Rok 2016 je rokem Poustevníka

Přeji nám všem, aby jsme překročili svůj vlastní stín strachu a v uzdravení lidstva a planety Země vdechli nový život všemu, co nás pozitivně do dalších let ovlivní :) Miláčkové, přeji Vám krásný den a vítám Vás v povídání o roce 2016. Po osmičkovém roce 2015 a roce dřevěné kozy přichází rok devítkový. V neděli, dne 7. února převezme svojí vládu ohnivá Opice. Mistrovským pojetím devítkového roku je Poustevník v doprovodu karmického bodu Černé luny, která nás při vstupu do roku 2016 vzdušným znamením Vah provází.

Ve Vahách Černá luna do 20. května setrvá. Poté Černá luna přestoupí na další devíti měsíční období do znamení Štíra, který je přechodem od života k bráně smrti a od smrti k bráně znovuzrození. Máme spousty karmicky daných nemocí, rakoviny a jiné zatížení, kdy duše odcházejí do posmrtného období – Bardu. Kdy duše čekají na své znovuzrození. Ovšem ne všechny jsou a budou povoláni. Jaké poučení jsme si vzali z roku 2015? Jak jsme s vyléčením a s uzavřením karmických kruhů pochopili příčiny, proč se nám osudové lekce dějí? A jak jsme ve vší laskavosti a moudrosti ducha svého přijali karmu v osmičkovém roce 2015? Tak se nám zúročí devítkový rok 2016, který je dočištěním a završením životního cyklu a přípravou na vdechnutí života nového.

Jupiter prochází zemským znamením Panny a v pátek, dne 9. 9. 2016 v 10 hodin a 38 minut přejde na další roční období do vzdušných Vah, kterým sedmé znamení zvěrokruhu a planeta Venuše vládne. Ve Vahách, ve kterých Jupiter setrvá do 10. 10. roku 2017, je planetou dohod, kontraktů, nových zákonů. Jupiter přeje zásnubám, sňatkům, manželským slibům a partnerské vztahy, pod silným vlivem Jupitera a planety lásky Venuše v roce 2016 uzavřené jsou posvátné a trvalé :)

V roli Poustevníka se budeme snažit povznést spravedlnost a vynést pravdu opět na Světlo. Vše je pouze o nás, o bytostech, jestli v sobě pěstujeme lásku, světlo a mír, anebo jestli se necháváme živit strachem, zlobou a nenávistí. Dle toho se v našich životech ubírají a začnou psát děje příští. Jak zaséváme, tak sklízíme.

3381

Rok 2016 nám přesto opět nic neulehčí a přinese sebou náhlé zvraty, změny, stěhování, pád ekonomiky, nárůst kriminality. Měli bychom si šetřit životní energií. Poustevník přináší velké poznání v uspořádání si vlastních priorit – dostaneme úžasnou šanci své myšlenky, vnitřní hodnoty, priority a náhled na děj událostí pozměnit. Na tom není vůbec nic špatného, když v jedné chvíli něco máme a v okamžiku příštím to zase ztratíme. Rok ohnivé Opice je velice dynamický :) Dle numerologického pojetí roku 2016 se nám ukazuje 2 + 0 + 1 + 6 = číslo 9, které je kartou Poustevníka. Poté konečné číslo roku – 16 je kartou Věže. Když vědomě ztrácíme, je to proto, že přichází čas a nastane vhodná chvíle nových začátků. V trpělivosti máme spatřovat sílu a ne slabost … Protože vše má svůj čas a vše má své místo, co dává existenci a skutečný smysl Bytí …  Devítkovým rokem končí jeden cyklus, který je příslibem nových začátků. Jen na lidstvu záleží, jakou bude mít schopnost se změnami se vyrovnat. Jak lidská duše vyléčí svou úzkost, nenávist, strach, neklid, aby opět našla svou ztracenou rovnováhu, víru, lásku, úctu, pokoru a klid …

Po celý rok 2016 prochází planeta Saturn ohnivým Střelcem, ve kterém zůstane do 20. prosince roku 2017. Střelec zastupuje deváté znamení zvěrokruhu a vládne mu planeta Jupiter. Deváté znamení zvěrokruhu a devátý astrologický dům rozkrývá téma ciziny, sekty, náboženských směrů,  životní filozofii a dozrávání duše k moudrosti. Deváté znamení zvěrokruhu a rok 2016, který je devítkovým rokem Poustevníka :)  Bože, jak nám vše dává smysl … Saturn ve Střelci překonává hluboké krize a Jupiter ve Vahách přináší spravedlivé vyrovnávaní karmických dluhů. Setrvávající Chiron v Rybách, který je bolestí Země a utrpením lidstva z minulých životů, v březnu roku 2016 získá postoj kvadratury na Saturna do Střelce. Tady už jen záleží na pokorném a láskyplném vědomí lidstva, aby se už historie neopakovala. Takže rok 2016 bude napjatý, setrvávejme v bdělosti, v lásce, pokoře a harmonii. Ještě plno zvratů a válek se celosvětově odehraje, příliv migrantů pokračuje a všichni, kdo klamou, půjdu z kola ven.

V náhledu příštích dvou let začne politika procházet převratem, budou se uzavírat a chránit hranice a postupně padne Evropská unie. Česká republika, která je srdcem Evropy a má nejnižší karmické zatížení, je a bude chráněná, přesto bděte. Takže informace o válečném tažení a útocích ze strany teroristů, kteří jsou členy náboženských sekt, k nám přicházejí přes média, pak mají v lidech vyvolávat strach, úzkost a nenávist, aby byli vtaženi do manipulativního dění, do nenávisti a boje. Mocnosti pod vlivem ďábla, který egu vládne, se předvádějí. Záleží na pokorném a láskyplném vědomí lidstva. Co je dnes, zítra už nemusí být. Tak rychle se věci mění. Každou přítomnou vteřinou, v které v lásce léčíme svět, tvoříme budoucnost nás všech. Žijme v bdělosti a naslouchejme vlastnímu citu. Mějme srdce otevřená míru a lásce. S láskou, pokorou a s vděčností děkuji, že tady se mnou Jste.

V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Autorka: Jitka Bártová, kartářka a astroložka
Zdroj: Povidanishvezdami.cz

4 thoughts on “Rok 2016 je rokem Poustevníka

  1. Ďakujem, veľmi ste ma potešili. Tento článok dáva obrovskú nádej, ide z neho láska a energia povzbudenia. Veľmi rada čítam všetky príspevky Cesty lásky. Srdečná vďaka Vám.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s