Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 28.2. – 6.3. 2016

Milovaní,
zažíváte dopady předchozích „dávek“, které byly vyslány a zjišťujete, že se noříte do sebe, jak přicházejí vnitřní odhalení. Je dokončováno víc vnitřní práce, jak si uvědomujete, že někde v průběhu této cesty jste se stali pozorovateli svého vlastního života. Je to významný krok vpřed a dobře vám to poslouží, když myšlenky vyplavou na povrch. Pak si budete moct jednoduše říct: „Ach, to je stará energie, s tou nemusím nic dělat, zvolil jsem si, že ji nechám odejít.“ Okamžitě ji nahraďte mnohem radostnější a více posilující myšlenkou, která vám bude dělat dobře a s níž se budete cítit šťastní; myšlenkou o něčem pozitivním, co se děje ve vašem životě. To si VY berete zpátky svou osobní sílu pouhou myšlenkou!

V této době je důležité zůstávat ve svém středu bez ohledu na to, kam jdete, protože tak budete mít jasno a vždy budete vědět, kdy je vaše vědomí ovlivňováno energiemi jiných lidí, a vy budete moct podniknout kroky, abyste to vyčistili. Pro některé z vás, kdo jste velmi citliví na energie, je to velmi nepříjemné a chce to častější čištění. Jak bylo řečeno minulý týden, když je proces Celkového čištění energií (Total Energy Clearing)  prováděn alespoň jednou týdně, je nejúčinnějším způsobem, jak se můžete rychle dostat do svého středu, a nemusíte zbytečně trpět pouze proto, že do vašeho pole vstoupily energie obav a starostí, patřící jiným.

Ti, co raději následují svou vlastní hvězdu, než by šli po cestě, kterou navrhli či doporučili jiní, jdou správně. Vše, co potřebujete, máte v sobě a jste napojeni na moudrost a vědomosti Zdroje. Dobře v této době rozlišujte, protože jsou mnozí, kdo si přejí vás manipulovat v zájmu svých vlastních ekonomických účelů. Nenechte se zmást důraznými varováními, která by vás naplnila strachem a obavami. Když budete stále sladěni se svou vnitřní moudrostí, vždy vás to udrží ve stavu rovnováhy a vyváženosti, což vám zajistí jasnost myšlenkového procesu a udržíte tak myšlenky na správné cestě. V této době se ty cesty různě divoce klikatí, takže je důležité zachovat si jasnou mysl.

Když se vyhnete léčkám agendy někoho jiného, žijete věrni sami sobě a vaše cesta je očištěna od těžkých emocí a dramat, stává se harmonickou a klidnou a to k vám přitahuje harmonické události a aktivity.  Dovolujete, aby  k vám přicházely dobré věci a spojily se s vámi. Otevírá se vám mnoho nových dveří a příležitostí a na vstup čekají požehnání a dary života. Uvolněte se a radujte se z takových chvilek.  Nevzdávejte se své vlastní schopnosti dělat správná rozhodnutí, když se odvažujete vstupovat do neprobádaných a neznámých oblastí. Používejte vlastní tvořivost a představivost a pokračujte ve vytváření nového světa, naplněného sliby a krásou.

Jak dále procházíte velkými změnami a učíte se používat vlastní schopnost odkrývat, čeho jste v těchto nových oblastech schopni, nalézáte sami sebe a začínáte zkoumat myriády příležitostí, které jsou na obzoru. Zarovnejte se s tímto novým dobrodružstvím a začněte nový život! Vězte, že se to teď děje a že jste toho všeho nedílnou součástí. Jste tak kreativní a jste inspirováni k tomu, abyste se věnovali idejím, které se vám představují;  ať se týkají umění, tvořivých příběhů, hudby a dalších darů, které zde leží a čekají pod povrchem vašeho nového já!

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
http://www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s