Vysoká škola života

Milé deti :) , začína víkend. Žiadne povinné sedenie v lavici s rukami za chrbtom, zapisovanie poznámok, skúšanie pred tabuľou a písanie domácich úloh :) . Takže – voľná zábava. Do sýtosti sa vyspite, užite si sviežeho vzduchu, pozrite si rozprávkové príbehy, prečítajte knižku, ktorá sa Vám páči. Alebo Vy, ktorí sa cítite unavení – jednoducho nerobte nič :) . Keby ste sa náhodou predsa len nudili, zoberte si papier, ceruzky, pastelky a namaľujte si obraz života takého, aký chcete Vy. Vašej reality. To znamená – všetko, čo chcete na obrázku mať. A nenechajte si svoju vlastnú inšpiráciu ničím a nikým obmedzovať. Namaľujte si svoj vlastný svet plný farieb, ktoré sa Vám páčia. Nezabúdajte, že každá pastelka je Vaša osobná emócia :) . Čo na to povie okolie – nech Vás nezaujíma. Páčia sa Vám farebné stromy ? No a čo ? :) . Páči sa Vám ružová obloha a rovnako ako stromy – farebné domy ? No a čo ? :) . Nie ste nikomu povinní skladať účty – nie ste nikomu povinní niečo vysvetľovať. Je to Váš život…..Váš vysnívaný dom, alebo čokoľvek iné, po čom z duše túžite. V prípade, že sa Vám niekto smeje, že na to všetko nemáte – s úsmevom ho pošlite do prdele :) . Zhrozili ste sa niektorí, čo to tá Féwa…Ilona hovorí ? Čo za slovo to použila ? Tá Féwa…Ilona je rovnako ako každý druhý človek z mäsa a kostí. Človek, ktorý sa nepotrebuje spovedať farárovi….nepoletuje celý deň niekde na duchovnom obláčiku v jogínskom sede, non-stop meditujúc. Je človekom so všetkým, čo ku každému človeku neoddeliteľne patrí. Čiže i tým duchovným – i tým fyzickým. Človekom, hovoriacim ľudskou rečou. I keď často nechápajúc svet, v ktorom žijeme. Pretože má iný rebríček hodnôt, ako mnoho ďalších ľudí. Tento rebríček hodnôt je neprotipólový. Patrí do sveta, ktorí tvoríme. Do sveta, na ktorý si budeme zvykať. Do tohto sveta patria i rozprávkové príbehy, ktoré v skutočnosti rozprávkami nie sú……:) . Tak si ich poďme namaľovať. Každý tú svoju rozprávku. Vlastnými myšlienkami, vlastnými emóciami.
Prajem všetkým presne taký víkend – rozprávkový :) . Usmievavý, farebný, pestrý, veselý, plný pozitívnych emócií…..

fewa

Všetky informácie, ktoré k Vám prichádzajú z rôznych kútov, krajín sveta…. strán vesmírov….. pričom je jedno, od koho a akým spôsobom sú zdieľané, prúdia smerom k Vám…..pričom je nepodstatné, či sú fyzicky, alebo nefyzicky uchopiteľné…./ môžu súvisieť nielen so svetom svetla, čiže s všadeprítomnými energiami lásky, ktorou je každý človek /je to naše božské jadro, božská podstata/ – ale i so svetmi, ktorých zámer je diametrálne iného charakteru. Týmto zámerom je udržať ľudí v nevedomosti, čo súvisí s hranicou medzi 4D a 5D. Inými slovami – týmto utajovaným zámerom je nedopustiť akýmkoľvek spôsobom, aby ľudia znovu získali svoju prirodzenú schopnosť pracovať /komunikovať, tvoriť/ v spolupráci so svojím vlastným, vševedomým, všetvorivým Zdrojom. A – jednoducho povedané – stali sa na nikom a na ničom nezávislou bytosťou. Človekom vedomým, ktorý si vlastnými emóciami, myšlienkami, tvorí svoj svet – vlastnú realitu, ktorá mu po každej stránke vyhovuje. A je pochopiteľné, že nikto si nebude maľovať obraz reality, ktorá súvisí s negatívnymi emóciami. My už nie sme, vzhľadom na celoplanetárne dosiahnuté vibrácie v skutočnosti priviazaní len ku fyzicky /zmyslove/ vnímanej sfére /vlniacim sa energiám/. Čo súvisí s emóciami nemohúcnosti, neschopnosti, obavy, strachu akéhokoľvek druhu. To si myslí len manipulovaná hlava. Pravda je iná. Už sa mnohí vieme myšlienkove pohybovať v iných sférach, rovinách bytia /čo úzko súvisí s emóciami….schopnosťou súcítiť, vcítiť sa do druhých ľudí, ale i fauny a flory/. Rovnako preciťovať živú, organickú energiu Zeme, na ktorej všetci žijeme. Zem, ktorá rovnako, ako človek cíti. Čiže má emócie. Preto je pre každého a všetkých dobré, keď akúkoľvek informáciu /myšlienku, emóciu/, ktorá k nám “priletí” najprv sami citom preskenujeme. Precítime. S čím úzko súvisí naša intuícia. Je dôležité si uvedomiť, čo to s nami robí na pocitovej, emočnej úrovni. Čo to robí s naším vnútrom. Keď informácia s našou dušou, srdcom ladí /necítime strach, obavy/, môžeme ju prijať ako radu do života. Je to na nás, na našej slobodnej vôli. Ale zásadne nie je pre nás pozitívne, keď ktorúkoľvek informáciu len slepo a hlucho prijímame, ako z kazateľne.

Pre lepšie uvedomenie si seba samých:
Predstavte si seba, ako nádhernú, žiarivú bytosť, ktorá je “vymodelovaná” z najčistejšieho kryštálu, alebo diamantu. Svetlo, ktoré táto bytosť vyžaruje je láska. Takí sa rodíme. Ako čistá, negativitou nepoškvrnená, živá energia. A – postupne vstrebávame ako špongia negatívne emócie zo svojho okolia. Čiže kryštál sa zakaľuje…. duša sa obaľuje závojmi negativity /nesebaprijatie, nedôvera, neprijímanie skutočnej pravdy, atď./ cez ktoré nedocítime. Postupne strácame svoje prirodzené schopnosti……

Ilona – Féwa (9. 1. 2016)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s