Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 6.2. – 13.3. 2016

Milovaní,

transformace pokračuje, jak je upgradována a přelaďována každá buňka vašeho těla. Když se toto děje, vaše emoce se také hlásí, abyste se na ně podívali a vyhodnotili je, protože staré frustrace a nespravedlnosti, které jste zažili v minulosti, se mohou dostat v této době do popředí a do centra vaší pozornosti. Je důležité nalézt nový způsob, jak se podívat na tyto nevyřešené záležitosti ve vašem životě. Požádejte své duchovní průvodce, aby vám ukázali osvícenější cestu, jak se dívat na tyto situace z vyšší perspektivy. Je čas pouvažovat o přístupech, které by byly víc v souladu s vyšší verzí vás samotných, do které se nyní přesouváte a na kterou se nalaďujete.

 

Vězte, že ve všech oblastech života lidí stále pokračuje rozptylování, které se dostává do centra jejich pozornosti. Zároveň je tu mnoho změn, o kterých je třeba přemýšlet a které je třeba začlenit do života. Jsou psána a aplikována nová pravidla. Kola pokroku se otáčejí pomalu ale nezadržitelně a bude to pokračovat a vylepšovat všechny oblasti lidské existence. Pokrokoví myslitelé této doby přinášejí mnoho tvořivých a nádherných myšlenek. Každý den přináší nová odhalení, která udržují lidi zapojené do pokračujících dramatů, odvíjejících se ve stejnou dobu, kdy se odvíjejí tyto nové začátky.

 

Lidstvo je vystavováno dobru, zlu, ošklivému, a každý den je vybízeno, aby to vše milovalo a směrovalo tak k celistvosti. Vyžaduje si to, aby si každá duše udržovala integritu a vysokou úroveň chování, zatímco bude pozorovat lidi na jevišti světa, jak předvádějí důkazy o zhroucení se přijatých norem jednání lidí v současné společnosti. Když budete neustále žehnat všem lidem a situacím, zkoušejícím vaši trpělivost, je to nádherný způsob, jak pracovat na dosažení vlastního mistrovství nad hustými vibracemi, které v těchto transformačních časech bují v světských záležitostech.

 

Láska ve všech svých podobách i nadále poskytuje odpovědi na mnoho zapeklitých problémů, sužujících lidstvo. Udržujme si myšlenku, že na každý čin s nízkou vibrací vychází nejméně tucet, které přicházejí z lásky, touhy po míru a dobré vůle. Většina lidstva chce ve svém srdci svět harmonických a úctyhodných řešení problémů, kterým lidstvo ve svém každodenním životě čelí.

 

Buďte i nadále milujícími, vědomými a soucitnými lidmi, kteří si udržují vyšší vizi pro váš svět. Vaše láska umožňuje příchod vyšších řešení a rozhodnutí. Ti, co se s Jamesem Twymanem zaměřovali na mír pro Sýrii, jsou svědky příměří v té oblasti. Je to silný a krásný příklad síly lidí, kteří se spojili, a toho, čeho mohou dosáhnout. Velmi vám doporučujeme, abyste přidali svou energii a záměr k nadcházející Meditaci planetárního srdce dne 11., 12. a 13. března. Vy, spolu s miliony dalších, MŮŽETE láskou přivést svět zpátky k celistvosti. Pojďme to udělat společně!

 


Já JSEM Hilarion

 

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

 

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

3 thoughts on “Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 6.2. – 13.3. 2016

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s