Kryon – Dobrodružství na Zemi

Už samotný pobyt na Zemi je pro duši dobrodružný a s tímto záměrem ho také volí. Vaše duše dychtí a touží po dobrodružství a po poznání nového. Toužila zažít rozdělení a nyní stojí před výzvou samu sebe znovu sjednotit. Ačkoli se nikdy zcela nerozdělila a její jádro zůstalo neposkvrněné, jsou aspekty, části, pláště duše, které žijí v oddělení. A proto duše zažívá na vlastní kůži dobu duality, snaží se najít sebe samu a sjednotit v lásce to, co z pohledu skutečnosti nikdy rozdělené nemohlo být. Tak silně působí iluze, do které se duše vrhla v rámci své touhy po dobrodružství.

A tak ber každý svůj den jako možnost zkoumat sám sebe v zákonitostech Země, ve společnosti lidí, v energiích na Zemi. Jsou to jedinečné okamžiky Tvého vlastního poznání. Rozvoje, který nezažiješ nikde jinde, jen na Zemi. Buď vděčný za to, že to můžeš prožívat a děkuj tomu převážně sám sobě. Neb jen Ty sám si své zkušenosti vybíráš. Jen Ty sám a nikdo jiný. S odvahou a kuráží. Někdy až za hranicí lidského chápání. Avšak vždy tak, abys kompletoval svou duši a přivedl ji k jednotě. Sám sebe stavíš do různých rolí, abys měl možnost tak učinit. A jen na Tobě záleží, zda jsou Tvá dobrodružství nadšeným zkoumáním nových možností nebo vedou skrze ruiny staleté historie, kam se ostatní bojí vstoupit. Zase je to na Tobě, milý příteli.

Tvá cesta je stále dobrodružná a je jedno, jakým směrem se vydáš. Dobrodružství se dá prožívat i bez utrpení a jinak. S nadšením, s euforií, s rozzářenýma očima toužícíma po poznání. V lásce a v milosti Boží. V pokoře a v úžasu z vlastního poznání. Tvá duše pak o tom nadšeně vypráví. Jako zvídavé dítko, které objevuje svět, a kde překážka není překážkou, ale jen výzvou, jak se skrze ni dostat dál. Bez boje a příkoří, ve vlastní čestnosti, vytrvalosti a důvěře v energickou sílu nikdy nepochybujícího vnitřního Já.

S láskou Kryon.

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 16.03.2016 pro www.zemeandelu.cz

kryon

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s