Vždy je tu více možností – odkaz od Zlatej dušičky

Z lásky se stává nenávist, pokud nejsou naplněna očekávání, která si člověk klade vůči druhému člověku. A láska je hybatelem všech vztahů, je hybatelem Vesmíru. A jen láska může pomoci dívat se na svět nezaujatě. Dívat se bez iluzí a bez projekcí, které zkreslují celkový obraz nazírání. Koloběh života sestává z mnohých nenaplněných možností, které nebyly využity a z příběhů, které si duše prožila. Svět se nyní jeví jako konec, a přesto započal novou etapu.

Čas se však mění, neboť hmota vibruje rychleji a to má vliv na vše, co je. Oblasti, které se vibračně zvedají a ještě budou zvedat, budou však stabilní až mnohem později, neboť vyzdvižení půjde ruku v ruce s okamžitou změnou toků energie. Země se otevírá přílivu sluneční energie a přitom nasává sílu, která buduje na planetě zcela jiný svět. Odcházející se pak odcizuje a opouští tento svět. Mizí do nízkých míst, kde se vše znovu opakuje. Není nic, co by zůstalo skryto a nepodléhalo proměně, neboť i ti nejzavilejší budou muset otevřít svá srdce, pokud chtějí zůstat součástí tohoto světa.

Lidská mysl hledá mnohé berličky, jak uchopit život a vše, co život přináší. Mysl však nemůže poskytnout to, co nabízí srdce. Hledáte pochopení a hledíte do budoucnosti s očekáváním, že budete osvobozeni od těžkostí, které prožíváte. Záleží však jen na vás, jak vše uchopíte, jakou energii vydáte na to, abyste se osvobodili, abyste změnili svůj život. Záleží na tom, zda se rozhodnete pro život anebo pro pomalé umírání. Vždy je tu více možností a vždy se můžete spojit se sebou samými, abyste poznali, co je pro vás to nejlepší. Odpovědi, které hledáte, jsou stále tady.

Není potřeba si zoufat, neboť vše, co potřebujete pro sebe samé, máte k dispozici. Obnovte svou víru v to dobré a nepropadejte panice. I když to nevidíte, to, co prožíváte, je pro vás a vaše pochopení to pravé. Nedávejte sílu ostatním, ale nejprve pohleďte na sebe samé. Život je krásný a plný překvapení. Oddejte se mu zcela, neboť jste dostali příležitost a vaše duše ji využila. Tato škola života je tu proto, abyste dospěli. Abyste se probudili a došli k poznání, kým jste. Vždy budete v tomto světě muset reagovat, vždy se budete muset rozhodovat. Využijte tento čas k širšímu pochopení a uvolněte své strachy. V tomto čase je vše možné. Včetně zázraků. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: https://zlata-dusicka84.webnode.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s