Předpověď na období od 4. do 17. května 2016

Celkově: Období začíná příjemně. Všechno je prakticky propojeno, boje ustaly, zápas není požadován.

Profesně: Normální, ale v takovém tom velmi dobré smyslu. Takhle by to mohlo být stále.

Vztahy: S vděčností za ty, kteří nás obklopují, vidíme, že se nám nabízí mírné a současně naplňující období.

Finančně: Kdy jindy by to mělo jít velmi dobře, než nyní.

Zdravotně: Je to tak krásné, když své tělo milujete. A ono si říká, co potřebuje.

tauro

BERANI A BERANKY

Vaše silné období proběhlo asi před měsícem a nyní se dostáváte do velmi zklidněné fáze. Ve které se možná ptáte, jaký má smysl a co se po vás vlastně žádá. Popřípadě co vy žádáte po sobě sama. Všechno co souvisí s prací a s penězi může fungovat velmi dobře. To, co rezonuje jsou mravní otázky a dilemata. Mohu udělat to či ono? A co se pak stane? Přeji si to? Je to v souladu se mnou nebo je to v rozporu se mnou? Co si doopravdy myslím? Kým doopravdy jsem?

BÝCI

Vaše silné období je tady. Období splněných přání. Můžete se věnovat tomu, co je vám vlastní a bytostně přirozené. Jaký to je pocit? Být sám sebou a vědět, že nyní žiji stoprocentně svůj život? V takové pauze, v takovém období míru, si můžete dovolit začít plánovat svoji vizi na příštích mnoho měsíců či dokonce let. Odvažte se narýsovat to, co je pro vás skutečně důležité a co si přejete mít ve svém životě přítomné. Důležité a podstatné kritérium je fair play, druh poctivosti, se kterou ctíte, že druhý má stejná práva, jaká máte i vy.

BLÍŽENCI A BLÍŽENKY

Vaše znamení čelí protiváze Marse, Jupiteru, Saturnu, Neptunu, ale to je dlouhodobé a ono vás to nezabije, takže vás to posílí. Že ano. A je to v podstatě o krizi toho, co má nebo nemá smysl. Zda se dá něčemu věřit anebo zda je vůbec třeba něčemu věřit. Jasně, že jste čtenářky ženského časopisu, ale procházíme obdobím, kdy astrologické konstelace na mnohé z nás vyvíjejí takovéto požadavky. A když toto pomineme, nabízí se nádherné nádherné období, interakce s přírodou kolem vás, užívání si klidu, pokoje a bezpečí.

RACI A RAČICE

Tolik kvetoucí přírody! Tolik bohatství matky země! Naše domovy se hřejí ve sluníčku. Všeho je dostatek. Slunce a Venuše v Býku, posilované Jupiterem, Plutem a Neptunem jsou jasným obrazem tohoto děje. Naše touha po lásce se v tomto období touží naplnit, hrneček našich požadavků se tváří, že už by chtěl být plný. A on plný bude, ale ne proto, že do něj někdo něco nalije. Hrneček našeho požadavku lásky můžeme naplnit pouze my. Je to výkon představivosti. Láska není někde mimo vás, ale pouze ve vašem vlastním nitru.

LVI A LVICE

Může pro vás být určitým způsobem hrozné to, jakým způsobem se ukazuje pravda, kterou nechcete vidět. Pravda o lásce, která má být žita vámi a ve vaší mysli. A namísto toho se v nitru děje všelicos jiné. Nevadí to a není to chyba. Takové zážitky nám paradoxně pomáhají, dopracovat se k tomu, co je naše velká touha. Touha po jednoduchosti, čistotě a život bez tlaku na sebe sama. Zároveň je ve hře možnost velkého profesního a finančního vzestupu. Jako ovoce toho, když člověk uzná pravdu, která se ozývá přes vlastní emoce.

PANNY

Procházíte jedním z nejlepších období uvnitř celého roku. Velice prospěšná vám může být interakce s přírodou. Vždyť nyní je příroda ve svém nejkrásnějším stavu. Pokud cítíte impulsy vedoucí ke klidu, následujte je. Pokud cítíte impulsy vedoucí k práci a úspěchu, následujte je. Běží období, kdy si můžete kliďánko volit, to je pro vás nejlepší a všichni kolem vám budou ještě tleskat. Určitě není nutné popírat sama sebe nebo vyvíjet nátlak na někoho kolem vás. Okolí 10. května s trigonem Venuše-Jupiter velice přeje manželstvím a milujícím se lidem.

VÁHY

Dámy, je tu velice příznivé období. Což vám nepíši pokaždé, jak jste si určitě povšimly. Základem toho je spolupráce planety přízně Jupitera se Sluncem, v okolí 4. května a potom s Venuší v okolí 10. května. Tyto dva vlivy přinášejí atmosféru důvěry, spokojenosti a optimismu. Ve finále mohou vygenerovat i řadu zajímavých příležitostí obchodního či profesního typu, všechny tři planety spolupracují zároveň s Plutem v Kozorohu. Ošidná může být zbrklost v okolí 11. května.

ŠTÍŘI A ŠTÍRKY

To co mysl potřebuje, je obrácení se k vlastnímu míru. Bez něj tu jinak zůstávají pouze rozum, strach a opevňování se. V tomto období lze přijmout důvěry ve všechny probíhající procesy. Samozřejmě, že mají svůj smysl. Samozřejmě, že všechno dopadne dobře. Ba ještě lépe, než si dokážeme představit. Jestli planety někam svítí velmi dobře, tak právě do vašeho znamení Štíra, přestože procházíte obdobím, kdy nejste středem pozornosti. Stabilizuje se láska, stabilizují se city i peníze. Kariérně by se vám mělo dařit.

STŘELCI A STŘELKYNĚ

Dlouhodobě visí ve vzduchu určitá ideologická tvrdost a nesmiřitelnost, která je schopná odčerpávat naší energii. Je to dáno průchodem Marse a Saturnu názorovým a vědomostním znamení Střelce. Tyto dvě planety vás nutí do poměrně rozhodného postoje, kdy se musíte rozhodovat a dělat i pro vás nepohodlná a pro okolí nepopulární opatření. Nebojte se jich. I to je je známkou síly a neodmyslitelným vývojovým stupněm. Okolí 16. května je vysloveně romantické, užijte si to. Venuše, Mars a Neptun hodně pěkně spolupracují v takzvaných šířkách.

KOZOROZI A KOZOROŽKY

Pokud si potřebujete udělat v životě trochu pořádek, máte ideální příležitost. Slunce, Merkur, Venuše a Jupiter ve spřátelených znameních Býka a Panny vám k tomu poskytují dostatek optimismu, lásky k sobě sama i dobře načasovaných myšlenek a poznání. Toto období vám může přinést i růst vašich výdělečných aktivit a to poměrně klidným způsobem, žádné lámání se v pase. Celkově je na tomto období zajímavé, jak se může doplňovat klid a úspěch. Obvykle si úspěch představujeme naopak jako stres.

VODNÁŘI A VODNÁŘKY

Energie těchto dnů je velice přírodní, spokojená a nenucená. Pokud si to dokážete užít, dobře pro Vás. Pokud nikoliv, naučte se to, stojí to za to. Pochybnosti o tom, co můžete nebo nemůžete, chtěly byste nebo nechtěli odložte na jindy a jděte dělat klidně teď hned to, co je pro vás nejlepší. Možná je pro vás nejlepší dělat nadále to, co děláte teď. To vám váš cit napoví. Hned od 4. května je ve vzduchu přízeň a dobrá vůle. V okolí 10. května se k tomu přidávají schopnost sdílet sympatie, vážit si svého vztahu a cítit se optimisticky vůči penězům.

RYBY

V rybkách se to mele, bodejť by nemlelo. Neptun je bit zleva zprava. Resty z minulosti se hlásí a je nutné se k nim stavět přímo. Napětí je přítomné, navzdory tomu, že je jinak velmi klidné a příjemné období. Hodně záleží na to, zda budete schopné si pojmenovat svůj podíl na vzniklé situaci anebo se budete domnívat, že vše vytvořili druzí a že vy jste v celém příběhu jen ti hodní obětaví a naivní. Podívejte se na své možnosti, podívejte se na své schopnosti, posbírejte svůj pud sebezáchovy a vyhodnoťte správné řešení. Umíte to.

Zdroj: http://www.horoskopyproradost.cz/14

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s