Předpověď na období od 6. do 20. dubna 2016

Atmosféra tohoto období

Celkově: První půlka dubna je dokonale nastartovaná, soutěžní, závodní. Koně se řítí, adrenalin narůstá.

Profesně: Budeme vděční za uklidnění situace. Maraton se nemůže běžet věčně.

Vztahy: Opatrně. Je možné, že na vztahy příliš nezbývá čas. A to se nelíbí ani ženám, ale ani mužům.

Finančně: Velká kola roztáčená v současnosti by se neměly minout s finanční výsledkem. Cit vede k cíli, rozum vede kamkoliv.

Zdravotně: Aktivní přístup má zelenou. Lze se velmi dobře dostat do tempa.

aries bill b

BERANI A BERANKY

První týden v dubnu byl relativně disciplinovaný a předvídatelný. Naproti tomu druhý týden je obdobím, kdy je možné cokoliv nového, jiného. Vybočení z dráhy, volba objevného řešení. Je to celé hodně o organizaci, otevřenosti, ochotě zkoušet nové věci. Zároveň je ve vzduchu i mnoho tlaku a jakési tvrdosti, která nám brání prožívat obvyklou krásu a citlivost. Celé období je velice produktivní, intenzivní, neklidné a odhodlané. Tím více dává smysl odpočinek, mírnost a duch tichého pozorování.

BÝCI

Vaše znamení je vystaveno přemýšlivému vlivu Merkura. Celé to usilovné období tak můžete prožít relativně neutrálním a inteligentním způsobem. Zejména víkend 17. a 18. dubna v sobě nese příležitost mnohé si uvědomit, zanést na papír, začít zhmotňovat. Tak jako se celé období jeví být jasné a přímé, mnohé je přesně obráceně. A není snadné se pak vyznat v tom, co je dobrý úmysl a co je dobré řešení. Vaše znamení je schopné se nechat vést citem pro lásku. A tudy energie proudí nejlépe.

BLÍŽENCI A BLÍŽENKY

Vašemu znamení se bude nejspíš líbit víkend 9. a 10. dubna, kdy vám energie svobody, jistého chaosu a libovolného scénáře připomene vaši přirozenost. Dělat co chci, myslet co chci, jít kam chci. Nedělat když nechci dělat. Myšlení jako takové se v tomto období dostává do příjemného klidu. Myšlení během dubna pracuje čím dál více prakticky, orientuje se na rozdělování zdrojů a na efektivní správu peněz. Duben v mnoha směrech hrozí pracovním přetížením a tím víc dává smysl, nakolik budete vypínat, jen tak sedět či ležet.

RACI A RAČICE

Dovolte lidem, aby dělali to co chtějí dělat. Dovolte větru, aby foukal, déšť aby pršel. Neprožívejte dramata, která se vás netýkají. Pokud se vám bude zdát, že musíte hlavně pracovat a ještě více pracovat, jste pravděpodobně na chybné koleji. Nemusíte nic, ale měly byste respektovat sebe. Přitažlivost mužů a žen se v okolí 12. dubna dostává do velmi dobré kondice. Pokud vám dělá potěšení, když si muž a žena spolu hrají, okolí tohoto data vám může přinést mnoho potěšení a uvolnění.

LVI A LVICE

Vaše znamení je nenápadným vítězem tohoto období. Aniž byste se nějak nadměrně snažily nebo exponovaly, mnohé vám jde tzv. na ruku. Proto věnujte své úvahy i vašim dlouhodobým cílům a přáním. Protože tok energie je zde přítomen jako mocný proud a jsou to vaše rozhodnutí, která směřují vaši životní energii na příštích několik let tím nebo oním směrem. Pravděpodobně máte touhu ve svém životě něco vytvořit, něco najít, něco dosáhnout. Velmi rádi vás v tomto směru podpoříme. Buďte si jen vědomy svého směru.

PANNY

Energie těchto týdnů se ubírá směrem k pracovním výsledkům a směrem ke vzdělávacím aktivitám. Probíhá zhodnocování vlastních schopností a zkušeností. Probíhá ale také uvědomování si možného užitku, který můžete přinést druhým lidem, či svému bezprostřednímu okolí. Příjemná vám bude energie sexuální atraktivity v okolí 12. dubna. V okolí tohoto data je i mysl příjemně zjemněna a vyladěna do spolupráce s intuicí. V následujících dnech bude možné se s druhými snadno domluvit.

VÁHY

Planety v Beranu každé jaro tvoří určitý tlak vůči vašemu znamení. Není to pohodlné, ale přináší vám to příležitost se trochu stáhnout do svého soukromí. Je to zároveň období, kdy můžete poměrně snadno začínat nové věci. Stále doznívá období posledních dvou týdnů, kdy jsme překonávali svoji nedůvěru v úspěchu a kdy skepse podrývala naše plány. To co je astrologicky nejzajímavější, to je vynikající Merkur, který nabízí dobru organizaci myšlenek, spolehlivou komunikaci a prozíravé počínání.

ŠTÍŘI A ŠTÍRKY

Vaše znamení stojí velmi pohodlně mimo bouřlivé astrologické dění těchto týdnů. Tím pádem si můžete vést příjemný život, ve kterém nic nechybí. Celé toto období jinak obsahuje bouřlivou energii, kdy se mnohé buduje, začíná, rozjíždí. To co je na nebi milou vychytávkou, to je trigon Marsu a Venuše, který nám v okolí 12. dubna pomáhá, abychom byli muži a ženy pro sebe navzájem dostatečně atraktivní a měly chuť se navzájem dotýkat a spojovat. V okolí 16. dubna velmi dobře spolupracují práce a peníze.

STŘELCI A STŘELKYNĚ

Průchod Saturnu Vaším znamením je již v polovině. Jste nucené k velké zodpovědnosti a pravidelnosti, není velký prostor pro vyskakování si. On se ale zase vrátí. Protože život by měl být i o legraci, uvolněnosti a možnosti volného času. Vaší znamením prochází také Mars. Přináší vám to zvýšenou schopnost pracovat, být aktivní a sebevědomé. Přináší to však také tendenci k nervozitě a asertivitě. Planety v zemských znameních tvoří poměrně zdárný prostor pro to, aby vaše práce mohla být úspěšná.

KOZOROZI A KOZOROŽKY

Planety v Beranu vám přinášejí velkou chuť dělat, hýbat se, začínat, jít si tak zvaně za svým. V okolí 6. dubna toto může mít poněkud drsné polohy a proto je na místě přístup, kdy si každý řeší to své a nepřenáší své problémy na své okolí. Celkově v sobě toto období nese určitou tvrdost, která může redukovat potřebný pocit pohodlí. Z čehož plyne, že se o své pohodlí a jistý klid potřebujete vědomě a cíleně postarat. Více zastavení a více ticha vám dovolí se rozeznat také lépe v tom, jaké procesy probíhají ve vaší rodině.

VODNÁŘI A VODNÁŘKY

Vaše znamení je společně se Lvy vítězem tohoto období. Slunce, Merkur, Venuše, Mars, Saturn a Uran posílají směrem k Vám svoji přízeň. Výsledkem by měla být spokojenost se sebou a svým životem. Druhý týden v dubnu je příznivý mimo jiné svojí dobrou atmosférou mezi muži a ženami. Přeci jen, tento svět drží pohromadě přitažlivostí mužského a ženského prvku. Nerozčilujte se kvůli procesům ve světě. Procesy se dějí, protože se musí dít, kvůli zkušenostem a kvůli vývoji. Prožívejte vděčnost a úctu vůči skutečnosti, ve které žijete.

RYBY

Vaše znamení je i v tomto období vystaveno potřebě se učit nové věci. Ukazují na to Mars a Saturn ve znamení vzdělávání, ve Střelci. Celkově vám to může připadat i tak, že je na vás kladeno mnoho požadavků. Tím spíš pro vás bude důležitá regenerace sil, pohyb na čerstvém vzduchu, chůze v přírodě a spánek. Objevuje se také jistá neochota dělat vůbec něco, která může signalizovat, že dlouhodobá námaha by měla být kompenzována jakoukoliv protihodnotou. Velmi dobře funguje dohovor mezi vámi a okolím.

Zdroj: http://www.horoskopyproradost.cz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s