Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 14.2. – 21.2.2016

Milovaní,
na jemné úrovni dochází u všech, kdo kráčejí ve Světle, k velkému pokroku. Vyšší světy vás vidí a uznávají a většina z vás dělá svou službu způsobem, jakým vás vaše Božská podstata může snadno usměrnit, aby se ona stala významnější součástí všedního lidského života.  Existuje větší soustředění na to, aby byl duch integrován do hmoty a vaše lidské formy to pociťují způsobem, který je silný a který transformuje život.  V důsledku toho mnohdy jednoduše nemůžete ustát bombardování těmi energiemi, které nyní v těchto cyklech převažují. V těchto časech je důležité pamatovat na základní a stále platné rady, což je: jít do přírody, propojit se a uzemnit tím, že si stoupneme na Zemi, zhluboka dýchat, protože taková činnost účinně pomůže rozpohybovat stagnující energie ve vašem systému. Každý den vypijte alespoň 6 plných sklenic čisté vody a než ji vypijete, vylepšete tuto vodu požehnáním a modlitbami.

Jako alchymisté, učící se praktikám tvoření realit, si přejete prožívat svůj každodenní život a každý den se stává dobrodružstvím, směrujícím k novým perspektivám. Osvojujete se nové způsoby vidění a dělání věcí a my vám v tom pomáháme. V těchto dobách je naprosto vhodné udělat si volno, když cítíte, že to potřebujete, od těch aktivit, které děláte ve službě druhým. Vaše lidská těla jsou v procesu proměny, kterou lze připodobit vývoji motýla vynořujícího se z kukly. Je to spalující a náročný proces, který se ve vás odehrává, a ve vaší genetické výbavě je po mnoha tisících let spaní aktivováno mnoho vláken DNA. Je to prožitek, který lze velmi intenzivně cítit, ale který je potřebný, abyste se mohli pohnout kupředu.

Zůstaňte v klidu  a vězte, že k tomuto procesu dochází u každého v načasování, jaké si zvolil ještě předtím, než se inkarnoval na planetu. Tento proces byl mnohokrát přizpůsobován, aby každý z vás mohl ovlivnit větší část celku soucitnějším způsobem, který povede k probuzení většího počtu lidí, aby se světlo mohlo šířit geometrickou řadou. Relaxujte a těšte se z této zkušenosti, místo abyste si  dělali starosti. Vše se odvíjí tak, jak má. Jste přitahování k tomu, abyste se zúčastňovali těch aktivit, které ten proces v rámci probíhajícího vzestupu nejlépe podpoří. V této době se na jevišti světa odehrává energie Atlantidy z doby jejich posledních dnů, aby byly rozpoznány změny  v myšlení  a v přístupu národů světa, a mohlo být na ně odpovídajícím způsobem reagováno.

Bylo by vhodné říct, že nikdo, kdo v této době žije na této planetě, nechce, aby se opakovala destrukce civilizace, jak tomu bylo v přechozích epochách.  Vy všichni jste zašli příliš daleko, než abyste mohli vycouvat, a musíme doufat, že zdravý rozum, příčetnost a vzpomínka na ty doby a jejich smutné následky převáží v každé duši, když si planeta a její obyvatelé toto zvolili jako cestu, po níž půjdou. Každá duše si zvolila, že zažije posun do většího uvědomění si událostí, které se nyní odehrávají. Dopřejte si pozorovat a přemýšlet nad tím, jaké světové události se momentálně odehrávají, a ujasněte si, co je před vámi. Řekněte ano nové realitě a novému životu, novému úsvitu, které překypují neomezenými možnostmi.

Můžete to udělat! Máte v sobě sílu změnit výsledek probíhajících záležitostí na nejvyšší  možný výsledek, pro nejvyšší dobro všech! Tyto změny se manifestují a budou se i nadále manifestovat zdánlivě zázračným způsobem! Víte, jak změnit staré vzory dělání věcí a vložit do nich nové způsoby a nové výsledky. Svou prací jste známí v celém vesmíru! Dobrá práce!

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s