Solara – Fragment Solařina surf reportu z prosince 2015

Před mnoha lety během našeho procesu probouzení, jsme si konečně uvědomili, že jsme mnohorozměrné, multidimenzionální, bytosti. Teď, když jsme super multidimenzionální se schopností spoluexistovat v mnohočetných realitách, se toto ukazuje v současnosti být ultra podnětným. Žít v několika systémech s odlišnou realitou současně, může být velmi rušivé pro naše nervové systémy, obzvláště pokud jsme velmi senzitivní, což mnozí z nás jsou. Často to je jako mít současně několik rádií vyřvávajících na několika stanicích najednou. Jsme atakováni tolika nesourodými hudebními styly, že znějí opravdu disharmonicky, když hrají na nejvyšší hlasitost a to současně.


Právě teď, jsme postaveni před obrovské dilema a mnohé otázky
. Čemu věřit? Jakou pozici zaujmout? Co je vlastně Pravda? Jak se vyrovnat se všemi těmi hroznými věcmi, ke kterým ve světě dochází, a zůstat duševně v pořádku? Vyživování plamenů našeho zmatku je skoro neustálá řada šokujících vnějších událostí a skutečnost, že jsme pod palbou plného spektra lidských emocí přicházejících z mnohočetných úrovní skupiny lidí. Na této planetě se odehrávají mnohé naprosto odlišné reality a každá z nich se snaží přitáhnout naši pozornost.

To, co nám pomáhá jít dál a podporuje nás, jsou úžasné energie, které vystupují z Nové Reality. Jsou plné tvořivého pulzování, inspirace a divokého vzrušení, že konečně dáváme zrod Novému Světu. Po celém světě se vynořují nové tvořivé projekty, jež mají přivést Zemi zpět do rovnováhy. A existuje ještě reálnější a mimořádně zakotvená znalost, že naše Jedna Bytost je reálně schopná života!


Existuje také překroucený a nesporně děsivý, science fiction scénář, který prosazují 1% světové elity, jejichž motivace sahá daleko za obyčejnou nenasytnost.
Naše planeta je systematicky ničena; naše divoká zvířata jsou hubena; naše jídlo a voda jsou otráveny; naše počasí je manipulováno; a lidstvo je stoupající měrou přesídlováno a odcizováno. Možná je ta správná chvíle zeptat se, „Kdo to dělá a proč???“

Existují myriády úrovní uvědomění, ze kterých si můžeme uvědomit, co se „opravdu“ děje. Proto je základní, že hledáme naše Pravé Místo, místo, kde se můžeme v Pravý Čas usadit – Správné Místo pro projetí bouří. Potřebujeme zůstat v rozšířené perspektivě Tichých Pozorovatelů v každé době, bez ohledu na to, co se děje ve světě.

Protože právě teď dochází k tolika pochybným, možná že i událostem pod „falešnou vlajkou“, jednou z našich hlavních výzev je rozlišovat, co je skutečné a co je falešné, abychom nebyli odvedeni od toho co se skutečně děje v mnohem větším měřítku. Je zásadní, abychom nebyli vychýleni z kurzu nebo vmanipulováni do strachu a reakčního módu ničím z toho co se děje. Je také důležité uvědomovat si širší perspektivu a souvislosti, abychom nebyli vtaženi do úzkého pohledu na události, kterými nás krmí média. Potřebujeme se neustále dívat do našich srdcí a ptát se sami sebe, „Je to skutečné nebo je to falešné“?

Jestliže se zaměříme na vtělení Lásky a budeme žít své životy jako Skutečnost; jestliže budeme neustále sloužit jako kotevní místo a Posvátná Pagoda Nové Reality, nebudeme tak snadno chyceni do pasti iluzí duality. Bez ohledu na cokoliv se musíme rychle chopit našeho Pravého Účelu – kterým je zrod Nového Paradigmatu Jednoty uprostřed umírajícího světa duality. A musíme umístit náš Pravý účel v popředí našich životů jako naši vrcholnou prioritu.

Infuse E Mao Mao * zpoza opony věcí, které jsou skryté, za těmi, co jsou za oponou přicházející během prosince, nám přináší naprosto nový přístup k životu, dává nám hmatatelný pocit Nové Reality. Nejenže budeme cítit E Mao Mao individuálně, ale také bude mít silný vliv na některé z našich vztahů, posune je na naprosto novou a neočekávanou úroveň.

Bez ohledu na to, jak se věci někdy jeví, přecházíme do Nové Reality. Přítomnost této Nové Reality dokonce zesiluje. Stále více lidí vystupuje a činí odlišné volby. Jsme v pozici velké neutrality, a přitom s velkou láskou a soucitem čelíme všemu co se děje. Prosinec to dále upevní. Zvolili jsme si být zde právě teď, abychom to sledovali. Je to úžasná cesta, kterou sdílíme.

Solara
www.nvisible.com

*Poznámka: Pro lepší pochopení výrazu E Mao Mao i toho, co je skryté za tím, co je skryté, se můžete podívat do předchozího Surfreportu z listopadu FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU na listopad 2015 – E MAO MAO
Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního Surf Reportu na prosinec 2015. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po registraci a přihlášení se k odběru v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s