Co se po nás chce? – odkaz od Zlatej dušičky

Lidé Země, v tomto čase každý touží po návratu ke klidu a do normálního života. Dochází k dočasnému uvolnění a mnohde upadá ostražitost, která byla součástí lidských myslí během posledních měsíců. Svět emocí se však vymyká kontrole, emoce se valí ven jako lavina. Některé lidské bytosti jsou vedeny do zkázy, avšak vnímají to jako záchranu. Přesto si tuto cestu jako duše vybraly. Tento čas prověřuje každého, jakým směrem se chce vydat. Ti, co uvěřili záchraně a nechali své životy jiným, budou v šoku, neboť ze dne na den přijde obrat. Tento obrat bude spočívat ve změně informací. Již nyní jsou informační toky jako na houpačce. To, co bylo pravda, se postupem času ukáže jako lež. A vy, lidé Země, jste skrze prožívání těchto situací vedeni k tomu, abyste na základě svého vnitřního vyzařování byli navedeni na cestu do své reality.

Každý si svou realitu tvoří svým smýšlením. Stále častěji jsou však lidé zmateni, neví, čemu věřit, neví, kam se obracet. Chaos uvnitř pak také přináší chaos ve vnějším světě. Vše se materializuje silou mysli a silou víry a tato síla je nezměrná. Co máte ve své mysli vy? Jaká je vaše realita? Zaměřte se na to a uvědomujte si to. Jsou situace, kdy oči vidí a uši slyší. Je však možné i přesto stvořit iluzi, která dokáže smysly oklamat. Iluze, která vede k tomu, abyste uvěřili. Proto je potřeba otevírat se všem možnostem řešení, nic neodmítat, dokud to nebude ověřeno. Neodmítejte kvůli své pohodlnosti a mnohdy lhostejnosti hledat zdroje informací. Tak, jako otevíráte srdce, tak otevírejte také všechny vaše smysly. Věci nejsou jen černobílé. Je zde celá paleta barev v tomto světě a každý z vás si může vybrat, jak chce tento svět vnímat.

Ptáte se, co bude dál. Existuje nekonečné množství možností, nekonečné množství verzí budoucnosti. I tady si můžete vybrat. Avšak jen do té výše, kam sahá vaše vibrační úroveň. Sami vidíte lidé Země, jak jste rozdělováni. Avšak jeden jediný okamžik, jedna jediná událost a jednáte jako jeden, plni soucitu a lásky. Toto spojení, které bylo navázáno po řádění živlů v tomto státě, bylo příkladem toho, jak mocnou máte sílu, jak dokážete soucítit, semknout se a podat pomocnou ruku. Vidíte sami, že vždy musíte projít určitou bolestí, abyste změnili své hodnoty a projevili svou pravou podstatu. A toto se děje neustále. A proto změny probíhají zejména skrze prožívání negativních událostí. A právě to vás vede k pozitivnímu. Chcete však být takto nuceni? Proč se nerozhodujete sami od sebe? Proč přijímáte rozhodnutí druhých jako to vaše a nežijete sami za sebe? Pochopte, nic se nedá vrátit. Jde pouze kráčet kupředu. A to byste nyní měli učinit. Jít vpřed jen sami za sebe. Ne po cestě, kterou vám nalinkuje někdo jiný. Ale po své vlastní cestě. Neboť nikdo nemůže žít za vás. A nikdo také nemá právo vám cokoli říkat. Pochopte konečně, že vše to, co prožíváte, vás vede k osvobození sebe samých. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s