vaše vědomí. Dochází tu k fantastické spolupráci, okamžitě. Když to začnete dělat, vaše tělo, dokonce i vaše innate, uvidí záměr toho, co děláte. Dokonce i části vašeho vědomí vědí, o co se snažíte. Znovu se vrátíme k tomu, že se cítíte hrozně. Ale použijte tyto věci, které se mohou zdát jako „náplasti“ –  afirmace, filmy – a vaše innate uvidí, o co se snažíte, a poté s vámi začne spolupracovat. Jinými slovy, máte zde pomocníka. Tento pomocník je instinktem přežití vaší innate. Chce se smát. Chce se dostat z deprese, drazí, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Můžete se se vším vyrovnat s klidem a radostí. Pomáhá vám, když nejste klidní a radostní? To je jedna z důležitých otázek, že? Uspíší to něco, co se děje mimo váš domov? Odpověď zní, že ne. Ale já vám předávám věci, které vás udrží zdravé, když teď pobýváte ve svém domově.

Číslo tři (2): Musíte otevřít dveře

Druhá část čísla tři je duchovní. Stvořitel se o vás stará víc, než si dokážete představit. Když začnete dělat takové věci a hledat své vnitřní dítě, vyslovovat afirmace, řeknu vám, že část vaší duše vidí, že jste se na základě své svobodné volby rozhodli pro proces, s nímž nyní může spolupracovat. Pochopili jste to? Máte svobodnou volbu. Tohle je velmi důležité. Kdybyste jen tušili, co to doopravdy znamená. Máte na výběr, abyste zemřeli předčasně, pokud se tak rozhodnete, pokud si to budete přát. Máte na výběr, zda na této planetě zůstat mnohem déle, pokud se tak rozhodnete.

Ale tady je pravidlo, o kterém byste měli vědět, pravidlo, které byste měli znát. Když se rozhodnete najít kousky a části Stvořitele ve vás, když se je rozhodnete najít, rozsvítí se světlo. Opravdu ano. Části vaší duše řeknou: „Podívejte se, co tato osoba udělala. Tato osoba nám dává svolení.“ Otevřete dveře! Otevřete dveře! Otevřete dveře! Takhle to vnímáme. Svobodná volba? Otevřete dveře. Projděte jimi a pomozte částem vaší duše ven. Zobrazí se vaši průvodci. Vaše sny se začnou vyjasňovat. Pocítíte kolem sebe víc laskavosti a nebudete vědět proč. Řeknu vám proč. Protože jste to udělali, pokusili jste se o to, ukázali jste svůj záměr. O tom je svobodná volba. Nemůžu vám říct, jak moc to pro nás znamená, když řeknete ano. Ale sami musíte otevřít ty dveře. To bylo číslo tři.

Pokud by někdo z vás chtěl propojit tyto věci numerologicky, vyplyne z toho další příběh. Říkal jsem vám, že všechno něco znamená. Co znamená číslo 1? Co znamená číslo 2? Co znamená číslo 3? Co znamená číslo 4? Zkuste si to vypracovat.

Číslo čtyři: Jste velkolepí!

Podívali jste se už někdy na přírodu? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak může příroda fungovat během bouří a katastrof? Přesto pak vyjde slunce. Je to skoro tak, jak příroda prostě funguje. Prostě funguje. Zdá se, že to nehraje žádnou roli, že to není důležité. Ale to je to, čím jste. Jste součástí přirozeně fungující Země. Jste součástí Gaii. Pocházíte z Gaii. Takže pokud si myslíte, že příroda nefunguje, zkuste se nad tím trochu zamyslet, protože vás tato myšlenka vrátí na správnou cestu. Na tu naprosto nádhernou a úžasnou cestu, kterou najdete v přírodě, kde vše prostě funguje a přežívá, vychází slunce. Později si uvědomíte, že zvířata přežila. Vypadá to jako spolehlivá věc, ale řeknu vám, že existuje cesta, kterou se můžete vydat a která může být součástí vašeho přežití na planetě, vašeho spojení se Vším, co je. Je to laskavé a vy si začínáte uvědomovat: „Jsem součástí většího obrazu než jen sebe samého.“

Číslo čtyři se stává tím, co je uvědomění si sebe sama se vším ostatním. Když začnete chápat, že bez ohledu na to, co se teď stane s vaší prací, vztahem nebo čímkoli jiným, co ve vás právě teď vyvolává strach a chaos, pak vše bledne ve srovnání s tou částí stvoření, kterou jste na této planetě, a co to znamená ve větším měřítku. Sděluji vám tyto věci už 31 let. Jste větší, než si myslíte. Jste milováni víc, než si myslíte. Zasloužíte si víc, než máte, protože jste neotvírali dveře dostatečně často. Stojíme zde s nataženýma rukama a říkáme: „Kdy si konečně uvědomíte, jak velkolepí jste?“ Číslo čtyři se stává uvědoměním si své velikosti. Jste součástí plánu, jste součástí Země, jste součástí všech těchto věcí, které jsou mnohem větší.

Ujišťuji vás, že pokud budete dělat tyto čtyři věci, pokud je přijmete za své, pokud pochopíte, že máte pomoc, pokud si uděláte rutinu ze smíchu, budete vyhledávat věci, které vás v minulosti rozesmály, pokud budete pravidelně vyslovovat afirmace, pak vyjdete na druhou stranu a tváří v tvář chaosu řeknete: „Jsem mnohem klidnější, než jsem byl předtím. To jsou slova klidu a míru, která přesahují pochopení. Znamenají, že jste až příliš klidní a pokojní. A lidé řeknou: „Co se s tebou děje? Proč už nejsi v depresi? Já jsem v depresi, takže ty musíš být v depresi také.“ To je číslo tři a o tom si povíme zítra.

Jak pak přenesete to, co budete dělat a co se naučíte, a všechny ty změny ve svém životním chaosu, jak to pak přenesete na ostatní? Mohli byste nebo měli byste to udělat? Až se vrátíme, promluvíme si o tom. Všechny tyto věci jsou platné pro teď, pro červenec 2020, a vy víte, co se děje. Říkáme vám tyto věci s velkou láskou, protože vás milujeme.

A tak to je.

KRYON

Zdroj: http://www.kryon.com – Finding Joy in the Midst of Chaos 2 – MP3 –  14:44 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, Leeho Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky  Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Leeho Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s