Předpověď na období od 23. března do 5. dubna 2016

Atmosféra tohoto období

Celkově: Čelíme pocitu, že mnoho věcí nefunguje jak by mělo. A potřebujeme najít cestu k zvládnutí všeho, co se nám vymyká z kontroly.

Profesně: Vrací se profesní energie a sebedůvěra. Polovina planet je v ohnivých znameních.

Vztahy: Okolí 25. března obsahuje výzvu zvládnout melancholii i velká očekávání.

Finančně: Kola pracovního soukolí se točí naplno, oboustranný tok peníze si prostě hlídejte.

Zdravotně: Čím více práce, tím méně citlivosti vůči tělu. Tělo je váš miláček.

aries3

BERANI A BERANKY

Pokud jsou vaše baterie plně nabité, může rozjet vaše velké období. Rušné, výkonné, radostné, tvořivé a odvážné období. Určitě si dovolte jít do příležitostí, přijímat pozvání a hlavně pamatujte na to, že tento život je tu pro vás. Nikdo vám v ničem nebrání, stačí si jenom uvědomit, co si doopravdy přejete a nebát se určité flexibility. Tento komentář vzniká na základě Slunce, Merkuru, Marse, Saturnu a Uranu ve znameních Berana a Střelce.

BÝCI

Mnohé v tomto období jde pomalu či ztuha. Je to dáno kvadraturou Jupiter-Saturn. A Vám se nabízí, buď se hodně snažit a vyvíjet úsilí anebo to risknout a věřit, že se všechno správně uspořádá navzdory okolnostem. Hodně pomáhá rychlá a přímá komunikace. Hodná pomáhá, když zčerstva přecházíte od myšlenky k činu. V okolí 30. března se mnohé myšlenky uklidní, urovnají a vykrystalizují. Vaše profesní i finanční záležitosti mohou kvést. Říká trigon Jupiter-Pluto v zemských znameních.

BLÍŽENCI A BLÍŽENKY

Protivítr má tu funkci, že přináší sílu a lepší odolnost. Proto se na něj dívejte se shovívavostí. Určitě se nenechejte odradit prvním nezdarem, nežádejte úspěch hned od prvního pokusu. Okolí 26. března se sebou nese aktivní život, sport a chlapecký přístup. Počátek dubna je naopak mírný, když pomineme značnou myšlenkovou a organizační aktivitu. Lze i leccos překombinovat, ale nic složitějšího by se dít nemělo. Zejména na cestách však může být legrace, dojet jinam, než jste zamýšleli může být i romantické.

RACI A RAČICE

Vašemu znamení se nabízejí romantické i melancholické dny v okolí 23. března, kdy doznívá spojení Venuše a Neptunu ve znamení Ryb. Jinak si budete muset plus minus poradit s rychlou mužskou a produktivní atmosférou konce března. Domeček pro panenky se už nekoná, je to o tvoření, o akci, o vůli a temperamentu. To co Vám může dávat zabrat je atmosféra snížené funkčnosti, překonávání každodenních okolností, které vždy fungují a nyní se brzdí a vyžadují pozornost.

LVI A LVICE

Vaše znamení se dostává do vrcholné formy. Citový život na tom přitom může být všelijak. Vůle jednat a řešit problémy se však hlásí. A vám se tak může podařit cos důležitého vytvořit, rozchodit, roztočit kola. Víra v úspěch a organické šíření dobré věci by tak mohly vytvořit zajímavý efekt. Velmi citlivé téma je však fair play, mnozí můžeme mít sklon ohýbat pravidla přes koleno. Mohou tak vznikat pocity křivdy. Dilema mezi praktickým a idealistickým hlediskem potřebuje být řešeno srdcem.

PANNY

Vaše znamení je v rozporuplné situaci. Nabízí se vám pravděpodobně růst. Možná profesní, možná zdravotní, či jaký. Ale jiné okolnosti vás zatím vybízejí k trpělivosti a to se ještě potřebujete hlídat, abyste napadali do pocitu křivdy anebo do útočnosti. Taková slova zde obvykle nepoužívám, ale tyto dny obsahují skutečně náročný potenciál. Čeho však můžete využít, to je všeobecný náboj energie, schopnost jednat rychle a rozhodně. Rozhodování se v těchto dnech jako kdyby bylo snazší, lze jednat přímo.

VÁHY

Vaše znamení současnými vlnami prochází poměrně dobře. Snažte se nezasahovat a neřešit to, co se vás netýká. Sledujte vlastní energetickou rovnováhu. Pocity křivdy nezveličujte, ony odezní. Určitě balancujte velká očekávání, která se budou plnit jenom z části, což nevadí. Toto období je velice příznivé pro tělesnou dynamiku. A tak i když jste královny a dámy, tak vyběhat se, zapotit a zadýchat je velice žádoucí. Běží období, kdy jsou muži na koni a v akci a síle, tak jim v tom nebraňte.

ŠTÍŘI A ŠTÍRKY

Zima pominula. Opět se nám vrací slunce do tváře. Dámy, jestliže je nějaké kouzlo, tak je to znovuzrození a znamení Štíra tomuto ději rozumí nejlépe ze všech znamení. Proto si tento proces prožijte i samy v sobě. Důležité je, abyste se nechytaly na melancholii i v okolí 25. března. V okolí 30. března si lze udělat velice žádoucí pořádek v hlavě. Anebo se vystavit úplně novým pohledům a nápadům. Nicméně mohou to být nápady, které vás mohou poslat hodně zajímavým směrem.

STŘELCI A STŘELKYNĚ

Nastalo vám, dámy, náročné období, ale zároveň výkonné, nesmírně produktivní, až heroické. To se stává, řekněme si, že je zajímavé čelit velkým výzvám, a umět se jim postavit čelem. Přelom března dubna bude po nervové stránce hodně vibrační, protože se mnohým z nás ukáží nové možnosti a s nimi i otázka, jakou cestu volit. Bylo by zajímavé vědět, co si vlastně dlouhodobě přejete, a zda by se vám líbilo žít ještě trochu jinak, než jak žijete v současnosti. Čeho by se ta změna měla týkat.

KOZOROZI A KOZOROŽKY

Vašeho znamení se současné povětří příliš netýká. Ale i tak pro vás může být zajímavé to všechno, co se odehrává v rovině citového života, kde je plno křehkosti a jemného zacházení jeden s druhým. A na straně druhé se děje masivní budování na straně budovatelů. Technické období, průmyslová atmosféra, kdy touha po výsledcích určuje všechno ostatní a kdy se rodinný á život, kontakt s přírodou, sport a odpočinek mohou ocitat na vedlejší koleji. Proto si více sledujte, jaká rovnováha Vám vyhovuje nejlépe.

VODNÁŘI A VODNÁŘKY

Vaše znamení je na tom čím dál lépe. Tak se ničeho nebojte a jednejte. Cvičte, pracujte, dýchejte, pijte dostatek vody, choďte na čerstvý vzduch. Tančete, sportujte. Choďte na dobrá jídla. Život má být prožit. Život nečeká, život je tady teď dneska, zítra, o víkendu. Není nějaký jiný život, nebo pozdější, lepší. Buďte opatrné na vlastní tvrdost, myslete na lásku a na na to, že druzí lidé mohou zrovna prožívat bůhvíco. Přelom března a dubna je plný nápadů, vezměte si z nich pro sebe to nejlepší.

RYBY

Vaše znamení prožívá velkou výzvu, neřku-li zátěž z nutnosti učit se nové věci a sbírá se ve vás i potřeba obstát i za situace kdy optimismus potřebuje, abyste mu stejně jako ohni stále přikládaly polena do krbu. Stále platí, že lze dosáhnout skvělých úspěchu, pokud správně poskládáte detaily do jednoho velkého celku. Množství nápadů, které se na vás valí je obrovskou studnicí potenciálu a možností. Vše si proto pište, nic ať se vám neztratí, zhodnotíte to později.

Zdroj: http://www.horoskopyproradost.cz/14

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s