Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 24.1. – 31.1.2016

Milovaní,
Jak pokračuje proudění energií, vaše lidské operační systémy dostávají dávky informací, vztahujících se osobně k vám, na vaší duchovní cestě života. Začíná docházet k přímé interakci s vaší Božskou podstatou a děje se to, když to neočekáváte a na místech, kde to neočekáváte. Když si začínáte víc všímat těchto pokusů o komunikaci, vytváříte silnější spojení s vyšším aspektem vás samých. Bude to ještě trvat, takže buďte trpěliví, když tento proces procvičujete.  Dáváme vám tuto informaci, abyste si toho byli vědomi a mohli jste tento proces pozorovat.

Před těmi, kteří byli připravováni, je mnoho práce a nyní budete vedeni k těm akcím a aktivitám, které si budou vyžadovat vaši účast a vaši pomoc v příštích dnech. Tato práce si bude vyžadovat, abyste pracovali s vyššími říšemi, abyste splnili určité úkoly pro pomoc planetě, aby byla stabilizovaná a mohla přijímat vyšší kosmické energie. Ta práce si bude vyžadovat, abyste používali vaši energii, protože nyní přecházíte od úkolu zvyšování své energie k dalšímu kroku, kterým je udržování a používání své energie. Z našeho pohledu je nádherné to vidět a my tleskáme každému z vás za to, co jste z toho získali! Dobrá práce!

Většinou k vaší cestě patří, abyste si uvědomovali ve svém každodenním životě váš vyšší potenciál, takže zde bude mnoho příležitostí vystoupit z běžného rámce a ze svého pohodlí a to vám pomůže dostat se do stavu uvědomění. Vystoupení ze svého pohodlí se může zdát děsivé, ale je nutné, abyste to udělali, protože vesmír reaguje na ty, kteří vystoupí a začnou se pohybovat vpřed ve směru, kam je vede jejich vnitřní vedení. Ať jste měli v srdci jakékoliv přání a jakýkoliv cíl, chce to, abyste odvážně udělali první krok k manifestaci toho výsledku. Nemůže se to stát, pokud sedíte a čekáte, že se něco stane! Tak s tím začněte! To uvede do pohybu sílu, milost a kouzlo, aby se to uskutečnilo!

Mnozí z vás teď vnímáte proměny, k nimž dochází u těch, kdo jsou ve sféře vašeho vlivu, a my říkáme, že to bude v průběhu roku exponenciálně narůstat. Mění se ty nejzarputilejší duše a začínají si uvědomovat potřebu změny životního stylu, aby vylepšily svůj osud. Nejdříve to přijde jako malá změna, jako třeba změna stravovacích návyků, ale nakonec je to povede, aby hledali ještě větší čistotu pro své tělo, mysl a ducha. Na vaší planetě se začala rozvíjet renesance lásky! To umožňuje dalším, aby hledali vyšší a mírumilovnější řešení a rozhodnutí vůči všem, kteří v jejich životě představují výzvu.

V tomto jste vy zářícím příkladem, jaká opravdu je plně vyvážená a integrovaná osobnost. Na vašem láskyplném příkladu lze poznat, že existuje lepší cesta a oni začnou tu cestu hledat, a také způsob, aby se stali také takovými. Je to velmi pozitivní obrat událostí v každodenních interakcích, k nimž mezi lidmi dochází a to, doufejme, rozšíří vědomí každého na vaší planetě. Jak se vědomí lidstva osvěcuje žitím dle vyšších principů chování, usazuje se na Zemi větší Světlo.


Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s