Saturn retrográdní

Tak a je to tady. Ode dneška Saturn znamením Střelce couvá, postupuje vzad. Bude se takto činit až do 13. srpna, kdy se dopracuje až na 10. stupeň Střelce. Pak zase půjde dopředu.

Dnešní den je výjimečný tím, že je Saturn stacionární, tedy takřka stojí na místě. Všechny děje a procesy se symbolicky zastavují a to, co se nám děje, tak jak události vnímáme, je velmi silné a pro další vývoj zásadní. Dá se říct, že předznamenává následující měsíce.

Co se bude dít dále? Retrográdní Saturn nás povede k podstatě věcí. Každého dle jeho horoskopu. Budeme se zaměřovat na to, z jakých důvodů a pohnutek si vybíráme svoji cestu. Soustředíme se na plány. Možná postupně zjistíme, co jsou pro nás ty pravé hodnoty, co má smysl a jak to dál v životě chceme.

Nejspíš se i mírně změní naše hodnoty, hranice, tolerance, zásady. Na malou chvíli v okamžiku otočky bude šance vidět všechno co se nás týká v pravém světle. Co smysl má, dává do budoucna, za co stojí žít, pracovat a milovat. Kdo se zaměří na celoživotní témata, dostane v řadě případů odpověď.

V reálném světe budeme konzervativnější, opatrnější, pomalejší, důkladnější … změny se i tak budou dít, ale dost často na základě evolučního poznání, tedy tam, kde si logickým sledem kroků na něco přijdeme a připravíme půdu.

Přejme si tedy štěstí při rozhodování a pevnou ruku při výběru dalších cest osudem!

saturn-retro
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s