Doba, která se neopakuje – odkaz od Zlatej dušičky

Život lidský jakoby se zdál plný utrpení, přesto, že původní záměr duše neodpovídá tomu, jak duše prožívají své životy. Došlo k mnohému zkreslení a nyní je čas, aby bylo vše napraveno, tedy aby lidský svět dosáhl ne-li dokonalosti, potom alespoň pozvednutí. Doba, která se neopakuje. Skrze své mnohé životy jste se zapletli do kola karmy a je velmi zatěžující se stále znovu a znovu vracet. Je zde možnost, že vaše vývojová větev již povede do zcela nových proudů, napojujících se těsněji na vyšší zdroje. Kráčíte k tomuto krůček po krůčku. Přesto však sebou stále nesete mnohé zátěže, kterých se jen neradi zbavujete v domnění, že byste mohli o cosi přijít. Nacházíte se v čase, kdy výrazný přelom ovlivňuje vše kolem, včetně vesmírných sousedů, kteří s vámi často sdílejí mnohé okamžiky, aniž toto můžete registrovat.

Země má nastavený svůj postup a lidé Země, vy, jako bytosti tohoto času a tohoto světa jste se Zemí pevně spjati, a proto i pro vás je zde nastaven posun. Často však duše ještě nedokáží postoupit, a proto volí raději odchod, aby měly možnost dokončit své lekce v jiných časoprostorech. Vy však, kteří obýváte tuto dimenzi, máte nelehký úkol, a tím je zejména naučit se rozpoznat pravdu a manipulaci, abyste se poté dokázali beze strachu otevřít svým novým já, svým úkolům a svému naplněnému životu. Neboť mnozí nežijí, nýbrž přežívají. Jste stále svázáni nejen ve svých životech, ale také ve svých myslích a svých srdcích. Přesto se zde probouzí duch akce, duch popření toho, co není v souladu s cestou duše a duch ohně, který dokáže rozhýbat mnoho z toho, co zůstávalo pevně přikované, tedy uvolnit to, co bylo věky nehybné. Můžete mít obavy ze své budoucnosti, ale vězte, že je možné v každou vteřinu tohoto času změnit cokoli, co změnit chcete. Musíte však začít uvnitř sebe samých.

V tomto čase se zesilují mnohé emoce, mnoho z vás má pocit, že je na pokraji svých sil. Pozorujte, co se děje kolem. Zároveň však si musíte uvědomovat, že ať se děje, co se děje, každý má svou cestu, kterou si musí projít, a proto není potřeba trápit se starostmi těch druhých. Procházíte si temnější část doby, kdy se vše rozpadá pod tlakem, mnohdy vyvolaným uměle, přesto tlakem, který může být i ozdravný. Buďte ve svých srdcích stále bdělí a buďte si též stále vědomi toho, že každý z vás má to své ke zpracování, a proto je potřeba si vzájemně pomoci. Mnohé spory jsou zcela zbytečné, pokud připustíte i pravdu toho druhého a podíváte se jeho očima. Zároveň však také stůjte sami za sebou a nepropadejte skepsi, neboť nic netrvá věčně a vše má někde své řešení. I když to možná v tuto chvíli nevnímáte, život je krásný i přes mnohé nesnáze a překážky, které si často stavíte vy sami svými pochybnostmi. Tento čas je časem společně strávených chvil, společných prožitků a lásky. Užívejte ho plnými doušky a nezapomínejte na své blízké, na ty, kteří potřebují vaši pozornost, na ty, kteří se cítí osamocení. V tomto čase zázraků učiňte zázraky pro všechny potřebné. I my činíme zázraky pro vás. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: https://zlata-dusicka84.webnode.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s