JE TO TADY

Zatmění v Úplňku – nyní vás Bohyně zavede tam, kde opravdu máte být.

Můžete přestat hrát, předstírat, obhajovat se, propusťte kontrolu ega, opusťte “potřebu vědět“, pusťte vše.

Nechte to být, protože stejně jste nikdy nedrželi otěže.

Je to tady. Vše došlo až sem.

Budete přivedeni tam, kde potřebujete být – kvůli nejhlubšímu naplnění vašeho srdce, kvůli vaší smlouvě s Božským uzákoněním, kvůli setkání s vaším posvátným Já, kvůli poslání, o jehož naplnění jste žádali prostřednictvím zrození skrze vás.

Toto se může ve fyzické realitě jevit pro každého jinak, ale kořeny tohoto jsou usazeny pevně ve stejné spirituální hlíně.

Nyní před Sebou přestanete utíkat.

Každá taktika, kterou ego zvolilo nyní končí. Pokud to bude třeba, budete přivedeni na kolena.

Bohyně vás nyní bude provázet k tomu, co vaše Duše nejvíce potřebuje, aby se s Ní spojila a přijala její medicínu k naprosté sebe-realizaci a aktivaci Jejích Darů.

Cokoliv a kohokoliv nejvíce potřebujete k dokončení znovusladění se s Pravdou vašeho Posvátného Já, se nyní bude manifestovat – rapidně.

Možná nyní potřebujete být na chvíli bez intimního vztahu – pokud je to místo, kde se před sebou ukrýváte. Možná potřebujete odevzdat celé své srdce, tělo a duši Božství a naučit se rozeznat váš vlastní hlas a pocity od davu. Možná tam najdete průvodce, který se dlouho topil v hlasech druhých lidí.

Možná jste nyní připraveni na pohlcující, vše-zahrnující ponor do posvátné intimity. Možná jste prožili život s vaším srdcem bojujícím proti otevření se, které je tak důležité pro tento druh spojení. Možná vás tento vztah bude konfrontovat s hloubkou a touhou, o které jste si ani nemysleli že je možná a která vás až děsí. Ale toto je ono – jste připraveni.

Možná potřebujete využít své talenty, tvořivé dary a moudrost duše v místech a formě, které jsou opravdovou výzvou pro vaše egem nastavené hranice. Možná budete přivedeni do takové hloubky Srdce Bohyně, že nebudete mít na výběr nic jiného než se podřídit Jejímu Plánu takovým způsobem, že vaše Duše roztaje, zavede vás do nejtemnějších strachů a strčí vás bez omluvy do jádra Neznámého.

bohyna

Bohyně pracuje nepředvídatelnou posvátnou silou skrze vás.

Toto je ono – není se kde schovat.

Vaše síla je třeba. Cokoliv, co potřebujete k vyladění se a otevření této božské síle bude nyní spuštěno. Budete muset následovat vedení – neexistuje jiná možnost.

Zatmění jsou přímá, jasná, nevyhnutelná

Energie Bohyně je nyní přímá, jasná, nevyhnutelná.

Jste připraveni stát tváří v tvář sami Sobě. Už žádné utíkání. Pokud máte být v klidu, budete muset zůstat sami se sebou. Pokud se musíte očišťovat – od čehokoliv – vztahů, práce, drog, jídla, čehokoliv – budete drceni, dokud to tak nebude. Pokud nyní musíte jít vpřed a zaujmout své místo vedle někoho, s někým něbo něčím, přijmout nějakou výzvu, projekt – najdete se tam.

Toto jste VY. Toto je Boží Plán v akci. Toto je vaše Vyšší Já ukazující vám, že je větší, širší, silnější a schopné více Lásky, než jste si kdy uvědomili.

Jste předurčeni pro hluboké spojení, hlubokou pravdu, hlubokou práci, hlubokou sílu.

Zatmění nyní stěhuje vaše vyděšené ego z vaší cesty a umožňuje vašemu srdci plné vedení.

Pokud ještě neklečíte, tak poklekněte. Jste opravdovým plavidlem Bohyně – připravte se na pohled toho, jak opravdu pracuje.

Autor článku : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu
http://slunecnabrana.blogspot.cz/2016/03/je-to-tu.html…

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Reklamy

4 thoughts on “JE TO TADY

  1. Děkuji. Jak výstižně napsané. Ano, není se kam schovat. Pustit vše – tak to je těžké, hodně těžké. Pustit i to, co těší …. a přitom je to nezbytné. Alespoň mně se to takto v těchto dnech děje.

    • Je cas na nieco nove, Rina (tiez ma tak volali… a tiez nie nahoda).
      Je to zmena k lepsiemu, inak by sa to nedialo… Je cas. Byt tym, kym ste. Vasa sila je potrebna ♥
      Objimam a prajem krasny vikend :)

  2. V tomto období jsem zaznamenala, že moje sebedůvěra tak trvale neotřesitelná se ztrácí. Ano, klidně mohu souhlasit s výrazem ‘vyděšené ego’.Ale rovněž zaznamenávám i druhou stranu mince, :-) vedena srdcem.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s