Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 5.6. – 12.6. 2016

Milovaní,

život v této době je hlavně o tom, že dostáváte dávky energií, které musíte zpracovat, integrovat, přizpůsobit se jim a vyvažovat je. Tím jsou naplněny vaše dny. Čas plyne buď velmi rychle anebo pomalu, v závislosti na požadavcích dané chvíle. Před vaším vědomím, které to vše pozoruje, se toho děje mnoho. To, co bylo zadržováno v astrálních tělech lidstva, se vynořuje na povrch a čistí seo tom je ta velká očista. Většina lidstva je připravena pohnout se kupředu – učinili volbu. Nyní je to otázka udělání práce, je to o nutnosti být konzistentním a vytrvalým a udělat vše, co je zapotřebí, abychom zahlédli konec.

Někdy vám život připadá jako sen. Vše, co se kolem vás děje, má v sobě prvky neskutečna a je to proto, že zažíváte větší projasněnost, když vaší bytost očišťujete ode všech představ a vnímání, které do vás vložila společnost. Realita je opravdová duchovnost, fungující na velmi jednoduchých, ale věčně platných principech a základních zásadách. Ve fyzickém světě je mysl strůjcem nebo ničitelem. Rozhodnutí, která učiníte, vás mohou buď katapultovat velkým skokem vpřed anebo vás nechají vězet v bažině opakujících se a neustále vířících myšlenkových forem, které se vám snaží pomoct, abyste viděli, co vám ještě zbývá vyřešit láskou, abyste byli celiství.

Z vyššího pohledu, mí drazí, je vše dobré. Mějte trpělivost se vším, co přichází. Je to těžká doba pro každého na planetě a tak je snadné nechat se odradit. Když se vám to stane, přestaňte tak řečeno bojovat, a udělejte si čas na regeneraci a opětovné načerpání síly, rovnováhy a optimismu. Pak se můžete vrátit zpátky, nabiti energií a plně schopni odolat všem nižším myšlenkovým formám, které přijdou do sféry vaší aktivity. Život bez radosti a smíchu způsobuje, že se v životních lekcích obtížně orientujete. Když je mysl plna smíchu a veselých myšlenek, každé břemeno je lehčí.

Snažte se vidět svou nejvyšší vizi, zformujte si záměr: „Chci svou bytostí ztělesňovat Boha“ a říkejte si to každý večer před spaním 10x. Vaše Božská esence si tu informaci, toto prohlášení, že si přejete vyšší napojení, u vás vyhledá. Začnete denně dostávat vedení ohledně dalších kroků, které je třeba udělat na vaší cestě a budete vždy pod ochranou. Jak se tento záměr stane vaší druhou přirozeností, budete vždy zarovnáni s volbami, které budou pro vaše nejvyšší a největší dobro. Vaše Božská esence si přeje, abyste zažívali to nejlepší z toho, co vám může tento svět nabídnout.

Někdy se stane, že v době temnoty, když jste ztratili cestu, přijde do vašeho pole vědomí největší Světlo. Je důležité vidět lekci v každé události, které jste svědkem anebo které jste součástí. „Co se potřebuji z tohoto zážitku naučit? Proč se tak cítím, co to způsobilo?“ Tyto otázky vás povedou k tomu, abyste rozpoznali, co jste předtím opomenuli a možná, že získáte zcela jiný pohled, který vám v tom pomůže. Vaše Božská esence směruje život a jeho události tak, aby byly pro vaši duši zrcadlem, ukazujícím vám lepší a víc posilující směr. Nebojte se do něj podívat. Máte všechny zdroje, které potřebujete, abyste překonali všechny překážky, které možná váš posun vpřed na přechodnou dobu blokovaly.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s