SDĚLENÍ K ENERGIÍM

Přátelé, energie jsou v tak velkém pohybu, že nám vše utíká jako voda.
Čas vnímáme zrychleně neboť toho prožíváme mnohonásobně více, Oprošťujeme se od linearity, takže času jsme jen pouhými pozorovateli.
Transformace i našemu fyzickému tělu dává pořádně zabrat, a vyhnout se tomu nedá, jsme přeci jen v nízké hustotě 3D.
“Co jednou vesmírem (Stvořitelem) je dáno a námi ujednáno, to také má být i dokonáno”.
Ale co je potřebné si uvědomit, že nejsme ne-mocní ale mocní, v tom dobrém. Naše hmotné tělo se energeticky čistí a bez transformačních příznaků se to neobejde. Máme sílu to zvládnout, silou naši myšlenky a ta je v pravdě veliká, na to nesmíme zapomínat. A tak, když se u vás objeví nějaké zdravotní potíže, ve svém srdci zůstávejte v klidu a tyto nízké energie přijměte pozitivně. Neříkejte si, že je vám zle, špatně, že jste nemocní ale naopak, že jste mocní, silní, vždy připravení každou nízkou energii vibračně navýšit.
Nemoc nebude vaší skutečností, pokud si ji vaše mysl jako skutečnost neutvoří. Jak přijde, tak poté i odejde, protože jste nemoci už nedali prostor. Tím se ve vás aktivuje zdraví. Nemoc je tedy, stav iluzorní.
Také co k zemi patří tak i léčí, napomáhá energeticky očišťovat neboť vibruje spolu se Zemí a to, voda a plody země – ovoce, zelenina, bylinky, ořechy, včelí med… energie vysokovibrační.

zdrav

Vibrace se tedy budou stále stupňovat, na transformační příznaky si budeme muset zvykat. Transformace je proces na delší trať, vše se otevírá postupně, pročišťují se energie, navyšují vibrace. Lidské srdce je milující a moudré, jenže lidstvo se stále ještě nenachází v těch správných vibracích. Změny se dějí postupné, neboť nepocházíme ze stejných úrovní vědomí, dimenzí, a tak, ani naše tempo není stejné. Je před námi ještě mnoho, mnoho práce s energiemi, ale zvládnout se to dá.
V současnosti probíhá sjednocování těch (Duší), kteří na sjednocování intenzivně pracují neb mají zahrnuto do svých životních plánů.
Věřte ve své schopnosti, ve svůj neomezený potenciál, vnitřního Boha/Bohyně a tuto Transformaci společně zvládneme. A tak se i staň.
S láskou ♥ PLEJA

Zdroj článku: Pleja Světlo Krystal
Tady a Teď
(prevziate z FB)

Reklamy

2 thoughts on “SDĚLENÍ K ENERGIÍM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s