Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 12.6. – 19.6. 2016

Milovaní,

výskyt události ve světě nepolevuje. Vše, co bylo vyneseno do popředí, aby si to lidstvo uvědomilo, je intenzivnější. Každý je tlačen k tomu, aby se spojil s vyšší úrovní pochopení sebe sama i lidí kolem a aby rozlišoval, co je v životě opravdu důležité. Je toho mnoho, co potřebuje být odstraněno, aby se okovy, které každého udržovaly v nižší hustotě, uvolnily a již nebyly funkční. Opravdu začalo Velké probuzení obyvatel Země.

Podívejte se na svého souseda a propojte se s ním. Lidé hledají ve svém životě smysl a jste to možná vy, kdo může posloužit jako katalyzátor, který jim otevře dveře k pochopení, které potřebují, aby se mohli pohnout kupředu. Pracovníci světla planety jsou opět pozvedáváni na vyšší úroveň a může to být pro ně těžké období, protože musí ve svých lidských operačních systémech zpracovat tuto energii zvýšených frekvencí. Vězte, že máte schopnost pozvednout se, abyste se s těmi energiemi vyrovnali v rovnováze a vyváženosti. Musíte propustit veškerá očekávání, jak by věci měly být. Buďte otevřeni novým dobrodružstvím.

Ve skutečnosti jste hostitelem vaší vlastní Božské esence, která přichází výrazněji do vašeho fyzického vozítka, aby se s vámi propojila. Abyste obdrželi víc potenciálu, který máte v sobě, může vám velmi pomoct váš záměr zarovnat se a spojit se touto láskyplnou sílou. Je důležité nalézat humor v situacích, které vás potkají, protože smích vám pomáhá v osvícení a rozšíření uvědomění ve všech aspektech vaší reality. Volby, které máte před sebou, jsou doslova neomezené a je na vás, abyste použili nově nalezenou svobodu, která ve vás dřímala.

Jak se vaše tělo, mysl a duch zarovnávají s vyššími aspekty vaší bytosti, dochází k regeneraci a můžete se posunout vpřed do budoucnosti, které je naplněna potenciálem. Byla vám dána nová příležitost jak se rozšířit a vyjádřit sebe sama způsobem tvořivé manifestace, kdy úspěšně proplouváte mnoha novými dveřmi, které se vám otevírají. Pamatujte, že vy jste vykonavateli, a tak jste to vy, kdo musí sáhnout za současnost tím, že podnikne akce, které jsou každým okamžikem požadovány.

Když máte v sobě vyváženost všech energií, stanete se otevřenými k novým oblastem uvědomění a s větší důvěrou budete procházet svým vývojem a vnitřním směrováním s vírou a rozhodností. Všechny části skládačky se složí a vytvoří nový útek** a osnovu ve zlatých vláknech vašeho života. Když naleznete rovnováhu mezi realitou vnitřního a vnějšího světa, bude se vám manifestovat opravdové kouzlo ducha. Očekávejte neočekávané a vězte, že se vám může stát cosi nového, neočekávaného a vzrušujícího. Těšte se na zázraky ve vašem životě, protože je jich pro vás mnoho přichystáno.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

** Útek je nit, která se provléká v příčném směru osnovou, tvoří s ní (u tkanin) společnou vazbu, stabilizuje polohu osnovních nití a zaplňuje plochu textilie.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

2 thoughts on “Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 12.6. – 19.6. 2016

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s