Majster Hilarion – Šťastný Nový rok – 3.1. 2016

Poznámka: Níže uvedená slova od Hilariona přišla v průběhu chanellingové seance, kterou pro mě dělal Edwin Courtenay. Hilarion mne požádal, abych se o jeho slova podělila se světem. Toto je část I a část II bude příští týden. Tato slova budou také umístěna jako předmluva do knihy Spojení s Hilarionem, díl 2, ale měla jsem pocit, že je důležité, aby se to dostalo k co nejvíce lidem na začátku tohoto roku; k těm, co mají oči, aby viděli a uši k tomu, aby slyšeli důležitost tohoto poselství. Je to poselství, které jsem si vyslechla prostřednictvím jiného channelera, takže si poslechněme a popřemýšlejme a jednejme dle toho, co nám teď přichází z vyšších světelných říší.

 

Milovaní,
Já, vzestoupený Mistr Hilarion, vystupuji v tomto čase v lásce, světle a pravdě, abych vám poskytl vedení a pochopení. Otevřete se vůči mně, poslouchejte má slova, slyšte mé rady a dovolte, aby vás obklopila má pravda, aby přes vás proudila, aby vám pomohla k tomu, abyste ji mohli použít pro sebe i druhé, abyste ji v tomto čase mohli nést vpřed, aby z ní mohli mít užitek všichni, co mají oči a uši, aby viděli, rozpoznali a dověděli se pravdu, aby ona omilostnila mysli a srdce těch, kdo to nejvíc potřebují. V lásce, světle, pravdě vyslovuji tato slova, která svět potřebuje slyšet.

Svět začíná každým člověkem, každou osobností, a ta slova, která vám a všem dalším, kterým to možná sdělíte, jsou, že je teď velká potřeba čištění – čištění na kvantové úrovni, aby došlo k proměně mikroskopické energie, nacházející se mezi atomy a molekulami mysli, srdce, ducha a duše. Tyto síly jsou tak malinkaté, že bychom mohli zapomenout na to, že existují, že bychom mohli uvěřit, že nejsou nijak důležité, že vůbec nejsou důležité; síly, které nás neustále obklopují a nacházejí si svoji cestu do našich pocitů, našich životů, našeho bytí.

Energie rádia a mikrovlnky, blue tooth, wifi – neviditelné síly světla a života, energie a síly, které nám škodí; zanášejí tok a půvab našeho života a bytí. Brzdí nás a škodí nám a my nesmíme padnout do pasti tím, že si budeme myslet, že nejsou důležité a nejsou hodny naší pozornosti, protože jsou. Vzývejte sílu Oustacartiho, anděla kvantového čištění, volejte síly Jednorožce, jehož jemné světlo čistí a transformuje. Volejte kouzlo neviditelného a dovolte, aby vás pozvedlo a očistilo vás a osvobodilo vás od toho, co vám škodí.

Hovořil jsem o důležitosti kvantového čištění. Uvědomuji si, že se vám to může zdát na míle vzdáleno od problémů vašeho světa a přesto, lidé plně nechápou opravdový potenciál nebezpečí, jak je tato energie zákeřná, jak může být škodlivá, anebo jak nás ovlivňuje a škodí nám, jak zatěžuje nervový systém a ohrožuje a neblaze ovlivňuje naše myšlenky a pocity.

Víte, je tendence dívat se spíše na větší případy, dívat se na celosvětové problémy, které jsou, jak se zdá, velké a vše překonávající a my se uspokojíme pocitem, že s tím nic nemůžeme dělat, že jsme příliš malí, ale ve skutečnosti některé problémy nejsou v makrokosmu, ale v mikrokosmu a v tom, jak ovlivňuje větší svět, jak ovlivňuje vědomí lidí a jak poškozuje světelnou niť, která nás všechny propojuje, jak poškozuje energii, která nás všechny udržuje coby Jedno, ničí komunikaci, znemožňuje, aby se lidé vzájemně slyšeli a dověděli se Pravdu.

(pozn. Slyšela jsem tolik příběhů o našich mladších generacích, které jsou, jak se zdá, závislé na mobilech, neustálém psaní SMS a hraní her až do té míry, že nevědí, jak mají jednat se skutečnými lidmi a to, jak já to cítím, vytváří mezeru v lidské síti života. Protože my se potřebujeme vzájemně propojovat naší osobní pozorností, interakcí a vzájemným sdílením energie přes naše srdce a mysle.)

Vyváženost je také klíčem, je potřeba vyvážit srdce a mysl, levou a pravou část mozku, potřeba vyvážit akci a nečinnost, potřeba vědět kdy a co je nutno udělat a jak. Není to lehké, ale rovnováha pomáhá. Rovnováha může obnovit pravdu a mír a hlubší pocit jednoty. Pak se musíte dívat na cestu alchymie, abyste našli řešení, protože, víte, v mystické svatbě je naděje. V mystické svatbě a jejím sjednocení a jejím příslibu sjednocení, v tom je naděje. Když se spojí vnitřní muž a žena a propojí se jako jedno, vzkvétá mír.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

One thought on “Majster Hilarion – Šťastný Nový rok – 3.1. 2016

  1. Spätné upozornenie: Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 10.1. – 17.1.2016 | Cesta Lásky

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s