Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 15.5. – 23.5. 2016

Milovaní,

lidé se posilují, když se znovu vracejí do událostí z minulosti a smiřují se s nimi. Jiní zažili dramatické životní změny s ohledem na nepředvídané okolnosti, které se jim znenadále přihodily a zanechaly je bez střechy nad hlavou anebo bez prostředků a oni se teď snaží vyrovnat s následky devastace, ke které došlo. Doslova musí začít znovu a znovu si vybudovat svůj život. Nacházejí způsob, jak se spojit s druhými, aby sdíleli své pocity, aby se mohli vyléčit z traumat, kterými prošli. Touto vzájemnou podporou se pohybují vpřed.

Pomáhají jim soucitní lidé jejich země a také jiných zemí, jak se svět spojuje do jednoty, aby pomohl, jak může. Mnozí lidé z jejich země z jiných měst a obcí jdou dobrovolně do zničených oblastí a pouštějí se do zneklidňujícího úkolu uklízet nepořádek, aby pomohli vzniku nového místa. Další skupiny lidí se formují jako čistící čety pro domy, které zůstaly stát, protože i ty musí být vyklizeny a připraveny na bydlení.

Lidstvo reagovalo láskou v srdci a laskavou velkorysostí. Pracovníci světla celého světa se sjednotili a posílají své modlitby a zklidňující energie do dotčených oblastí. Láska ve všech svých podobách se projevuje těm, kdo jsou v nouzi. Začíná se odehrávat léčící proces v každém, kterého život byla nabourán a změněn velkou očistou, ke které došlo. Ti, kteří byli zasaženi, jsou obklopeni láskou a pomocí duchovních úrovní. Jak jsou jejich životy přebudovávány, budou si pamatovat laskavost, které se jim dostalo v časech nouze a budou se snažit to “splatit“ tím, že při každé příležitosti, která se jim naskytne, dají něco druhým.

To je síla lásky v akci a cesta kupředu pro celé lidstvo. Když se lidé posunou mimo své vlastní zájmy a dovolí, aby jejich srdci a duchem proudil soucit, umožní Božskému, aby se ve světě projevilo skrze ně. Když Božské začne působit na svět, mohou se uskutečnit pozitivní a mírumilovné změny. Každý má v sobě živoucí jiskru Božského a je to jiskra, která se rozžehává v srdcích lidí po světě a ta jiskra vzplane, jak se šíří planetou. Svět a lidé v něm jsou obnovováni, omlazováni a regenerováni.

Jak se život smrskává do té nejjednodušší formy, lidé se propojují do jeho nádhery a zázraku ve vší jeho velkoleposti. Jejich zkušenost s tím se stává nádhernou cestou nekonečných možností a oni si libují v radosti, že se k nim tato jednoduchost vrací. Kypí smích a dobrá nálada a to přitahuje ještě větší možnosti, protože myšlenky, které obsahují, manifestují ještě větší zásoby všeho, co tento vesmír plný hojnosti nabízí.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s