AA Michael – Přenášet božskou sílu do vnějšího světa

Milí přátelé našich poselství,

v současné transformační době, kdy vnější události navozují dojem války, teroru a násilí, potřebujeme hodně síly pro ukotvení se v božském jádru. Potřebujeme také hodně soucitu s druhými. Stejně tak ale potřebujeme i soucit pro sebe samotné, když při bližším pozorování zjistíme, že ani v našem vnějším životě něco neodpovídá představám o normálním životě.

Přesto jsme v nejhlubším nitru svého bytí úplní, zdraví a celiství. Na základě božské síly bychom měli stále víc plánovat a rozvažovat svůj každodenní život, přenášet tuto sílu do vnějšího světa a vše naplňovat jemnou záři božského světla. Toto světlo se může stát lavinou, která změní nebo i zničí to, co už se nehodí pro Zemi v současné době transformace.

Blížící se jaro věští rozkvět přírody, znovu se opakující cyklus života a smrti. Přináší nám jasnost, sílu a povzbuzení, abychom si stále víc projasňovali svůj život a dospívali k tomu, co skutečně chceme: žít v součinnosti se svým vyšším já. Navozuje nám pocit domova, kam směřujeme. Připadá mi to nádherné a dodává nám to odvahu pro pozemskou cestu, kterou chceme kráčet.

Srdečně

Barbara Bessen


Posílám vám božský pozdrav. Vám, kteří to teď čtete, abyste jej přijali, v duchu zpracovali a pokud možno využili ke změně myšlení, názorů a jednání. Známý výrok mého bratra Kryona zní: „Nic není takové, jak to vypadá“. Opakuje to dost často, aby vám připomínal, že ať už něco vypadá tak či onak, za vším je ukryto něco jiného. Něco, co v sobě obsahuje jiné jádro, než co údajně vyjadřuje. Nyní bývá lidské jednání často ovlivněno myšlenkami nebo uloženými představami, které nevycházejí z právě přítomného dění, ale mají svůj původ v minulosti. Proto se mnohé z toho, co se děje, zřejmě nedá pochopit. Chápeš, proč se vedou války? Vidíš jen to zjevné, to, co píšou v novinách, to, co jsi někde slyšel nebo četl. Ale nevidíš to staré, dávno zaseté. Zařadíš si současné dění do svého bytí jako něco logického, co tu vždy existovalo, co se nezmění a co vlastně patří k pozemským záležitostem.

Co kdybys to všechno zkusil zpochybnit? Co kdybys veškeré dění pozoroval jako čistý, ničím nezatížený svobodný člověk a zeptal ses: Proč, jak a kvůli čemu? Z toho by pak vyplynula další otázka: Musí to tak být? Odpovědí na to, proč to či ono patří ke každodennímu životu na Zemi, by možná mohl být i tvůj smích, protože si uvědomíš, jak je to naprosto absurdní a nelogické. Není to „normální“ a postrádá to jakýkoli zřejmý důvod. Proč lidé akceptují války, hádky a znečišťování životního prostředí? Protože to vypadá tak, že se na tom nedá nic změnit. Ale je tomu tak skutečně?

Je úkolem nás, kteří neputujeme ve fyzickém těle, abychom opakovaně upozorňovali lidi – bohy obývající lidské tělo, aby dokázali spatřovat to, co stojí za tím vším, co není viditelné. To znamená, aby dokázali rozpoznávat ve všem skutečné hluboké božství, třebaže jde o intriky, jež spřádají druzí lidé nebo padlí bohové, kteří se na tom přiživují či mají moc. I když to může být něco, co jakoby nejspíš vypadlo z božského rámce. Všechno je božské, i když to neodpovídá smyslu stvoření, jež se vydalo na cestu. Hledá si to vlastní způsoby, které jsou v hracím plánu člověka sice možné, ale v určitém vyjádření duality se odehrávají drsným způsobem. Je to něco, co ustrnulo v rámci dobra a zla, něco, co odporuje plynulému toku, hře vyvažování a vyrovnávání, a zaměřuje se zištným způsobem jen na vlastní účel.

V tomto hracím poli silné duality není snadné udržovat pohled na to podstatné. Na této planetě jde o to opět odkrýt skutečnou svobodnou vůli, umožnit každému člověku, aby se mohl svobodně pohybovat, užívat si přírody a potravy, aby mohl svobodně uspokojovat své každodenní potřeby, aniž by za to musel něco dávat. Jde o to, aby mohl vyjadřovat kreativitu, ať už fyzickou činností nebo uměním. A jde také o to, aby v sobě objevil Boha a z této tvůrčí síly si utvářel život tak, jak chce, bez omezování ze strany státu, společnosti a znepřátelených stran. To je teď cílem tady na Zemi.

Jak toho všeho můžete dosáhnout? Zcela jednoduše: Žijte tím, prožívejte to. Prožívej tímto způsobem svůj život. Všechno, co se ti staví na odpor, zkoumej, prohlédni si to a ptej se, proč se to objevilo a co ti to chce sdělit. Všechny překážky jsou myšlenkami, i takovými myšlenkami, které se již manifestovaly. Jsou to výtvory, ať už vytvořené tebou nebo někým jiným. Jakmile to rozpoznáš, pak nezačni posuzovat danou záležitost nebo situaci, ale naopak soustředěně promysli, co je třeba vyřešit, vyjasnit a co se pro to dá udělat. K tomu je většinou zapotřebí víc času. Nejlépe to jde, když se člověk uvolní, pohrouží do sebe, ujasní si určitou situaci nebo záležitost, pohovoří si o tom se svým vyšším já a pak vykročí směrem k osvobození. Takto si každý člověk může svůj život uvádět do světla. Pochopitelně to není vždy snadné, často to vyžaduje odvahu, trpělivost, vytrvalost a víru. Je to však jeden z kosmických zákonů, který vždy funguje.

Ne každý člověk se v této době pustí na cestu úplného probuzení. Přesto je každý krok tímto směrem velkou pomocí pro další život a samozřejmě pro společnost, která se musí změnit. Je to podpora pro všechny lidi, ať už si ji jakkoli uvědomují nebo využívají. I kvůli tomu jsi teď tady na této planetě ve fyzické formě.

Děkuji ti za pozornost. Měj na paměti, že koneckonců jsme všichni bratry a sestrami v Jednotě a jednou s ní opět splyneme.

Já jsem Michael

Poselství přijala Barbara Bessen v dubnu 2016. Článek je k volnému nekomerčnímu využití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu http://www.barbara-bessen.com/wp-content/uploads/2016/04/internet-channeling-april-2016.pdf přeložila Jana S.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s