Kryon – Atributy innate – 3. část

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem, v rámci Healing Wednesday, 20. října 2021

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Pokračujeme v diskusi o innate. Pokud toto téma sledujete nebo se možná dokonce účastníte říjnového Kruhu dvanácti, budete nyní o innate vědět trochu více než předtím. Všechny tyto čtyři channelingy budou dostupné zdarma a vy můžete vidět všechny ty úžasné atributy, o nichž mluvíme, jedné z mnoha možná nejvíce nepochopených energií, pokud byste to tak chtěli nazvat, v lidském těle.

Na začátku jsme probrali, co je innate. Innate je název pro inteligentní tělo. Toto inteligentní tělo odpovídá na kineziologii. Obsahuje procesy, které pracují s pokyny pro tělo při všech možných léčivých procesech včetně homeopatie. Innate je velkolepá, úžasná a dokáže spoustu věcí.

Ve druhé části jsme mluvili o tom, kde je innate. Možná byste řekli: „Na tom vlastně nezáleží, kde je, pokud to funguje.“ A přesto ti, kteří chtějí intelektualizovat všechny metafyzické věci, to chtějí vědět. Například zda se innate nalézá v mozku nebo v buňkách? Je v srdci, v DNA nebo jinde? Někteří říkají, že musí být v šišince, jiní zas tvrdí, že musí být v určitých oblastech, aby mohla vědět tolik věcí. Dovolte mi odhalit to, co jsme udělali minulý týden. Innate je skutečně součástí vaší duše. Přichází s celým „balíčkem“ a musí tam být kvůli tomu, jak funguje s věcmi jako je váš akášický záznam. Až se dostaneme ke čtvrtému úžasnému atributu vaší innate, dozvíte se některé věci, které nejsou tak známé. A někteří z vás zažijí aha efekt: „Teď už chápu, jak může dělat to, co dělá.“

Tato třetí část informací o innate se zabývá otázkou, jak ji používat. Jestli skutečně existuje energie, která existuje v těle, kolem těla nebo kdekoli jinde, která dokáže změnit procesy tak výrazně, že může vyvolat i spontánní uzdravení, pokud to tak je, pak vyvstává otázka: Jak s tím mohu pracovat? Co mohu udělat pro vytvoření kamarádství, přátelství nebo dokonce splynutí s tímto typem energie? První věc, kterou byste měli vědět a představit si, je toto: innate od vás není oddělená. Innate je vámi. Je součástí celkového balíčku, ale zároveň je oddělená stejně, jako je Duch od vás oddělen závojem. Říká se jí inteligentní tělo proto, že ví věci, které vy nevíte. Když se innate začnete ptát na chemické věci, odpoví vám. Innate zná věci, na které jste alergičtí, bez testování. Zná mnohem více věcí než vy, zejména to, co potřebujete. Například ví, na která jídla reagujete lépe než ostatní lidé, protože každý z vás je jiný. Vy to ale nevíte, a tak by se dalo říci, že jste od sebe odděleni.

První pokyn je tedy následující: Odstraňte, vyřaďte ze své mysli tuto oddělenost. Když pak začnete pracovat s innate, o čemž budeme ještě dál mluvit, dělejte to, jako by byla uvnitř vás, vedle vás a dívala se přímo na vás a mluvte s ní. Zatímco v rozhovorech s Bohem často existuje protokol chování, pro innate nic takového neexistuje. Sedí ve vás, naslouchá a je připravena s vámi pracovat.

Už víc jak dvacet let vám vykládáme, jak s vámi spolupracují určité části innate, to znamená, jak to spolu s vámi funguje: mluvte ke svým buňkám. Mluvte sami se sebou. Tohle je instrukce pro vás, která znamená: Innate poslouchá a vy mluvíte s innate. Až dosud jsme mluvili metaforicky o tom, že mluvíte sami se sebou, sami k sobě, ale nyní říkáme: Mluvte s innate! Chápete, proč jsme změnili to jedno slovo? Protože kdybychom vám před 20 lety řekli, abyste mluvili se svou innate, lidé by řekli: „Nevím, co to je“. Když jsme však říkali, abyste mluvili se svými buňkami, chápali jste to. Ale je to totéž. Je možné, že innate bude reagovat na vaše pokyny? Pokud ano, proč má tolik z vás stále problém a tvrdí:  „Nemyslím si, že to funguje.“ Nyní se dostáváme do kontroverzní oblasti a souvisí to s chápáním, vnímáním a uznáváním reality.

Když vyskočíte do vzduchu, co se stane? Okamžitě se vrátíte na zem. Ptám se vás, proč tomu tak je? A vy odpovíte, že to je kvůli gravitaci. Už i dříve jsme si vzali gravitaci jako příklad, protože ji uznáváte a chápete, že je součástí vašeho života a vy v ni věříte. Nikdo vám nemusí vysvětlovat: „Víš, existuje síla, která tě táhne dolů, a tak když vyskočíš, stáhne tě zpátky na zem.“ A nikdo by nenamítal: „Nejsem si jistý, že máš pravdu. Myslím, že to nejdřív vyzkouším.“ Tohle nikdo neřekne, protože to chápete, už o tom víte. Jde tedy o to uznat, zda je to skutečné, nebo ne. Nejde o to, zda v to věříte, ale vytvořit z toho něco tak reálného, jako je gravitace, že o tom není vůbec pochyb. Takže když mluvíte ke svým buňkám nebo svému tělu, je to opět jako v restauraci, kde si objednáváte menu a vaše innate stojí vedle vás s ubrouskem přes paži a je připraven přijmout vaši objednávku. A není pochyb o tom, že objednávka přijde přesně tak, jak jste ji zadali. Ale mnozí to berou jako něco od nich odděleného, nerozumí tomu a pak to nedostanou. Dovolte mi tedy uvést ještě jeden příklad a pak ještě něco, co je skutečně kontroverzní – něco, co jsme nikdy předtím neřekli a co je příkladem, co dokládá, popisuje, že už o tom věděli prastaří a používali to.

Placebo efekt, který jsme popisovali v prvním channelingu, je to, co se stane, když vám farmaceutická společnost dá pilulku a k tomu sdělí, že je to pilulka, která vám pomůže s vaším problémem. Vezmete si pilulku a problém je vyřešen. Pilulka funguje, vyléčili jste se téměř přes noc, poděkujete za to a později zjistíte, že v pilulce nic nebylo. Říká se tomu placebo. Co se to tedy přihodilo? Uznali jste na základě prohlášení autority, že pilulka bude fungovat. Proto se toto uznání stalo vaší realitou: Když si vezmu tuto pilulku, bude to fungovat. Vzali jste si pilulku, zafungovalo to, a přitom neobsahovala žádnou chemii. Chápete to? Vaše víra byla natolik silná v to, co jste udělali, i když tam nebyla žádná chemie. Dali jste instrukce své innate, aby problém vyřešila.

Chci teď otevřít kontroverzní téma. V minulosti velmi inteligentní a moudří šamani přesně věděli, jak lidé z jejich vesnic uvažují. Tito šamani, o kterých se předpokládalo, že dokážou léčit a používat magii, pak namíchali nějaké lektvary a spolu s určitými symboly nebo obřady řekli: „Tohle tě úplně vyléčí od všeho, co zažíváš.“ Postižený si vzal kouzelný lektvar nebo seděl nebo udělal cokoli, ať už to bylo třikrát se otočit, dívat se na Měsíc nebo cokoli jiného. A šaman s ním pracoval a celou dobu ho povzbuzoval: „Ano, dobře, dobře, stane se to, stane se to.A pak se to stalo a lidé byli úplně uzdraveni. A šaman se usmíval, protože věděl, že žádná z těchto věcí nefunguje. (Kryon se směje) Lektvary nechutnaly dobře, ale to se ani nepředpokládalo, nepomáhal ani pohled na měsíc a točení v kruzích při obřadu, to bylo prostě jen zábavné, ale nic z toho nemělo nic společného s léčením. To, co mělo co do činění s léčením, bylo poznání a uznání, jako u té cukrové pilulky. Existuje nespočet příběhů o domorodých lidech, kteří pracovali s magií, zejména pro léčení. „Zavolejte čaroděje,“ říkali, což byl jen jiný název pro domorodého šamana té doby. A on přišel a udělal svou práci. A když lidé řekli: „Potřebuji to, potřebuji toto a pak se uzdravím,“ pak nakonec odešli uzdraveni. Tito šamani byli experty na to, jak přimět člověka, aby poznal, že se může sám vyléčit pomocí té nádherné a úžasné části svého těla, která se nazývá innate.

Co to pro vás teď znamená? Staňte se šamanem a pochopte, že ať uděláte cokoliv, bude to fungovat! Už se nemusíte nechat klamat cukrovou pilulkou, můžete jít přímo ke zdroji a říct: „Drahá innate, tady je to, co dnes uděláme. Tohle je třeba zpracovat, tohle je třeba vyléčit a tato bolest už tu nemusí být.“ Můžete urychlit své léčení, můžete v noci lépe spát, můžete zastavit proces stárnutí vašeho těla do takové míry, v jaké je nyní, a to vše prostřednictvím vaší innate v rozsahu, v jakém je to nyní možné. Vy to však nezkoušíte, ale děláte to. Už jste to slyšeli dřív, takhle to funguje s pomocí úžasné innate.

A tak to je.

Kryon

Zdroj: http://www.kryon.com – Attributes of Innate – part 3 – MP3 –  min. 15:33

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s