Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 7.2. – 14.2.2016

Milovaní,

jedinou jistotou v těchto časech je změna, a člověk musí být připraven a chtít pohnout se směrem, který nám naše realita zrcadlí. Když budeme následovat tato znamení, která nám ukazují cestu, začneme žít život vesmírného dobrodružství, naplněného nádhernými synchronicitami a náhodami. Musíte být ochotni opustit staré modely chování, staré energie a materiální statky, když splnili účel ve vašem životě tím, že vám byli užitečné nebo vás potěšili. V této době je potřebné pravidelně se zbavovat mnohých věcí, které se přežily a je dobré, když je dáte jiným, kterým ještě mohou být k užitku. Vězte, že vesmír je vždy nahradí něčím ještě lepším a vhodnějším k tomu, aby se vaše duše rozvíjela do širších obzorů osvíceného života.

Tato praxe pravidelného zbavování se ve vašem životě všeho, co má staré a vyčpělé energie, se vám milionkrát vyplatí. Budete ohromeni nádherou, která se vám místo toho pohrne. Když začnete chápat pojetí zdravého odpoutání se od věcí fyzického světa, znovu získáte pocit osobní svobody a volnosti, abyste mohli svobodně žít život plný hojnosti. Začnete si uvědomovat, že je hezké mít věci a těšit se z nich, ale jakmile již splní svůj účel, je třeba je lehce opustit. Začnete vědět, že svět, v němž žijete, je velmi bohatý a že je v něm víc než dost pro všechny. To také otevře cesty tvořivosti, která byla možná dříve zablokována. V každém ohledu váš pocit, že žijete, exponenciálně naroste.

Jak se vaše vlastní vnitřní světlo stane zářivějším, najdou se na tomto světe tací, kteří se budou snažit to světlo ztlumit, aby mohli pokračovat na své úrovni, v níž se cítí ve svém zmatení a temnotě pohodlně. Buďte v klidu, když rozpoznáte, že se pokoušejí vaše světlo rozptýlit a utlumit, protože vy nejste povinni se žádným způsobem omezovat. Jste nejvzácnější z veškeré lásky světa! Pošlete jim Lásku a světlo a odpoutejte se od nich. Nikdo nemá právo vás shazovat či omezovat pouze z legrace – toto si lidé zvykli praktikovat po celé věky a to musí přestat. VŠICHNI jsou hodni Boží lásky a světla! VŠICHNI mají stejnou příležitost růst, učit se a rozšiřovat své pochopení vesmírných zákonů a těšit se z bohatého života naplněného čistotou, harmonií a dobrotou.

Před nikým nemusíte obhajovat svou existenci a přítomnost na tomto světě! Máte právo zde být stejně jako jiní a opravdu, je velkou arogancí, když si oni osobují právo být vám nadřazeni pouze proto, že jste, kým jste. Vždy buďte v klidu a vězte, že jste milováni a že vás vaše světelná rodina podporuje. Udělejte si čas a rozlišujte, co se vlastně stane, když k něčemu takovému dojde a nenechte se vtáhnout do té negativní energie. Je nešťastné, že se mohou tyto psychické útoky dít a že k nim ještě stále dochází, ale vy jste už docela zdatní v tom, abyste se od nich distancovali, aniž byste vaší duši přivodili karmu.

Zaměřte svůj pohled a své chování na nejvyšší úroveň a nikdy se neohlížejte, když dojde k pokusům zmenšit vaše světlo a svést vás z vaší duchovní cesty a z oblasti, kterou jste si zvolili. Čiňte tak bez posuzování, pouze s vědomím, že to není nic pro vás, nechat se ovlivnit tou energií, která se pokouší narušit váš zdravý smysl pro sebeúctu. Tím umožníte druhým, aby se osvobodili z podobných situací, které se jim mohou v životě přihodit. Tak roste a šíří se Boží Světlo ve vašem světě.


Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s