Jaký rozdíl je tvořit v lásce nebo ve strachu? – odkaz od Zlatej dušičky

Země se zmítá v krizi, lidé Země. Situace se mění ze dne na den. Stojíte uprostřed vlnobití, avšak pokud máte vnitřní stabilitu, vlny s vámi hýbou nahoru a dolů, avšak neporazí vás. Tato stabilita přichází z duše. Z víry ve svou cestu. Z víry v sebe a z víry v božský plán. Tento čas vás prověřuje, zda jste připraveni, zda máte pevné základy pro to, abyste šli novou cestou. Ti, kteří se cítí zmítáni jako listy ve větru a mají pocit, že nic nezmůžou, pak své strachy ještě více posilují. Tyto strachy však oslabují jejich vnitřní sílu.

Víte přece, lidé Země, jakou mají strachy moc. Dávejte si pozor na své myšlenky, na to, jakým směrem se ubírají vaše emoce. Učte se klidu i v době největší bouře. Pak vás již nic nesmete. Chápeme však to, co prožíváte. A i vy sami podobné situace znáte, neboť jste jimi v různých dobách a v různých podobách procházeli. Zanechaly ve vás otisk, který se nyní může znovu aktivovat. Musíte dojít krize, abyste se dokázali znovu odrazit ode dna a opět se mohli volně nadechnout. Staňte se pozorovateli toho, co se děje kolem vás. Pokud jste přímými proživateli, pak věnujete svou sílu okolním vlivům a může vás zasáhnout cokoli.

Tento čas vás stále vede ke zklidnění, k cestě do sebe samých, k určení si svých priorit, k opuštění toho, co neslouží. Kolem sebe vidíte nervozitu, zlost se dere na povrch. Není však dobré nechat se strhnout davem, neboť byste mohli být ušlapáni. Žijte své životy, ne těch druhých. A také neodmítejte pravdy, které vám jsou sdělovány. Je potřeba zamyšlení se a nacítění se. Pokud některé věci neznáte, neznamená to, že jsou hned špatné. Nyní se učíte rozlišovat intuitivně.

Vše se mění a toto bude i nadále pokračovat. Zatím nejste schopni si velikost změn představit, vaše jistoty se bortí. Svět se otřásá a voda odplavuje odpad. Nyní více, než jindy, je potřeba se spojit a nalézt společnou řeč. Nepropadat skepsi, ale posilovat naději. Nic netrvá věčně. A až si vším projdete, budete úplně někým jiným. Každý má své téma k řešení, proto však není méně důležitý, nežli ten druhý. Dávejte pozor nejen na sebe, ale i na ty druhé, buďte si oporou lidé Země. Jednotlivé časové linie se dále přelévají a formuje se nová cesta. Jste probouzeni a mění se kolektivní vnímání.

Lidé Země, věřte, že toto období je pro svět prvním krokem k osvobození a nastavení zcela nových společenských podmínek. Měli byste být pyšní, že se tohoto procesu můžete účastnit, že jste spolutvůrci. A právě proto je potřeba si uvědomovat, co ve svých myslích tvoříte a také to, jaký rozdíl je tvořit v lásce nebo tvořit ve strachu. Věnujte pozornost svým fyzickým tělům a svým rodinám. I přes všechna omezení.

Lidé Země, toto je významný předěl. Brzy budete překvapeni, co všechno bylo před vámi skryto a co vyplave na povrch. Ti připravení budou překvapeni, ale přijmou to. Ti nepřipravení pak mohou zůstat v šoku a zhroutit se. Ať se však děje cokoli, zůstaňte ve svých nitrech klidní a ozdravujte svého ducha. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s