Tvoříme nekonečné množství realit – odkaz od Zlatej dušičky

Tento svět, lidé Země, je plný rozporů stejně tak, jako vaše nitro. Víme, že byste rádi znali svou budoucnost, cestu, kam vás život vede. Ti, kteří se zde necítí šťastní a spokojení, upínají svou mysl k tomu, že se vše změní, či bude změněno. Tento svět je odrazem vás samých, tedy toho, jak svět vnímáte. Je to váš vnitřní obraz, projektovaný ven. Tedy proto musíte chápat, že i veškeré změny, na které čekáte, se musí nejprve uskutečnit ve vás samých. Toto si však mnozí neuvědomují a někteří toto dokonce popírají. Ať však je váš názor na toto jakýkoli, pravda je jen jedna, ať již jí věříte, či ne. Tento svět klouže nahoru a dolů tak, jak kolektivní vědomí vysílá energetické impulsy. Tedy tento svět pulzuje nadějí anebo skepsí, propadá se a znovu zvedá stejně tak, jako vy. Přesto je zde po dlouhé době naděje, že svět tohoto času může být zcela jiný. Tedy každý z vás je zde proto, aby nasměroval nejen sám sebe, ale i ty ostatní do lepší budoucnosti. Provází vás však velmi silné aspekty, které vás mohou odvracet od vašich záměrů a podkopávat vaše odhodlání. Každý z vás se musí postarat sám o sebe, o své duševní zdraví, o to, aby se cítil vnitřně dobře a naplněný.

Tento čas vám posílá naproti mnohé zkoušky. Je to proto, abyste prokázali svou sílu, ale také proto, abyste se oprostili od mnohých svých iluzí a prohlédli. Je tu čas, kdy již nelze udržet realitu takovou, jakou jste znali. Každý z vás svým nazíráním na svět vytváří svou budoucnost a svou cestu, tedy svou časovou linii. Okem jasnozřivého pozorovatele byste potom viděli vaše cesty jako světelné paprsky, mířící mnoha směry. Pokud jsou tyto paprsky více nahuštěny, pak vytváří koridor, který se bude s dalšími rozšiřovat a dokáže pojmout stále více těchto paprsků, přičemž každý jeden paprsek je cestou jedné duše. Zastabilizované koridory pak určují cestu budoucnosti a tedy vytvářejí životaschopnou realitu, která se začíná dále rozšiřovat, rozvíjet a pulsy do sebe vtahovat další a další stejně vibrující duše.

Mnozí se můžete cítit unaveni, neboť tvoření těchto cest je velmi náročné a prvním tvořitelům přináší cosi neznámého, co je nejprve potřeba uchopit a vnitřně prozářit, navibrovat se a sladit se s vibrací této cesty. Toto jen pro ilustraci, abyste si dokázali představit některé z těchto procesů. Skutečnost je však daleko složitější a daleko náročnější, nežli je zde ukázáno. Proto chápejte, že nelze nikdy přesně říci, jaká realita se vytvoří a kdy k tomu, či onomu dojde. Vše je proměnlivé, stejně tak, jako vy vnímáte vaše počasí. Tyto náročné dny jsou doprovázeny mnohými nesrovnalostmi, jakoby se některé časové linky propadaly a hroutily a zároveň je možné se ladit na vyšší světy. Je zde však velmi mnoho pokušení a je potřeba, abyste stále naslouchali sobě samým, abyste zbytečně nepokoušeli opačnou stranu, neboť hranice mezi oběma polaritami se velmi ztenčila. Vaše světelná těla jsou jasnější a to znamená více světla, ale také více záře, která je vidět z dálky a tím pádem je toto světlo také ve větším ohrožení. Není však potřeba vyvolávat strachy, neboť vždy je tu možnost přiklonění se na stranu světla a lásky. Toto čiňte každou minutu vašeho času a nezapomínejte, kým jste. Jsme s vámi a milujeme vás. Žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: https://zlata-dusicka84.webnode.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s