Solara – FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2016 – PRAVDIVÁ SPOJENÍ!

Květen je, jako když se kola uvnitř kol změní na obrovxký motor, který nás žene hlouběji do Nové Absolutně Skvělé Reality. Nejenže nám tento nově vytvořený motor poskytuje normální pohon, je také jedinečnou konfigurací, která je přesně tím, co je nezbytné, aby nás to odneslo do esence Nové Reality. Když se tak stane, dostaneme větší, jasnější a mnohem podrobnější obraz našeho místa v Nové Realitě.

Během května, když se kola uvnitř kol přesouvají do svého nového rytmu, se spouští pohyb, který dává dohromady prvky, které k sobě patří. Vytvoří se Nová Pravdivá Spojení a existující Pravdivá Spojení se posílí. Jak se zvýší a rozšíří rezonance Pravdivých Spojení, budou přitahována další Pravdivá Spojení na nesčetných úrovních k tomu, aby vstoupila.

Několik měsíců jsme intuitivně věděli, že se vytváří momentum pro velkolepou změnu. Tato změna nastane v květnu. Nastane mnoho průlomů v oblasti Pravdivých Spojení. Nejdůležitější stránkou toho je naše obnovené spojení s našimi Pravými Opravdovými Já. Qverové v Peru říkají, že jsme v Čase Pachacuti, kdy se Vracíme k Sobě – ke svým Pravým Opravdovým Já. Jakmile se to stane, umožní nám to se plně sladit s Novou Realitou.

Květen je měsíc, na který jsme čekali. Mnozí z nás se přeměněni vynoří ze zóny přechodu, kterou jsme putovali od začátku roku, a přitom jsme se na různých úrovních přizpůsobovali, abychom mohli blíže splynout s Novou Realitou. Chystáme se udělat své první kroky na naprosto novém území. Energie Nové Reality nám ukáže, jak to udělat. Každý krok uděláme s velkou jistotou účelovosti. Každý krok bude v naprostém sladění s naším Věděním Srdce a to bude velmi dobrý pocit!

Květen je jedním z těch měsíců, které nám mnohým změní život, kdy můžeme opravdu říci, že nic nebude stejné jako dřív. Mnohé prvky se v květnu převrátí. To nám umožní s naprosto větší jasností vidět, co je opravdové a co je falešné. Množí z nás zjistí, že splývají s Novou Realitou tak jako nikdy předtím. To nám dá významný a hluboce uspokojivý pocit návratu domů ke svému Pravému Já.

V květnu se budeme cítit, jako bychom po velmi dlouhém, strmém výstupu dosáhli pohodlné krásné roviny. To se stane také v říjnu. Tyto měsíce jsou jako orientační body v krajině, mezníky, které budou mít ohromný vliv na to, co tento rok zažijeme. Vše se zjevně posune na nové místo a Nová Realita se významně upevní, zhmotní, jak uvnitř nás tak ve vnějším světě kolem nás, což nám umožní, abychom byli stále v ní.

Po celý tento měsíc si budeme uvědomovat, že vymezovací kolíky vypadají vyšší a probíhá pravá hra. Volby, které nyní činíme, budou daleko více určovat naši realitu. Vychází najevo nenalakovaná Pravda; je tady, ať už si myslíme, že jsme na ni připraveni nebo ne.

Budeme vědět, že není jiná možnost, než se sladit s tím, co je Pravé a Pravdivé. A že musíme podporovat Dobro a to Pravé vším co jsme, vším co máme a vším co děláme. Probudíme se z nočních můr našich starých snů a zjistíme, že jsme v Novém Světě, který jiskří divy. V tu chvíli budeme vědět, v pozadí jakýchkoli stínů nebo pochyb, že toto je to jediné místo, kde můžeme být. Je to jediná realita, kterou můžeme obývat.

Existuje nová mandala, zakódovaná v Absolutně Skvělé Realitě, která ještě není zcela viditelná, ale která je v květnu vkládána. Jakmile se tak stane, budeme s novou mandalou zakódováni také. Budeme ji v sobě nosit, kamkoli půjdeme. To nám pomůže se posunout do našich Pravých Míst, Pravých Pozic. Když se tak stane, tak všechno, na co jsme čekali, do nás a na nás začne téci. Jsme vděční, že tento čas přišel!

Solara

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

2 thoughts on “Solara – FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2016 – PRAVDIVÁ SPOJENÍ!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s