Áriové – posolstvo

Milovaní,

doba, která je před Vámi Vám otevírá všechny dveře, které Vy si dovolíte otevřít. Nic, co před Vámi leží – a Vy to srdcem cítíte – není nemožné. Tato doba totiž, drazí, je výukové období tvoření ve hmotě. Světelná síť je již tak mocná, že s její pomocí, když se s ní propojíte, Vám umožní zhmotnit Vaše myšlenky srdce. Nepochybujte, jen Vaše obavy a strach mohou způsobit, že vize Vašeho srdce se neuskuteční.

Tato doba je dobou naplňování vlastních vizí srdce každého člověka i společnosti, ve které žijete. Vždy se propojte se světelnou sítí a požádejte vysokou inteligenci sítě o naplnění jednotlivých kroků, které vizi uskuteční, či vizi již samotnou.

Drazí, komunikujte denně se sítí. Má pro Vás nejen mnoho informací, ale hlavně možností, jak můžete očistit sebe, společnost, jak získat to co potřebujete ve všech úrovních svého života. Síť Vás mimo jiné vždy i energeticky podrží, když to budete potřebovat. Užívejte si tuto dobu, protože poměrně brzy zjistíte, že OPRAVDU, jdete-li srdcem, za krátký čas se toto realizuje.

Jsme ve Vaší síti a s Vámi. Áriové


Drazí,

ukončili jste jednu část své cesty. Vstoupili jste do další. Jste nejistí, nevíte jak nové role uchopit, zatím se rozhlížíte. Přistupujete ke všemu vědomě. Vědomě, to je teď pro Vás hybnou silou. Vědomí propojené s poznáním. Po pár krocích se osmělíte, poznáte svůj potenciál, co by tvůrců. Vytvořili jste pro něj prostor. Na své cestě budete potkávat věcivědomě, na kterých si začnete uvědomovat, že vše je možné, nic není nemožné. Upevníte v sobě víru v tento vesmírný zákon a začnete ho naplňovat vlastní tvorbou. Vše bude plynout a vy se nestačíte divit, čeho jste jako tvůrci schopni. Začnete postupně vnímat úplně z jiného pohledu. Svět okolo Vás se rychle mění. Změny jsou již nepřehlédnutelné. Vše završíte přijetím sebe samých jako tvůrců.

S láskou Vaši Áriové


Moji milí,

doba před letním slunovratem je plná světla a energie podporující transformaci. Mnozí už máte zkušenosti s tím, jak se myšlenky zhmotňují a mnohdy je jednoduší a účinější řešit jakýkoliv pracovní, vztahový, zdravotní či jiný problém ENERGETICKY. Kolikrát žasnete nad tím, jak se věci dějí, jak vše na sebe navazuje a my se těšíme s Vámi a radujeme se, když nezapomenete vědomě plnit světlem a láskou Vaši krásnou planetu. Přichází čas, kdy byste si měli už být plně vědomi všech změn s tokem světla na planetě a raději než cokoliv čistit, tak energie vylaďovat a vše co děláte si dovolit i zhmotňovat. Jedině tak budete viditelní pro všechny zatím neprobuzené Duše, které tolik na Vás čekají.

S láskou Áriové


Přátelé,

Vstupujete do zásadně nového období. Nejsou hranice, není omezení, kromě ve vás samých, které by vám bránilo v přechodu do světelného lidství, ve tvoření a žití v lásce na planetě Zemi. Vaše možnosti jsou nezměrné a v lehkosti bytí, radosti a tvořivosti si začínáte uvědomovat a i tvořit svůj život, svou skutečnost. Rozhoďte plnou náručí své sny a vize a zalévejte je láskou. Sledujte, které vzejdou jako jarní květiny a které se rozplynou. V božím záměru a směřování se vše posouvá správným směrem k radosti a lásce. Dejte si prostor a čas na „sázení a zalévání“. Vnímejte, která semínka se uchytí a jsou v souladu a která ne. I to je pro vás důležité poznání. Jestliže se jedná o přání srdce, je možné, že jejich čas už vypršel nebo ještě nenastal. Nermuťte se, že není vše hned. Radujte se z rostoucích projektů, přání a snů a ostatním dejte svobodu a prostor se projevit ve správnou chvíli, v božském načasování. S létem se budete těšit s prvními květy.

Na co byste nás chtěli upozornit?

Dejte si prostor pro vybrání semínek svých přání. Uchovejte je v srdci, aktivujte láskou ať vám co nejvíce prospějí. Váš prostor je neomezený. Otevřete proto svou náruč doširoka a rozhoďte své sny na úrodnou půdu lásky.

Milujeme vás, vaši Áriové

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P., Zdeněk K., Pavlína K a Lenka Z. – (http://www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivním odkazem.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s