Vše se zesiluje – odkaz od Zlatej dušičky

Není zde nic, lidé Země, co byste ještě potřebovali vědět, abyste dokázali chápat, že svět jako tento se již nedá dlouhodobě udržet. Struktury tohoto světa se hroutí stejně tak, jako i struktury vašich životů. Působením stále silnějších energií sílí vaše podstata, to ale obnáší velmi silné procesy očisty ve všech tělech, které jsou součástí této reality. Uvolňování starých struktur přináší nejen kolaps reality, ale také opouštění minulosti a s tím se pojí vztahy, místa pobytu, pracovní procesy. Máte pocit, že se vám rozpadají životy a vy již nemáte nic pod kontrolou. To, co můžete kontrolovat, jsou vaše emoce, vaše reakce na okolní dění, víceméně i to, jak se cítíte, neboť z části je působení na vaši psychiku dílem některých útoků, či manipulací. Ovládání se zesiluje, protože těm, kteří ovládají, se otevírá půda pod nohama.

Vlivem toho, co se kolem vás děje, si začínáte uvědomovat, že je důležité milovat, že je důležité změnit své nazírání na některé věci. Světlo odkrývá temnotu, která je uvnitř, dochází k osvětlení mnohých bloků. Dochází k nečekaným průlomům a zvratům v životech všech na Zemi. Mnohé věci se již nedají skrývat. Velký tlak na vás pak způsobuje, že se přestáváte bát, že začínáte chápat, že za chvíli již nebude kam vás zatlačit, že už nemáte kam ustoupit. Je tu čas, kdy svou sílu konečně užíváte k vytvoření si toho, co chcete. Užíváte jí také k tomu, abyste přivodili změnu.

Vaše nespokojenost je ohromná, lidé Země. Ještě však nedosáhla takové hranice, aby pohnula realitou. To vše však již brzy nastane. Svět se hroutí do sebe samého. Zároveň však se začínají rýsovat nové cesty. Jsou tu začátky, které tyto nové cesty zpevní, aby po nich mohli kráčet i ti další. Světlo ozařuje vše skryté. Ukazuje se, že věci jsou jinak, nežli vám bylo prezentováno. Stále však jsou zde bytosti, které jsou zarputilé a nechtějí nic vidět. Je to, jakoby se snažili kráčet po cestě, která se pod nohama rozpadá v prach. Člověk jako bytost Země má být zejména tím, kdo kráčí cestou růstu, cestou obnovy a ne záhuby.

Poslední měsíce tohoto roku přinášejí výrazné napětí a náhlé šokové situace. Přinášejí nebezpečí, ale také další posun ve vědomí. Energie sílí a brzy nastane dočasná tma, která může probudit vnitřní sílu Země. Člověk si bude muset vybrat a bude se muset postavit pouze na jednu stranu. Skrývání totožnosti těch za oponou končí. Starý svět hoří jako suchá tráva a v době krize se vytváří svět nový, svět vystavěný na zcela jiných principech. Duchovní semínka čekají na tento čas již velmi dlouho. A mnohé bytosti Země podvědomě vnímají, že nový svět je záchranou před trvalým propadem do temnoty. Vše se formuje zejména přičiněním lidských myslí, a proto mnohé procesy není možné urychlit. Je potřeba posilovat vaše vize toho, jak má nový svět vypadat. V této době krize je potřeba udržet si vnitřní světlo a nepodléhat pocitům zmaru a beznaděje. Právě v tomto čase, kdy je působení negativních sil velmi výrazné. Naplněním duše musí být láska a soucítění. Držte si v sobě i nadále zažehnutá světýlka naděje, která můžete kdykoli ještě více rozsvítit. Spojte se, ať dosáhnete toho, po čem toužíte. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: https://zlata-dusicka84.webnode.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s