KRYSTALICKÉ TĚLO

V modelu lidského těla ve 3D je mozek, srdce, energetická centra zvané čakry, orgány, svaly, kosti, a vše spojeno systémem žil, cév a lymfatickým a nervovým systémem. Ve starém systému byla energie filtrována přes čakrový systém. Bylo jednoduché čakry ovlivňovat vnějšími podněty a potřebovaly pravidelné znovusladění nebo rekalibraci. Bylo jednoduché narušit harmonii systému. Bylo jednoduché upadnout do stavu nemocného zdraví. Existovala slabá místa, což umožňovalo implantovat a vytvářet zábrany a znemožnit světlu přístup do těla.

Nyní, kdy země zažehla spojení ve Smaragdových krystalických Žilách a Selenitových krystalických mřížkách, energie pulzuje přímo do Gaiy prostřednictvím zlatého krystalu a ven do všech energetických bodů na Mřížce. Výsledkem je energetický okruh, který cirkuluje zpět ven do Centrálního Slunce. Tato pulzace je nekonečná a cykluje nebo pulzuje jako tlukot srdce ke Zdroji. To nás přímo spojuje s nekonečnou láskou ze Zdroje. Je to tato láska, která pulzuje k (na) Zemi. Tato láska ze Zdroje, která k nám přichází ve Vyšších dávkách, transformuje veškerý Život na Zemi. Všechno je ovlivňováno do hloubi své buněčné stavby.

Naše těla také přijímají Vysoké energie přímo z Centrálního Slunce. To způsobuje v našich tělech transmutaci. Energie z Centrálního Slunce způsobuje v buňkách našich těl štěpení. Toto štěpení je mininukleární transmutací. Co bylo jednou sodíkem, draslíkem, vápníkem, chlórem a jinými prvky se přeměňuje z alkalických kovů na kapaliny a látky jako jsou halogeny a ušlechtilé plyny. Atomy tvořící naše těla jsou nyní tvořeny jinými prvky. Vesmírné Paprsky bombardující naši Planetu a naše Těla jsou také tvořeny těmito novými prvky. Vše ve vesmíru je ve vzájemné rekombinaci. Původní atomy se spojují jinak. Genetická výbava těchto atomů se mění na úrovni buněčného dělení. Formují se nové buněčné cesty. Toto reformování buněk je tím, co mění tělo z hustého kovu na tekuté světlo. Tekuté Světlo není nemocné. Tekuté Světlo neumírá – je nesmrtelné. Tekuté Světlo vibruje rychleji a existuje ve Vyšších Dimenzích. Ti, kdo nevzestupují na základě svého rozhodnutí se přesouvají do prostředí, které může nadále podporovat jejich kovovou podstatu stavby jejich těl, do míst jako je Herculobus. Ti, kdo si zvolili vzestup, zažijí transmutaci stavby těla do krystalického tekutého světla.

kryst3

Přeměněné krystalické tělo vypadá a chová se jinak, než naše stará šablona těla. Středový sloupec (tyč) prostupuje otvorem z korunní čakry na vrcholu hlavy dolů do otvoru základní čakry v perineu. Tato tyč je převodníkem. Přijímá a přenáší světlo a frekvence lásky. Je středovým jádrem, ve kterém se nachází všechny spojnice mřížky energetických cest lidského těla, ze které vystupují a do které vstupují. Je to trochu jako železniční systém v těle. Infrastruktura je tvořená čistým zlatým světlem, ve kterém jsou obsaženy všechny barvy. Krystalická stavba atomu přenáší světlo do těla, okolo těla a zpět do středové tyče. Už nejsou ztráty. Veškeré věci, které tělo již nepotřebuje vystoupí z těla prostřednictvím tyče a přemění se na více světla. Jsou navráceny zpět k tvoření. Nyní energie místo pulzováním skrze hustá energetická centra proudí nahoru a dolů středovou tyčí. Pulzuje skrze enegetická centra jako předtím, ale nyní je čistým světlem. Přenašečem tohoto světla je energie lásky a je tím, co nazýváme Zdroj nebo Síla. Toto je světelná energie lásky, která spojuje Všechno Co Je. Tady neexistují nemoci. Těla již nemohou být kontrolována “implantáty“, chemikáliemi nebo jinými způsoby jako v minulosti. Operace se vyvinou do Světelných Operačních Zákroků.

Těla budou více schopná. Bude méně omezení v tom, co můžeme dělat. Budeme mít schopnsti, o kterých se nám ani nezdálo. Telekineze, levitace, teleportace, rezonanční telepatie. Toto vše na základě světelného přenosu. Už nyní máme těla, která jsou tohoto (a více) schopna. Každý bod na mřížce, který je nyní dostupný prostřednictvím akupunktury s jehlou, je energetickým výměnným bodem. Síla energie lásky pulzuje skrze tyto body vstupu, tyto portály, skrze tělo. Nyní léčení znamená vstoupit do těchto bodů a udržovat je v proudu a harmonii se vším kolem. Budou ale převládat techniky světelného léčení.

Jak se to slučuje s pozitronickou antihmotou? Jaké je spojení mezi hmotou a antihmotou v nové krystalické stavbě?

Mozek uvnitř nové krystalické stavby nemá omezení, protože se propojuje s inteligencí Všeho Co Je. Nový krystalický mozek je pozitronický a éterický. Světelné přenosy antihmoty se spojují v bodech energetických portálů k částem hmoty našich těl a holografického znázornění, které se stále jeví pevné, ale už v žádném případě není. Je to jako mřížka světla a v každém spojení je portál, který okamžitě přenáší světlo mezi hmotou a antihmotou.

V případě pozitronického éterického mozku vidím 144 mřížkových bodů. Jak se propojíme se Zemí? Prostřednictvím mřížkových bodů nebo sloupce?

Mezi krystalickým mozkem, Vesmírným Světelným Tělem a krystalickou stavbou těla existuje supervědomé spojení. Stále zde existuje emoční, mentální, aurické, éterické tělo a mapa božského těla. Tato těla mohou stále vystoupit ze vzájemné harmonie a zažít trauma. Jak středový sloupec vyzařuje a přijímá “Sílu”, stáváme se se svým prostředím jedním. Ukotvujeme se do Jádra Země stejně tak jako do Jádra Mléčné Dráhy. Jsme ukotveni prostřednictvím Zemských a Vesmírných Mřížek. Když dokončíme svoji pozemskou zkušenost, nezemřeme. Sundáme hmotnou část těla a budeme cestovat jako světelné tělo do dalšího místa v Mřížce.

K přijetí krystalického modelu musí být dosaženo kritického počtu. Toho bylo dosáhnuto. Všichni nyní budou mít krystalickou stavbu – všichni kdo si zvolí zůstat na vzestupující Zemi. Existuje vyrovnání energií a každý jedinec obdrží v dokonalém načasování podle jejich vlastího výběru kolik a co obdrží. Toto se vztahuje k Vesmírnému Zákonu: Musíš požádat, musíš dovolit.

Elizabeth Truthwin

12.3.2016 prostřednictvím zlaté světelné cesty

Ilustrace: Tatiana Plakhova
www.complexitygraphics.com

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu

http://slunecnabrana.blogspot.cz/2016/03/krystalicke-telo.html?view=magazine

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Reklamy

2 thoughts on “KRYSTALICKÉ TĚLO

  1. Děkuji Vám, paní Katko. Rozumím každému slovu a jsem Vám velmi vděčná, že jsem se mohla dozvědět způsobem, který znám a miluji, co už dlouho tuším. Žádáme svými slovy, myšlenkou, i pocity. Vím, že jsem to svým způsobem života dovolila, protože nárůst fyzické síly, jak jej prožívám je jinak nezdůvodnitelný. :-)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s