Končí se svět, který se utápěl v temnotě – odkaz od Zlatej dušičky

Zdá se, že život v tomto čase přináší mnoho dobrého, i když pohled proživatele ukazuje, že je velice náročný. Střídání nálad jak uvnitř, tak vně, bude i nadále pokračovat. Změní se intenzita, avšak pro mnohé tento čas přinese spíše nemožnost se rozhodnout, kam v životě směřovat. Musí dojít se smíření s událostmi tohoto času a teprve poté bude možné opětovně zaměřit tvorbu životních událostí vpřed, tedy tvořit novou budoucnost. Jsou zde ještě mnohé zmatky, kdy některé bytosti nedokáží určit směr své cesty, jsou zmateny a jsou také klamány, aby se nedokázaly nadále spojovat se svou vyšší podstatou.

Zlomek vteřiny je nyní pro vás čas, kdy se může udát mnohé. Kdy je tu nekonečné množství možností a také velký potenciál k náhlým změnám, náhlým kolapsům, ale také náhlému růstu, či otevření příležitostí, které mohou zcela proměnit život právě ve zlomku vteřiny. Končí se svět, který se utápěl v temnotě. Musí. Jinak by nikdo nepřežil. Avšak toto ještě potrvá, než se Země přehoupne z času konce do času stabilního a pevného začátku. Jsou zde mnohé scénáře, které ukazují novou cestu a mnoho z nich nebude nikdy naplněno. Pod tlakem živlů se může mnohé stát a mnoho z tohoto pak dovede některé k uvědomění si nových skutečností. Svět bolesti a nepochopení již existuje vedle světa naděje a uvědomění a začínají se vzdalovat. Člověk je uzavřený v bublině, která mu nedovolí uvolnit se a dojít k pravdě. K pravdě, která by mu otevřela oči. Cesta k pravdě v tomto čase vede skrze marast, který nepropouští ani bublinku naděje. Tím spíše pak působí na bytosti, které ve svém zoufalství a pod tlakem událostí dospějí k novému pohledu na svět i na život. Mnohé bytosti se musí zbavit svých závislostí, neboť pokud toto neučiní, jako kámen je budou stahovat dolů.

Člověk si neuvědomuje, že mnohé projekce, které prožívá, jsou nastaveny, jsou vytvářeny proto, aby došel k závěru, že nic nedokáže změnit a vzdal se. Na straně druhé je zde kolona těch, kteří utváří běh času svým světlem a v časech temnoty svítí jako lucerny. Černá a bílá, dobro a zlo. Je možné toto nazvat jakkoli. Pokud je zde cosi, co může pomoci otevřít oči, pak je to zkušenost, která zanechá výrazné otisky v duši člověka. Takovými zkušenostmi právě procházíte, avšak není to nic, čeho byste se měli bát. Neboť dostáváte příležitost zbavit se všeho, co s vámi neladí. Někteří, kteří se dokázali pozvednout, nachází se nad energiemi hustoty. Pouze tehdy, pokud poleví, mohou se opět ponořit. Jejich vůle je však natolik silná, že se opět dokáží nadechnout a odpojit se od špíny, která zachvacuje temné kouty tohoto světa.

Čas slunovratu je zde jako světlo ve tmě, neboť v tento čas je možné s pomocí světlušek odevzdat své zátěže a připojit se k proudu duší, které směřují k sobě samým, které směřují domů. Ten pocit domova může být pro někoho tak silný, že si ho zapamatují po celý svůj život a bude jejich hnacím motorem. Čas, kdy se otevřou dveře a bude možné zahlédnout záři a prožít zázrak ve světě materie. Držte v sobě stále vize toho, co si přejete, neboť čas Vánoc vám pomůže uvést v chod materializaci těchto přání. Nezapomínejte na lásku a nezapomínejte na sebe samé. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: https://zlata-dusicka84.webnode.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s