Kryon – Opakované lekcie

„Kryone jsem frustrován tím, že se musím stále dokola učit stejné lekce. Copak to nikdy neudělám správně? Proč v tom musím pokračovat?“

Dovolte, abych se vás zeptal – než sem někteří z vás dnes přišli, měli jste skvělé jídlo. Vyživilo vaše tělo a tady teď sedíte na svém sedadle. Až tato událost skončí, nejspíš odejdete z této místnosti a uděláte to znovu! Co je to s vámi? Copak to první jídlo nebylo dost dobré? [Smích.] Nenasytilo vás? Nasytilo. Nebylo dobré? Bylo. Chápete?

Drazí, jste v procesu růstu. Ve skutečnosti lekce neopakujete – místo toho svým životem pomáháte planetě (vyživujete ji). Nedívejte se na to jako na opakování. Tak se přeci nedíváte na své jídlo, že ne? Nesednete si k obědu a neříkáte: „Ach ne, už zase?“ Netěšíte se snad na to, až si vychutnáte jídlo a radost z času stráveným se svou rodinou? Pokud se na své výzvy začnete dívat stejně, drahé lidské bytosti, tento svět se bude moci uzdravit mnohem rychleji.

Podívejte se na to, co se zdá být jako opakované učení, jako na potvrzení učení. Pochopte, že nejste v nekonečném duchovním cyklu o nic víc, než je vaše tělo v nekonečném biologickém cyklu. Jídlo představuje obživu, díky které žijete a stejně tak jsou obživou pro život i duchovní znalosti vytvořené okolnostmi ve vašich životech, které potřebují být vyřešeny. Je to součást života.

Zdroj: http://kryon.webnode.cz/

life-go

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s