21.6. – 21.7. ohnivá KOZA – ČERVENEC

Od 21.června přebírá vládu na pomyslném trůnu KOZA, která nastupuje po nejaktivnějším znamení čínského zvěrokruhu Koňovi. Čeká nás období ve znamení romantiky, krásy a lásky, ale také přecitlivělosti a vrtkavosti. Buďte pozorní, pečujte o svou rodinu, o své blízké, projevujte city a oddejte se zájmu o umění, harmonii a o vše, co je krásné.

Obklopte se tento měsíc krásnými věcmi, příjemnými lidmi a užívejte si romantické zážitky, které k létu už prostě patří. Západ slunce na pláži, večeře při svíčkách, tanec, nebo posezení s přáteli je učiněný balzám na citlivou a křehkou duši tohoto znamení – koza Vám pak dá celý měsíc klid, nebude tak „umečená“ a protivná :).

S kozou se obtížně jedná, protože je přecitlivělá a reaguje lítostivě, počítejte tedy raději s tím, že lidé mohou v tomto období reagovat o něco citlivěji, než obvykle. Koza také špatně snáší kritiku, proto na ni můžete být v tomto období více citliví, zkuste se také raději vyhnout kritice ostatních. Je pro ni těžké být objektivní a snadno podléhá proměnlivým náladám, snaží se vyhýbat extrémům, nenávidí hádky a nepříjemnosti. Na druhou stranu je štědrá a obětavá a její přátelé se mohou spolehnout, že se k nim nikdy neobrátí zády. Problémy druhých bere vážně a upřímně se snaží pomoci, nyní je tedy výborné období na to podat někomu z rodiny či okolí pomocnou ruku nebo je to ideální období k usmíření a narovnání nefunkčních vztahů. Koza snadno odpouští a má vždy pochopení pro chyby a nedostatky jiných.

Basic RGB

Koza potřebuje mít ve svém partnerovi oporu, potřebuje cítit, že je milována a že má ten nejlepší protějšek. Buďte tedy svému partnerovi v tomto období oporou, ujistěte ho, že se na Vás může kdykoli spolehnout. Koza bývá většinou velmi vnímavá a většinou oblíbená i přes svoje „ukňourané“ chování :). Proto se nedivte, pokud tento měsíc vy, nebo někdo z vašeho okolí si bude trošku více stěžovat a shazovat vinu na někoho jiného, když se něco nepovede. Na kozu se nikdo nedokáže dlouho zlobit, takže by Vám mělo pár stížností projít :). Koza se nerada rozhoduje sama, proto si důležitá rozhodnutá nechte raději na další období.

Koza se umí chovat velice přesvědčivě a dokáže své kouzlo osobnosti využít k tomu, aby prosadila svou, tak toho tento měsíc využijte naplno. Její umělecké založení vyzývá k návštěvám společenských a kulturních akcí. Návštěva kina, galerie, divadla, výstavy nebo přehlídky bude tedy příjemně strávený čas. V tomto období je dobré se hodně věnovat rodině, domovu, vytvářet kolem sebe, láskyplné, harmonické a krásné a stabilní prostředí. Je nejvyšší čas si koupit něco krásného, po čem už delší dobu toužíte. A nezapomeňte obdarovat i své blízké, bude stačit třeba malá kytička :). Květiny by v tomto období neměly chybět v žádném interiéru. Stýkejte se zejména s přáteli, kteří Vás mají rádi a podporují Vás. Právě nastal měsíc radosti, splněných přání a krásy. Užijte si toto romantické a citlivé období naplno.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s