Kryon – Atributy innate – 4. část

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem, v rámci Healing Wednesday, 27. října 2021

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je čtvrtá zpráva, která se týká úžasné věci zvané innate. Doporučujeme vám poslechnout si předchozí tři channelingy, které poskytují informace o innate v pořadí dávajícím smysl: Co je to (innate)? Kde je? Jak se k ní dostanu? A konečně je zde téma některých možná až záhadných vlastností Innate.

Innate je toto úžasné inteligentní tělo, které o vás ví věci, jež vy sami nevíte. Využívá se při svalovém testování (kineziologii), je tajemstvím placebo efektu nebo spontánního uzdravení. A skrývá několik tajemství, která ještě nikdo nevyřešil. Prvním je samotný fakt, že vůbec existuje, i když to nelze změřit. A tady je další tajemství, o které se s vámi chci podělit.

Spontánní uzdravení – zázraky? Ve vašem těle musí existovat několik procesů – já jim říkám „spouštěče“ – které spustí záplavu léčivé energie. Může vést i ke spontánnímu uzdravení, jež proběhne tak rychle, že byste to označili za zázrak. Ale co když je to innate, kdo zná pár procesů ve vašem těle, pár spouštěcích mechanismů, které pak vytvoří vylepšenou a zesílenou energii zázračného, kaskádového léčení?  K takovým okamžitým uzdravením dochází po celé planetě. I můj partner byl toho svědkem. Okamžité uzdravení je pořád přikládáno vyšší moci, jako jakýsi druh zázraku. Ale co když jsou za tím spouštěče vašeho vlastního těla, drazí? V medicíně zatím nebyly nikdy zveřejněny, a přesto byly znovu a znovu zažívány po stovky let, zejména v duchovních kruzích. A říkám vám, že si tyto věci zaslouží analýzu. Tohle jsou věci, které innate využívá po hodně dlouhou dobu, protože jste o ně žádali nebo jste je potřebovali, jako je okamžitá záchrana života. Dodnes je to záhada. Innate je velmi neobvyklá, jak jsme o tom mluvili v Kruhu dvanácti. Ale pokud nejste jeho členem, dovolte mi, abych vám to teď vysvětlil. 

Innate je částí vaší duše. Musí být kvůli dalšímu atributu, který vysvětlím.  Někdo by mohl říct: „Teď jsi zašel příliš daleko, Kryone, protože innate je zjevně součástí buněčné struktury a sděluje člověku všechno, co potřebuje vědět kvůli buněčné struktuře. Proč by tedy měla být částí duše?“ Pokračujme pomalu ve vysvětlování.

Jednou částí zásadního a hlubokého léčení je překonat bloky z vašich minulých životů. Zopakuji to znovu: Část vašeho hlubokého léčení se týká blokád, které s vámi přišly z minulých životů. Existuje podvědomý mechanismus, jenž si někdy přenášíte na základě zkušeností z minulých životů. Většina z vás to ví. Ti kdo sledují tento program, o tom vědí, protože o tom diskutovali účastníci těchto akcí. Jde o přepisování kódů. Odkud kódy pocházejí? Jsou tam od narození. Proč jsou přítomny při narození? Protože pocházejí z minulých životů.

Pro vyléčení je třeba provést hodně čištění. Takže to není žádná magie, žádné kouzlo, které by rozpustilo tyto konkrétní bloky, ale musí tu být něco, co vás zná, co s vámi pracuje, zná vaše blokády a možná dokonce bylo i přitom, když se vyskytly ve vašem minulém životě. Vítejte v úžasném tajemství innate. Innate musí být součástí vaší duše, protože zná tyto bloky. Když se nad tím zamyslíte, innate se stane něčím mnohem větším, něčím mnohem mocnějším. Mohla by být spřízněnou duší, která přichází s vámi a má některé velmi zajímavé vlastnosti. Innate je v tom tak mocná. Dovolte mi, abych vám dal něco jiného k zamyšlení.

Existují ženy, které to právě teď poslouchají (nebo čtou) a které se ocitly v situaci, která je děsí. Jde speciálně o ženy. Říkají: „Existuje dědičná nemoc, která se nějakým způsobem dědí prostřednictvím genů. Moje matka na to zemřela, moje sestra na to zemřela a já se toho bojím.“ Žehnám vám, pokud jste jednou z takto postižených, protože to je něco, co „sedí“ ve vašem vědomí nebo možná ovládá vaše nejniternější myšlenky. Jsou to věci, kvůli kterým se v noci budíte a ptáte se, jestli se to stane i vám. Existuje mnoho úspěšných uzdravení, která vyčistí zděděnou DNA nebo pozmění vlastnosti genomu zděděného po předcích, které mohou způsobit taková onemocnění. Slyšely jste to? Aby to pro vás fungovalo a abyste se toho zbavily, musí to být vytaženo z vaší minulosti tak úplně, že to zasáhne i vaši rodovou linii. Je to skoro jako přepsání vaší rodové linie.

Innate to dokáže! Innate to už dělá. Některé z vás už vědí, že mám pravdu, protože jste to všechno propustily prostřednictvím hlubokého léčení těch věcí, které jste si samy vytvořily, prostřednictvím svého vědomí, uznáním toho, že můžete mluvit samy. Takže žena, která říká: „Drahá innate, přeji si, aby se ve mně přerušilo toto spojení dědičné predispozice k nemoci, abych touto nemocí neonemocněla ani já, ani mé děti. Innate, teď se to zastaví!“ A otázka zní: Dokážeš to, innate? Neříkejte to jako otázku! Už v dřívějších poselstvích jsem vám říkal, že to musí být příkaz! Neboť innate je zde jako spřízněná duše, aby udělala to, k čemu se probouzíte na základě svého porozumění, že o to můžete požádat. Je to tak těžké pochopit? Dalo by se říct, že se probouzíte do své moci a síly k ovládání vlastního těla. A součástí toho je toto spojení zděděné po předcích, které můžete právě teď zastavit. Ach, drazí, je tady někdo, kdo to potřeboval slyšet. Můžeme to společně oslavit? Potřebovaly jste to slyšet. Je to naprosto dobře proveditelné!  Jak velká je tedy vaše innate? Zná jak vaše biologické předky, tak váš akášický záznam. Toto je vaše spřízněná duše, která s vámi přichází do života.

Ještě zmíním další dvě věci, které byste měli vědět. Innate má některé vlastnosti, které najdete také u Ducha samotného. Za prvé, innate mlčí (je tichá). Nevíte, že tam je, dokud se neprobudíte do její přítomnosti a nezačnete s ní pracovat. Je to zajímavá věc, která přichází (na svět) spolu s vámi, že? Mysleli byste si, že innate přichází spolu s vámi připravená pomoci a začne s vámi hned pracovat? Když však nic neřeknete, nic se neděje! Pokud sedíte v restauraci a neobjednáte si jídlo, nikdo vám žádné jídlo nepřinese. Nikdy nic nebude. Možná se do této restaurace stále vracíte. Není divné se stále vracet do restaurace, jen posedět u stolu a později zas odejít? Vítejte v lidském bytí, protože to je přesně to, co děláte. Přicházíte na toto místo s touhou být vyléčeni a nikdy jste nepochopili, že před vámi je menu s názvem ‘Innate’. Innate neudělá nic, dokud se neprobudíte do bodu, kdy si uvědomíte, že můžete spolupracovat, a pak se to stane. Přemýšlejte o tom na chvíli, protože to tak dobře vysvětluje, proč jsou lidé zoufalí, vystrašení nebo si připadají jako oběť, a nikdy nenajdou cestu, jak se z toho dostat, protože nic nevědí o tomto „menu“ od innate. Znovu vás vyzývám, abyste si zopakovali předchozí tři channelingy.

Poslední atribut vyzývá k vážnému zamyšlení. Děje se pořád a neustále. Innate se řídí vašimi pokyny. A pokud řeknete: Innate, chci být zítra nemocný, pak budete následující den nemocní. Drazí, innate neposuzuje a nemá žádné filtry. Je zde, aby vám sloužila. A pokud se ve svém životě bojíte, že dostanete nějakou nemoc, innate se postará, abyste ji dostali. Slyšeli jste to? Innate je spřízněná duše, která dělá, co požadujete. Dělá, o co požádáte! Přemýšlejte o svých slovech, když jste sami doma. Jaké pokyny dáváte innate tím, jak smýšlíte nebo co říkáte? Když řeknete: „Ach, věděl jsem, že se to stane. Stávají se mi jen špatné věci. Zajímalo by mě, co zlého se stane zítra.“ Innate vám to naservíruje. Těm z vás, kteří říkají: „Pořád se mi dějí různé špatné věci. Děje se to jen mně, nebo je to skutečně pravda?“ Říkám: Ano, opravdu to tak je. Protože to je to, co si objednáváte. Přemýšleli jste o tom někdy?

Možná je čas zajít do této restaurace, vybrat si úžasné léčivé menu a začít objednávat – objednávku, na kterou nikdy nezapomenete. V horní části tohoto jídelního lístku stojí: Já jsem velkolepý. A tady jsou další velkolepé věci: 1. Nejsem oběť 2. Narodil jsem se velkolepý 3. Mám spřízněnou duši zvanou innate, která byla stvořena, aby mě léčila, pomáhala a vedla mě k velkoleposti, k tomu, kým opravdu jsem.

Jaký to koncept! Opravdu záhadný. Přístupný? Ano. Proveditelný? Ano. Je to přímo před vámi. Desetitisíce lidí to objevily a nyní vědí o innate a magii, která může být vaše.

Já jsem Kryon, zamilovaný do lidstva.

A tak to je.

Kryon

Zdroj: http://www.kryon.com – Attributes of Innate – part 4 – MP3 –  min. 16:02

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, Leeho Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky  Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Leeho Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s