Cesta pravého muže

Cesta pravého muže je průvodcem pro nový druh muže. Tento muž je otevřený maskulinní – cílevědomý, sebejistý a přímý, žije v souladu sám se sebou a má smysl pro humor. Je celistvý, spontánní a duchovně probuzený, odhodlaný objevovat nejhlubší pravdu a žít podle ní.

Tento typ muže velmi vzrušují ženy. Rád se se ženou miluje, rád se jí zmocňuje, ale nikoli po dřívějším způsobu samce dobyvatele. Chce se jí zmocnit takovou záplavou lásky, až se v ní žena ztratí, až se oba rozplynou v její plnosti. Ve svém jednání a ve své sexualitě je oddaný ztělesňování lásky na Zemi, a to jako svobodný muž, jehož nesvazují vnější konvence ani vnitřní zbabělost.

twin20

Tento typ muže není ustrašený tyran, co se tváří jako King Kong, který má pod kontrolou celý vesmír. Není to ani beztvárný, usměvavý, romantický New Age snílek. Obsáhl své vnitřní mužství i ženství a nelpí ani na jednom ani na druhém. Nepotřebuje mít pokaždé pravdu, stejně tak jako nepotřebuje být stále v bezpečí, pomáhat a sdílet jako hermafroditický slušňák. Žije zkrátka podle svého nejvnitřnějšího přesvědčení, bez obav dává své dary, v prchavých okamžicích vnímá, jak se pře dním rozevírá samotné bytí, a je cele oddán šíření LÁSKY.

David Deida – Cesta pravého muže

Reklamy

One thought on “Cesta pravého muže

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s