December 2016 – vodní KRYSA

22. listopadu se ujímá vlády rychlá, aktivní, přátelská, společenská, upovídaná, ale také manipulativní Krysa. Toto období bude zaměřené na rychlost, aktivitu, obchody, informace a komunikaci. Tento měsíc bude přát především obchodním, finančním a investičním záležitostem.

Využijte toto období a choďte do společnosti, za zábavou, krysa miluje lidi a velmi ráda s nimi komunikuje a povídá. V tomto období můžete přijít k velkému bohatství, jen pozor, ať nejste příliš ukvapení a vše si patřičně promyslíte. Je to také ideální období na uzavírání obchodů a obchodování – Krysa je výborná obchodnice. Umí však také s kýmkoli nebo čímkoli manipulovat, tak buďte raději ve střehu. Pozor také na to, že Krysa velmi ráda nakupuje a tedy i ráda utrácí, ale většinou si umí peníze zase velmi rychle sehnat. Může také docházet k více hádkám, nedorozuměním či neshodám, nemělo by to však být nijak dramatické.

rat-2016

Krysa se ráda vzdělává, takže čtěte, navštivte nějaký kurz či seminář. Miluje rodinu, pro tu by se rozdala, bude tedy dobré trávit hodně času se svými blízkými a užívat si pohodu a jejich přítomnost. Navíc nás čeká období Vánoc, kdy bychom měli hodně času trávit se svou rodinou a svými blízkými.

Krysa si umí vždy prosadit svou, je velmi cílevědomá. Vše ji musí plynout, nemá ráda překážky, či zastávky na cestě, to pak bývá nepříjemná a netrpělivá – fronty, zácpy, kolony jsou její velkým nepřítelem. Ráda si dělá zásoby, tak nezapomeňte nakoupit, ať máte všeho dostatek. V tomto období se snažte co nejvíce, zařídit, zjistit, vyhledat, našetřit, mělo by Vám to jít velmi lehce a snadno, v tomto je totiž Krysa opravdu jedinečná. Využijte její energii na nakupování a shánění dárků pro své blízké.

Užijte si toto krásné předvánoční období.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s