Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 31.1. – 7.2.2016

Milovaní,

na vás, milovaní, stojí síla a stabilita vašeho světa. Jste dobrodruzi, kteří vykročili do neznáma a odvážně si užívají každou chvilku. Když to děláte, zakládáte podobu reality nové Země. Jak vás vstupuje víc do této role, světlo ve vás a ve světě roste geometrickou řadou. Řekli jsme to mnohokrát již dříve, ale je vhodné to často opakovat, protože se na to snadno zapomene, když vás záležitosti okolního světa zachytí ve svých dramatech, kterých je mnoho. Často si opakujte, že JSTE Světlem a že to je vaše pravá identita.

Svět, v němž žijete, je velmi bohatý a je dostatek zdrojů pro všechny, ale jsou tací, kteří mají pocit, že to vše musí ovládat jenom oni. To se rychle změní, když se vám dostane dalšího proudu kosmických energií. Energie lásky sílí a srdce, která byla uzavřena, se začnou otevírat a ti lidé se také začnou měnit, jak si budou uvědomovat, že existuje lepší způsob života a bytí. Bude víc spolupráce a ochoty naslouchat protestujícím hlasům, které sílí a rostou a požadují spravedlnost a opravdovou rovnost pro všechny, kdo v tomto světe žijí a pohybují se. Bude to svět, který naplní potřeby všech. To si, samozřejmě, žádá určitý čas, ale konečný výsledek a následky budou šťastné.

I nadále věřte v kouzla a vizte je! Mnozí z vás zachycujete zázraky světa kolem na obrázcích a sdílíte je mezi sebou a I s mnohými, kteří o tom nikdy nepřemýšleli anebo nebyli otevřeni zkoumání nových myšlenek a konceptů, jako je např. přítomnost jiných forem života, existujících ve stejném prostoru jako vy. Ty obrázky jim otevírají vědomí takovým způsobem, jaký předtím nebyl možný. Jak mezi sebou sdílíte tyto zázračné dary, začíná docházet k mnoha nádherným změnám v každém, kdo se na ně podívá. To v nich oživuje starou vzpomínku na zkušenost, jak se radovat a divit se, jak to pociťovali a zažívali kdysi, když byli ještě děti a oni se k těm vlastnostem hojně vrátí.

Dosavadní struktury systémů světa se stále mění a to se stane v běžném životě každého na planetě více znatelné. Světoví lídři se zaměří na to, aby uspokojili potřeby všech občanů a ne pouze hrstky, protože lidé na celém světě na tom budou trvat a jejich počet bude neustále růst. Zastaralé způsoby obchodování a práce se změní k lepšímu ve smyslu čestnějšího přerozdělování a využívání zdrojů. Lidé se budou ptát, zde je nutné i nadále tyto zdroje využívat a budou se dožadovat nových technologií a alternativ, které by méně zasahovaly do životní síly planety a jejich obyvatel.

Takže vidíte, že vaše odhodlané soustředění se na zvyšování a šíření světla ve vás má nepochybný účinek na všechny, protože to otevírá cestu novým myšlenkám a inovacím, aby se manifestovaly*. To ještě před několika málo lety nebylo možné. To, co nebylo možné, se teď stává možným! Podívejte se na nárůst nových technologií a vynálezů, které mají za cíl zlepšení života pro každého.


Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s