Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 21.2. – 28.2.2016

Milovaní,
jak energie zesilují víc než kdy předtím, je obtížné zůstat po delší dobu zaměřeným na jednu věc. Vaše mysl skáče od jedné myšlenky ke druhé bez logického závěru.  Znamená to, že jste vstoupili do neznámé oblasti, kde vše je možné a kde není žádné madlo ani vodítko, kterého byste se mohli chytit. Proto je důležité být si vědom toho, že není nutné dělat nic, ani nic vyřešit, zejména v těchto časech, a že vše, co musíte udělat, je vézt se na vlně, když přijde a vnímat ji; nic dalšího není třeba. Když můžete, posílejte požehnání každému a všemu kolem, včetně vašemu společnému domovu – Zemi, a věřte, že to vše zvládnete.

Věděli jste, že jste vytvořeni z úžasné hmoty- že pocházíte z hvězd a z mnoha různých planet? Jsme si jisti, že to víte, ale přesto plně nevěříte, že jste to VY! Tato bariéra musí být překonána; máte ji v sobě. Nečekejte na bytosti z jiných planet ani na mimoplanetární bytosti, aby vás zachránily; když to děláte, odevzdáváte svou sílu, kterou můžete tvořit a měnit váš svět. Je po vás žádáno, abyste sjednotili všechny aspekty sebe sama; svou světelnou bytost a samotný stín, bytost šťastnou a smutnou, odvážnou a bojácnou, naivní a moudrou, abyste obejmuli a sjednotili všechny zdánlivě nekonečné polarity v sobě. Když to děláte, nejlepší je zjednodušit všechny oblasti svého života, aby vám to pomohlo vyloučit všechna nerozumná očekávání, které v sobě máte a místo toho se zaměřte tam, kde je to výhodné a potřebné. Jste vůči sobě příliš nároční, když se snažíte zvládnout všechno najednou!

Mnozí z vás teď zažíváte neustávající přísun energií, a ocitáte se v pozici, kde ještě nikdo nebyl – na zcela novém území, které může ovlivnit vaši citlivost vůči energiím, které neustále víří kolem. Je bezpodmínečně nutné provádět denně očistu – zejména vašeho čakrového systému, začněte s čakrou vaší zemské hvězdy, která je cca 30 cm pod vašima nohama, dále všech sedm čaker a přidejte k tomu i pět vyšších éterických čaker a také čakry vašich nohou. Mnohokrát toto vše potřebuje čistit, aby všechny meridiány ve vašem éterickém těle fungovaly na nejvyšších frekvencích. Minimálně jednou týdně dělejte cvičení celkové energetické očisty, což vám nesmírně pomůže. (jedna varinta je např. Total Energy Clearing).

Jak se váš lidský operační systém přizpůsobuje nové frekvenční úrovni, je zde pocit intenzity, když se nové aspekty vašeho já začínají propojovat s vaším systémem. Budete zažívat vyšší úrovně tvořivých nápadů a vyjádření, které se začnou manifestovat směrem ven, do světa kolem vás, a to způsobem, který vás naplní úžasem a bude vás inspirovat svou krásou a hloubkou. Uvědomujete si, že jste to vy sami, kdo kontroluje situace, s nimiž se setkáváte tím, že je posilujete, když se na ně soustředíte. Stáváte se součástí kosmického tance života a vyjádření a to vás podporuje v tom, abyste pokračovali v této duchovní cestě, která nakonec povede k mistrovskému zvládnutí života na fyzické úrovni existence a za ní.

Když se dostáváte do rytmu tvoření, uvědomujete si, že vše je dokonalé a toto se stane vaší vnitřní písní stále se obnovující manifestace všeho, co je ve vašem světě správné a dobré. „Vše je dokonalé a vždy bylo“ by se mohlo stát písní, kterou si budete zpívat. Takto k sobě budete přitahovat vše, co potřebujete a co jste připraveni mít. Když docílíte vnitřní harmonie, otevře vás to pochopení většího celku existence a to znamená  spolupracovat v každém okamžiku se vším životem. S takovou zkušeností přijde léčení  a rozšířený pocit lásky a svobody, které se budou manifestovat na vyšší úrovni bytí, což vám otevře mnoho nových dveří příležitostí.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s