Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 10.1. – 17.1.2016

Část 2 (pokračování z min. týdne)

Ptáte se, co je třeba uprostřed chaosu současné doby dále udělat pro probuzení lidstva a jeho následné vzestoupení:

Bůh, Vesmír, mají způsob zaznamenávání věcí a restrukturalizace procesu samotného času, aby zajistily, že všechno neustále proudí tak, jak má. V důsledku toho vlastně nic nevybočuje. Božské recykluje příležitosti, přivádí věci do manifestace, což zajistí, že všechno slouží svému účelu, má vyšší perspektivu, vyšší sílu, vyšší použití a to je i tento případ.

Takže, přestože je váš svět pozadu, Božské to využilo ku prospěchu všech. To, co se teď na planetě odehrává, je součástí procesu, je to součástí plánu a věci jsou takové, jak mají být. Posuny a změny se nemohou dít bez rizika a nebezpečí. Nemůže k nim dojít bez porušení, roztržení, znovu sestavení a transformování systémů a struktur, což se neobejde bez určitých bolestí, potíží, konfliktů. Takhle to vždy bylo, ale nemusí to tak vždy být do budoucna. V budoucnu bude další vývoj časem přirozenější, plynulejší a půvabnější. Takže váš svět potřebuje neustálou péči a pozornost. To potřebuje a to dostane. Mistři a Andělé věnují světu svoji pozornost, zaměřují na něj své myšlenky, pracují prostřednictvím pracovníků světla celého světa. Monitorují a udržují mír, záměr a funkci, pomáhají obnovit, sladit a propojit, a tím pomáhají ukonejšit a dát podporu, pochopení a pravdu.


Ptáte se, co víc se dá udělat a naše odpověď je prostá
. Odpovědí je láska, vždy to bylo odpovědí a vždy bude. Láska je to, co chybí, co je zapotřebí, a musí být dáno. Vždy a kdykoli láska.  K těm, co nenávidí a ničí, k těm, co se snaží zachraňovat, k těm, co trpí, co se bojí: láska, láska, láska je ta cesta! A tak vás budeme povzbuzovat a budeme vás nabádat, abyste povzbuzovali druhé, aby posílali lásku, a vždy a jenom lásku. Lásku a Světlo!* Lásku a Světlo! Lásku a Světlo!

Víme, je to těžké, když jsou tady tací, co zabíjejí, ničí lásku na obou stranách světa, co toto vidí jako řešení, když všichni vědí, že není. Je snadné nenávidět, je snadné myslet si, že lásku si zaslouží pouze oběti, pouze ti, co jsou v právu; ale láska je nepodmíněná a univerzální a musí se jí dostat všem, pokud ji potřebují. Potřebují ji ti, kdo se sami obelhali, když si mysleli, že je to tak správné a že nenávist a ničení slouží Bohu. Potřebují lásku víc než kdokoli jiný.

Láska proměňuje. Láska může změnit a změní svět, Zemi. Časem každý uvidí tuto pravdu, ale ze začátku vystoupí na povrch nenávist. Nenávist a strach. Tomu je nutno čelit láskou. Vězte, že láska je věčná, nekonečná, že láska je největší sílou, jaká existuje, a je schopna konat zázraky, transformace a změny, jaké si nedovedete představit!

Do příštího týdne… (část 3 bude příští týden)

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci „Lidská světelná vlna lásky“, jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s