Předpověď na období od 15. až 29. června 2016

Celkově: Hezké období. Je zde přízeň, jsou zde sympatie.

Profesně: Je mnoho zamotaného. Procedurálně, právně, metodicky.

Vztahy: Jemné, hovorné, elegantní a nenucené.

Finančně: Toto období se nezdá být o byznisu. Spíš o přípravách.

Zdraví: Střeva, plíce, lymfa. Péče a prevence jsou na místě.

gemini22

BERANI A BERANKY

Toto období je milé, není o velkých výkonech, vše podstatné je založeno na sympatiích mezi lidmi. Není kam spěchat, není proč se zlobit. Dosti specifickou situaci prožívají Beranky z 11. a 12. dubna, protože v jejich životech se vyskytuje příležitost k novému začátku či jiný druh uvolnění nebo usnadnění. Ve dnech 15. až 20. června trvá energie nenucenosti téměř flirtu. Na straně druhé se řeší poměrně náročné věci v souvislosti s cestováním anebo úřady.

BÝCI

Vaše znamení stojí bokem vůči planetárnímu napětí. Proto si ze současných procesů můžete pro sebe brát to lepší. Okolí 20. června může přinášet situace, ve kterých člověk fakt neví jak se rozhodnout. Nepřijímejte snadná a rychlá rozhodnutí, spíš zkuste počkat několik dní, situace se může ukázat mít ještě jiné řešení. Hodně je ve hře možnost nedorozumění nebo nechtěných uvedení v omyl. Proto velice stojí za to, komunikovat velice srozumitelně a jednoznačně. Opatrnost na cestách je na místě.

BLÍŽENCI A BLÍŽENKY

Druhá půlka června graduje možností náročných situací v souvislosti s úřady, či komplikacemi na cestách. Stojí proto za to, abyste cestovali s dostatkem času, peněz a hlavně s dostatkem pozornosti a vnitřní spokojenosti. Není vhodné období pro podpisy zásadních smluv, protože celá řada aspektů budoucího vývoje se smluvně dost dobře nedá podchytit. Vzájemné rozhovory se však mohou dotýkat velice důležitých témat, proto společná konverzace je velice užitečná.

RACI A RAČICE

Do Vašeho znamení vstupuje 17. června Venuše a to je samo o sobě signálem určitého změkčení, zvolení klidného kurzu. A až do Raka 20. června vstoupí i Slunce, můžete si připomenout svoji sílu a svoji schopnost stát hrdě ve středu svého života. Co je citlivé, to je určitý lehce depresivní podtext tohoto období, který navazuje na kvadrát Saturnu a Neptunu. Je to příležitost začít si hýčkat své vnitřní světlo. Vidět všechno to dobré, co váš život obsahuje. Není dobré období na riskování, není ani období vhodné pro naivitu.

LVI A LVICE

Vašemu znamení by se mělo vést poměrně dobře. Uvěříme vám množství práce, uvěříme vám výdaje, uvěříme vám, že myšlenky jsou naplno zaměstnané vším možným. Velkou výhodou by pro vás mohlo být, nakolik byste si dovolily méně myslet. Popřípadě dát myšlení během tohoto období úplné volno. Nedomníváme se totiž, že se během tohoto období dá něco zvlášť užitečného vymyslet. Domnívám se, že si lze dělat starosti a být z toho zacyklené. Proto tu příležitost nemyslet zkuste využít. Možná se vám vrátí i radost z práce.

PANNY

Znamení Panny prožívá v červnu polovinu své konjunktury, neboť Jupiter se nachází na 15° vašeho znamení. Naproti tomu Saturn a Neptun posílají do vašeho znamení. Dařit se vám bude zejména, pokud je váš optimismus podložený současně i láskou k tomu, co děláte, a láskou k lidem, se kterými se setkáváte. V druhé půlce června vám pomáhají Mars a Venuše, ze znamení Štíra a ze znamení Raka. Tvoří poměrně konzervativní atmosféru, ve které soustředění se na domov a na vlastní byznis pomáhají celkové stabilitě.

VÁHY

Ačkoliv se okolí 20. června jeví spíše složitě, tak vám by mělo probíhat poměrně harmonické a spokojené období. Základem všeho jsou přirozeně dobré vztahy. Základem všeho je přirozeně schopnost vidět věci v dobrém světle. Pokud jste narozené v okolí 16. října, máte pravděpodobně plné ruce práce s organizačními změnami, které se kolem vás odehrávají. Není doba vhodná pro rozhovory o politice. Tyto rozhovory nemají východisko, dokud nezačneme vnímat i politiku srdcem.

ŠTÍŘI A ŠTÍRKY

Vaším znamením opět prochází Mars. Normálně se do Štíra vrátil ze Střelce. Může vám z toho vyplývat více energie a více chuti. Může vám z toho ale také vyplývat tendence cítit se podrážděné a bojovné. Proto v sobě můžete účinky probíhajícího Marse pozorovat. A vybírat si, které vám hrají do karet a které ne. Kromě Marse vám přichází od 17. června na pomoc i Venuše. To abyste byly laskavější. Abyste milovaly svůj život a nedělaly si starosti kvůli lásce. Latentní těžkomyslnost rozhánějte pohybem, cvičením, běháním.

STŘELCI A STŘELKYNĚ

No, už to bylo i snazší. Pokud se vám nahromadily různé představy a chmurné myšlenky, potřebujete je propustit. Pokud se vám zdá, že je už dlouho všechno stejné a jakoby zamčené, zkuste si představit, zda by nebylo hezké, kdyby to povolilo a začalo být snazší. Pamatujte na to, že podvědomí vám plní vaše pokyny. Rozhodněte se tedy, jaké signály byste svému podvědomí chtěly vysílat. Rozhodněte se, dělat pro sebe jenom dobré věci. Takové rozhodnutí je mnohem silnější, než jakákoliv naše předpověď.

KOZOROZI A KOZOROŽKY

Vaše znamení stojí stranou momentálního velkého kříže, který tvoří Merkur, Jupiter, Saturn a Neptun. Tím pádem můžete být v roli pozorovatelů, kteří si jedou po své úspěšné linii a nevstupují druhým do jejich procesů. Nebojte se ničeho, prostě dělejte to, co je vaše a co je třeba. Pozorujte těžkomyslnost, když se začne blížit, pozorujte její příčiny a rozplétejte je jako uzlíky na provázku. Půjde vám to, jste pro to velmi dobře vybavení.

VODNÁŘI A VODNÁŘKY

Vstup Venuše a Slunce do Raka vás nechává nejspíš bez hnutí brvy, na stranu druhou i vy máte nárok na trochu domácího pohodlí a introvertního režimu. Okolí 21. je plné úvah a přemýšlení, které by si člověk mohl i odpustit. Ale když už tu ty neodbytné myšlenky jsou, tak se s nimi nějak popasujte. Toto období je citlivé z hlediska cest, které potřebují určitý klid a více pozornosti než obvykle. Duševní ponor do vlastních hlubin si žádá také včasné vynoření se na hladinu. Snadné je prostydnutí průdušek, pečujte o své teplo.

RYBY

Jestli bychom v rámci roku 2016 pro Vás měli najít náročné období, je to tento červen. Určitě se nepouštějte do nesmyslných aktivit zejména ve spojení se zahraničím. Není ani vhodná doba pro důležité změny v oblasti IT nebo s ohledem na váš telefon či automobil. A pokud není zbytí, jednejte s profesionály a ne dráteníky. Celé toto období je jinak neseno v duchu mírné lásky a poměrně rodinné atmosféry. Daří se obchodním aktivitám, daří se všemu co souvisí s nemovitostmi a bydlením.

Zdroj: http://www.horoskopyproradost.cz/14

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s