Kryon – Partnerský vztah

Každá bytost na Zemi touží po lásce a spojení. Touží najít svou spřízněnou část, objevit sama sebe a zvýšit tím své vibrace. Co se však děje, pokud se zaměří na hledání vně? Objeví jen svou nedokonalou část, která jí neumožní nic víc než prožívat život dle svého vnitřního nezpracovaného nastavení. Je třeba začít tvořit svůj vnější vztah uvnitř sebe. S láskou k sobě samotnému. Jak moc se miluješ? Jak moc se obdivuješ? S jakým nadšením vnímáš své tělo a objevuješ jeho neustále měnící se potenciál? Jak se raduješ se svými emocemi? Kdy jsi své nitro vyživil láskou a emočně uspořádal?

Tam, kde začíná láska k Tobě začíná i k ostatním. Navazuješ pak vztah, který je naladěn ve vyšším stupni lásky a neprocházíš v něm žádnou vibrací utrpení, zkoušek ani vibračních propadů. Je to zcela jiná vibrace než jsi z předchozích inkarnací znal. Máš možnost prožívat vztah, který je neustálým zamilováním a hlubokých citů důvěry, svobody a nadšení.

kryon

Láska je překrásný cit, když se umí prožívat a žít. Tato láska je pak naprosto odlišná od lásky, kterou lidé obvykle vysílají a na kterou jsou aktuálně naladěni. Nečeká na odpověď, nesnaží se jiným svou lásku vnutit, zavděčit se nebo se nesnaží být milá. Láska zkrátka vyzařuje a to je její hlavní síla. Září každým okamžikem, každou sekundou a neustále sílí. Je to potenciál, který je v každém z vás. Jen je třeba setkat se nejprve s láskou k sobě samotnému. Pak se láska v podobě hodnotného partnerského vztahu objeví a tím zamilováním objevíte úplně jiný svět. Vše se začne ve vibracích Božské lásky odvíjet. A tato “nová” láska mění svět. Ne láska, kterou vysíláte ze strachu nebo z pocitů dobročinnosti. Ta nic ve sférách duality nemění. Ta je jen hrou na city.

Láska, která vše mění, ta je bezpodmínečná a vše transformuje již pouze tím, že je přítomná. Nepotřebuje být posílána, vnucování ani šířena dál. Ona sama se šíří podle potřeb lidí. Ona sama je inteligentní energií a nese se ve vibracích skutečnosti dál. To znamená, že je za každých okolností bez omezení a svobodná. A právě touto láskou touží Tvé srdce žít a tuto lásku ve svém životě objevit. Tak na co čekáš? Začni u sebe, protože každý den je pro tento začátek nejlepší a není třeba vše odkládat na lepší příležitost, neboť ta nastala právě “tady a teď”.

S láskou Kryon.

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 14.02.2016 pro www.zemeandelu.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s