Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 13.3. – 20.3. 2016

Milovaní,

jak se v této době pohybujete napříč silnými energiemi, vězte, že nikdy nejste sami ani zapomenuti. Mnohé ve vás je měněno a transformováno na vyšší verzi vás samotných. Někdy to může být nepříjemné. Když se to objeví, doporučujeme, abyste odpočívali a byli na sebe hodní.

Z vašeho lidského operačního systému odcházejí všechny nižší vibrace a zatím co se to děje, je důležité, abyste je přijali a obejmuli, protože jsou součástí vaší vyvíjející se lidskosti a dovolte si tyto prožitky, dokud neodejdou. Neživte je, ani si nic kvůli tomu nevyčítejte. Není nic špatného na tom, že jste něco takového prožili, takže se na sebe nedívejte negativně. Z vyššího pohledu těchto měnících se časů stanovujete nová pravidla pro vyšší verzi vašeho vlastního života, aby se manifestoval ve vašem osobním žití. Když to děláte, nemáte zapotřebí zalíbit se druhým, ani čekat na jejich souhlas, protože jste suverénní bytostí stejně jako oni a máte dar vyjádřit svou svobodnou vůli.

V této době je mnoho lidí, kteří používají koncepci vědomí jednoty, na omluvu svého chování, když nerespektují práva druhých na to, být vším, čím být mohou. Každý z vás je zde, aby světu v této době přinesl své mimořádné a jedinečné dary a protože jsou to dary, které přinášíte vy, coby individuální bytosti, máte právo určit, jak to chcete světu představit. Nikdo nemá právo udělat ten výběr za vás. Časem, když již nebudou tací, kteří by zneužili přispění druhých ke svým vlastním účelům, začne se odehrávat skutečná jednota. Je to stav bytí, kdy každý člověk oslavuje v druhých rozkvět vyššího potenciálu a děje se to bez obav, že by toho někdo mohl využít, protože tehdy budou platit vyšší vesmírné zákony. Je dobré, abyste v těchto záležitostech rozlišovali a nastavili vlastní hranice.

Na planetě je mnoho lidí, hledajících odpovědi a ti lidé budou přitahování k jistým informacím, protože budou rezonovat s představovanou pravdou. Je mnoho lidí, kteří zveřejňují informace v souladu s námi a ti by měli být uznáváni a vyhledávání kvůli hodnotám, které přinášejí tím, co nabízejí hledajícím. Ti, kteří s námi takto slouží, jsou lidé, s nimiž a prostřednictvím kterých my, z vyšších říší, pracujeme a snažíme se uvádět pravdu v té nejvyšší formě učení, pochopení a rozlišení pro ty, co hledají. Všichni, kdo dělají tu práci s námi, by měli být známi jako naši zvolení zástupci a každé sdílení informací by se mělo odrazit ve formě důvěry k těm, kteří takto s námi slouží. Protože tehdy dochází k nejvyššímu účinku při dosažení pozitivního výsledku, buď doslova přes fyzické osoby anebo prostřednictvím psaného či uměleckého díla.

Lidé, kteří s námi slouží a kteří nám umožňují vyjádřit ve světě naše Světlo a naši moudrost, byli zevrubně zkoušeni prostřednictvím své životní cesty a mnoho obětovali, aby mohli dělat tuto práci a ukázali se být hodni toho, být nazýváni našimi skutečnými zástupci. Teď i do budoucna mají mnohem víc co nabídnout, protože oni jsou naším hlasem na planetě. Podporujeme je a to byl vždy způsob, jak přinášet věčné pravdy, i během minulých zlatých věků na planetě. Oni jsou naším hlasem – ti, kteří se za nás vyjadřují ústy, a také prostřednictvím psaného slova a umění, hudby a technologie a mnoha dalších forem vyjádření. Když na planetě šíří světlo za pomoci usilovné snahy a oddanosti vyšším duchovním principům, bytosti z vyšších sfér jsou k nim přitahovány a obklopí je a nabízí jim naši lásku, podporu a ochranu. Víme, že vše, co dělají, je pro nejvyšší a největší dobro všech na planetě.

Prostřednictvím těchto zástupců přinášíme světu vědomosti a pochopení toho, co lidé na světě potřebují a doufáme, že lidé, kteří hledají, najdou, co potřebují, aniž by byli dál uváděni ve zmatek nebo byli odváděni od intenzivního hledání pravdy a odpovědí, které mají naši zástupci.


Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s