Solara – FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ÚNOR 2017 – ŽÍT V PARADOXU

Únor je cítit mnohem více jako měsíc poskytující zrození. Je zde taková intenzita, ale žádná možnost volby zastavit to, co děláme. Přesně jako když jsme vprostřed rození dítěte, nemůžeme najednou předstírat, že si užíváme běžný den a rozhodnout se, že půjdeme do kina. Musíme celou svou bytost vložit do okamžiku TADY a TEĎ. Přestože všechno je velmi intenzivní a soustředěné, najdeme tu také pocit vzpružení a velkého nadšení z blížícího se zrození, což nám dává vzpruhu.

V tomto roce se dějí mnohé věci, které jsme si dříve ani nedokázali představit. Minulý rok jsem psala, že svěrák je již na svém místě a utahuje sevření. Nyní se svěrák stává SKUTEČNĚ těsný. Musíme brzy něco udělat, abychom znovu požadovali svou svobodu, nebo nám bude odebrána. Musíme být proaktivní a nečekat než něco uděláme na to, až se věci zhorší.

Jeden ze způsobů, jak jsme vtahováni zpátky do duality, je prostřednictvím šíření falešných zpráv. Když se rozšíří falešné zprávy, začnou žít svým vlastním životem, jako kámen, který se valí dolů s hory a nabaluje na sebe vrstvy prachu a sutě, až dokud se z něj nestane balvan. Někteří lidé, místo aby si ověřovali správnost těchto příběhů, vrhají se do emocionálních reakcí typu: „Ale ne!“, „To je strašné!“, „Jak to mohli udělat!“, a ono se vlastně nic nestalo.

Všichni musíme sledovat, abychom neupadli do pasti šíření falešných zpráv a nevyprávěli příběhy, o kterých nevíme, jestli jsou pravda. Pravdivost je během těchto bouřlivých dob nanejvýš důležitá. Naší zodpovědností je za každou cenu se pevně držet toho, co je Opravdové a Pravdivé.

Jelikož je rok 2017 rokem, kdy se jak potápíme, tak plaveme, individuálně i kolektivně, příliv duality je velmi silný a nejvyšší měrou se nás snaží stáhnout s sebou. Ale když se jasně podíváme na to, o co opravdu jde, začne být očividné, že naše staré místo ve světě duality nemusí být to nejlepší místo, kde být. Pokud se stále ještě snažíme se držet iluze, že toto jsou „normální“ časy, brzy nás to přivede k rozumu. Toto pochopení může přijít formou ohromných Volání k Probuzení, které nám přinese extrémně vytrvalý a oddaný Ohnivý Kohout, který bude celý rok hlasitě kokrhat před našimi okny.

Naštěstí je přicházející příliv Nové Reality nekonečně silnější než odcházející odliv duality. Nová Realita začíná být každým dnem viditelnější a zřejmější. A volá k naší pravé esenci jádra našich bytostí, dokonce ještě hlasitěji než Ohnivý Kohout.

Mnoho lidí bude raději bojovat proti něčemu než pro něco. Jako „Zastavte válku!“ spíš než „Žijte v Míru.“ Když bojujeme proti něčemu, zaměřujeme svou pozornost na to, proti čemu bojujeme, místo toho, co chceme, aby se stalo. Tím se stáváme figurkami na šachovnici duality, zatímco to, co chceme doopravdy udělat, je vyhodit celou tu odpornou šachovnici do koše!

Když si své bitvy moudře vybereme, budeme něco dělat v době a na místě, kde můžeme být nejúčinnější. Nedovolíme sami sobě, abychom byli svedeni do emocionálních výšek a hloubek svých reakcí. Kdybychom to udělali, začali bychom být polarizováni dualitou a stali bychom se zase její součástí. Tak se dualita dál chytře sytí. Pamatujte si prosím, že v dualitě nikdy nejsou žádné Konečné Bitvy. Lineární dynamika duality není nastavena na rozhodné vítězství. Jediný způsob, jak ji opravdu porazit, je vystoupit z ní.

Svět duality se stává tak nepříjemným a tak nebezpečným a neopravdovým, že tam opravdu už nechceme žít. Musíme být proaktivní a vytáhnout vlajku z vany duality, aby všechna špinavá voda odtekla. A musíme to udělat teď.

Ať už milujeme své politiky, politiku našich vlád a chamtivost bankéřů a velkých firem nebo ne, oni nám slouží tím, že zviditelňují mnoho prvků, které vybočují z rovnováhy a potřebují být drasticky změněny. Všechny ty strašlivě nespravedlivé věci, které dělají, jsou katalyzátory zrychlující se změny. Začíná být zřejmější, že je jen na nás, abychom přinesli změny, které si přejeme začlenit. My jsme ti, kdo mají do světa znovu vložit Lásku, Soucit a Pravdu. My jsme ti, kdo mají chránit svou Matku Zemi. Nikdo jiný to neudělá.

Je mnoho úrovní, na kterých tak můžeme učinit. A můžeme pracovat na několika úrovních najednou. Všechny jsou nápomocné, ale mají různé stupně účinnosti. Když chceme být nejefektivnější, pak je naším úkolem vystoupit z duality a tvořit nový Třetí Bod Jednoty. Tím natáhneme a rozšíříme lineární vzorec duality prostřednictvím trojúhelníků do naprosto nové konfigurace. Tato triangulace vytvoří Třetí Bod, který je VNĚ lineárních vzorců duality. To přinese naprosto novou dynamiku a zrodí Nové Paradigma. Triangulace vytváří novou matici Jednoty.

Co je v této době zajímavé, je to, že zatímco vnější obrazy nám ukazují poměrně hrozivé scénáře s odpovídající dávkou děsivých zážitků, když jdeme do Vědění svého Srdce, naše pravá pocity nám ukazují naprosto jinou skutečnost s úplně jinou dávkou zážitků. Paradox je, že zatímco vidíme, že vnější situace je nanejvýš bizarní a naprosto mimo rovnováhu, máme pocit, že je stále více nereálná. Některé věci jsou tak špatné, že se to téměř blíží bodu absurdní směšnosti. Zatímco se nám rozhodně nelíbí to, co vidíme ve světě duality, mnozí z nás jsou překvapivě naplněni vlnami tvůrčí inspirace a nadšením bez hranic. Co se týče budoucnosti, cítíme se divně nadšení a optimističtí.

Volba mezi tím, jestli obydlíme dualitu nebo Novou Realitu není náhlou lineární změnou směru, jako je odbočka na cestě. Je to spíš volba zůstat tam, kde jsme, v unavené dynamice duality a snažit se udržet krok s naším rychle se hroutícím známým světem NEBO rozšířit se do Opravdovosti a vyletět jako Zlatý Fénix.

Po mnoho let bylo nejlepším místem, kam jsme se mohli umístit Oko Bouře. Ale to už neplatí. Potřebujeme se postavit ne do Oka Bouře ale do rozšířené pozice NAD nebo ZA bouří. Musíme BÝT VĚTŠÍ než bouře! Musíme zůstat neutrální a soustředění, vycentrovaní ve Vědění našeho Srdce, na nekonečně rozsáhlejší úrovni za dualitouVŠECHNO JE DOBRÉ.

Únor cítíme jako definující okamžik, kdy mnozí z nás dosáhnou větší jasnosti o tom, co je pravdivé a rozhodnou se povstat jako vědomé katalyzátory změny. Každý krok, který tento měsíc uděláme, je jako stopa v blátě. Buď vás stáhne hlouběji nebo se ho stěží dotknete. Proto musí být všechny naše kroky opravdové.

Chaotické časy nám dávají myriády příležitostí ukázat zářící světla pírek svého Ohnivého ptáka. Ať záříme jasně! Byli Jsme Stvořeni Pro Tyto Časy.

Toto je malý zlomek úplného Solařina reportu na únor2017. Celý report a jeho týdenní updaty jsou k dispozici po přihlášení za 5 dolarů za měsíc (11 dolarů s updaty) v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na NVISIBLE MERCADO.

Solara

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s