Spiritualita Zeme

“To, co se odehrává, je, že mnoho lidí se odcizuje svým nejhlubším emocím, tužbám a pocitům. Vidím v lidech osamělost, odloučení a hluboký stesk po domově, aniž by tušili, odkud tento stesk vychází. Je zde nostalgická touha po rovnováze a harmonii, kdy jste schopni být v klidu sami sebou, spontánně, stejně jako dítě. V každém z vás žije tato touha – tento stesk po domově – a zároveň jste odloučeni od nejzpůsobilejšího nástroje, který máte: od vašeho těla s jeho pocity a prvotní přirozeností. Je to ta část, o které bych ráda hovořila. Je to ta část, která vám ukazuje cestu – cestu zpět Domů, kde Domov odpovídá tomu, kým jste, a pocitům jednoty. Přijměte, kdo jste – milujte se! – tím, že tak činíte, šíříte lásku a harmonii kolem sebe – tak jednoduché to je.

Konečný Návrat k sobě je něco, co se odehrává uvnitř. Znamená říci absolutní „Ano“ všemu, čím jste. Nikoli jen tomu, co má úspěch venku nebo co ve vašem životě vyvolává jistotu a bezpečí. Znamená to otočit se také dovnitř k temným částem: k bolesti, osamělosti, neznalosti a nepochopení. Přijmout tyto skryté části vyžaduje odvahu a odhodlání. To je to, po čem toužíte a co po vás žádá vaše duše. Proč po tom vaše duše touží? Protože jen tím, že se podíváte na svůj stesk po domově a na svou nejhlubší bolest, se může duše skutečně rozzářit zevnitř.

Mnoho lidí je dnes fascinováno spiritualitou a hledají smysl života. Velmi často vidíte, že to začíná v hlavě čtením knih a výměnou nových myšlenek, časem se však začne otevírat i srdce. Ale pak chce duše klesat ještě hlouběji – do břicha – a tam se setkáváte se vzdorem svých nejtěžších částí sebe sama. S částmi, které byly jako lidská bytost, nebo jako dítě, nebo ve vašem mládí, nebo možná i mnohem dál v minulých životech, hluboce zraněny. Cesta do duše dosahuje dál a hlouběji, přesto je řešení nablízku. Ve skutečnosti vám odpověď na vaši touhu po Domově leží přímo u nohou, jak tomu vždy bývá.

…………………

Často se stává, že když nejdříve slyšíte volání své duše ve své hlavě a jen do nějaké míry ve svém srdci, váš život se stává neklidným. Vnímáte existenci své duše, ale stahujete se, když přijde na realizaci nejhlubšího pláče vašeho srdce. Je zde ohromný strach, propast k překročení. Tam se střetnete se strachy, odporem, který leží skrytý v oblasti břicha.

Spiritualita proto vyžaduje jiný způsob nahlížení na to, co znamená být člověkem. Žádá si, že uzavřete mír se svou pocitovou povahou, nebudete se bát nejhlubších emocí, vášní a tužeb a skutečně se odvážíte na ně pohledět. Nežít z učení nebo teorií, které jsou diktovány zvenčí, byť zní ušlechtile a duchovně, ale žít skutečně ze svého srdce, ze svého břicha a ze své lidskosti – aby vaše duše mohla zářit zevnitř.”

Cesta Lásky

Země prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, já jsem hlas Země. Všechny vás s velkým potěšením zdravím! Jsem zde s vámi, uvnitř vás, a ve všem, co vás obklopuje a to mezi námi vytváří hluboké pouto. Pomáhám vám vyjádřit vaši duši prostřednictvím vašeho těla, skrze hmotu. Společně ztvárňujeme tanec, tanec Nebe a Země, tanec duše a těla. Přesto se tento tanec pro mnohé stal bojem, lopotnou námahou. Bytí člověkem se stalo bojem o přežití a to ve mě budí zármutek. Ve mě je hluboká touha přijmout vás a hrát spolu s vámi v tomto krátkém životě na Zemi. Tančit, radovat se a zcela vpustit do vašeho vědomí, kým v samotném jádru jste: jste hvězdou Světla – božským bytím, které je zde, aby přijalo dobrodružství inkarnace.

Sestoupili jste do mé sféry a vzali na sebe tělo z masa a kostí. Proč jste tak učinili? Jaká je důležitost, význam tohoto dobrodružství? Děláte…

View original post 2 023 more words

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s