VAŠE DUŠE SI DOBROVOLNĚ VYBÍRÁ S KÝM SE SETKÁ…

Vaše duše si dobrovolně vybírá s kým se setká, potká nebo co bude řešit s druhými dušemi, se kterými uzavře jisté dohody o navrácení lekcí z minulosti, o navrácení karmických dluhů, o navrácení bolesti, zrady, křivdy nebo citových zranění. V životě se vám nedějí náhody, tedy ano, může se objevit, ale je jednou za život. Nicméně vše je vám dopředu dáno.

Na jednu stranu nechápete lekce a zkoušky, na druhou stranu se snažíte pochopit vše, co vám život přináší. Nastává váš vlastní vnitřní rozkol, rozčarování s prožitého, provázený vnitřním chaosem. Je důležité ale pochopit, že se nic neděje jen tak, že je vaše osudová cesta dána, duše se vzájemně znají, vědí, co přijde.

Jedna má zranit druhou, aby ji posunula. Jedna má druhé ublížit, aby ji pomohla uzavřít minulost, další má tragicky opustit tu, která ji nechala ztratit. Jen člověk v této podobě a na této planetě díky egu, strachu a rozumu ztrácí kontrolu sám nad sebou. Zůstává ve vztazích, protože je tu buď lítost, strach nebo zvyk, nedokáže se odpoutat a setrvává v již dávno mrtvých vztazích, protože nechce ublížit, přitom vše ale dělá na úkor sebe sama. Je to ale jen o strachu opustit zastaralé a nefunkční, odrazit se a jít dál, vydat se po nových cestách, uzavřít minulost, nehledět zbytečně a lpět na budoucnosti, ale prožívat především přítomnost.

Protože i to, co se stalo před pár hodinami, je již minulostí. Lidé si namlouvají, že dokáží odpustit, ale nezapomínají. Pak ale stále v sobě znovu a znovu otevírají prožitou bolestnou zkušenost, nedokáží se od ní odpoutat, neustále se utápí ve svých křivdách nebo zklamáních, neodpustí, protože nezapomněli.

moments7

Nesnažte se nic násilně otevírat, on kanál ke komunikaci s Vesmírem není zablokovaný, je jen uzavřený a vězte, že Vesmír k tomu má pádný důvod. Každý ke svému probuzení přichází v jiný čas a v jinou dobu svého životního i duchovního růstu. Nesnažte se ničeho docílit lpěním, chtěním nebo netrpělivostí, přineslo by vám to jen zklamání.

Někteří lidé nebo spíše jejich duše nemusí probuzení dosáhnout vůbec, je to z toho důvodu, že tady mají vyřešit zcela něco jiného, že mají uzavřít to, čím zatížili svoji duši, třeba materiálním bohatstvím, majetkem, financemi. Takoví lidé mohou mít kanál uzavřený po celý život, a přesto dokáží žít, i když se celý život pachtí za úspěchem, bohatstvím, penězi, jsou sžíráni strachem z nedostatku apod. Každý si vybírá a jsou mu dány vztahy s jinými dušemi, nemá smysl horečnatě přemýšlet, proč právě tento, nebo ten, nebo někdo jiný.

Snažte se hlavně pochopit především svou vlastní cestu, nechtějte kráčet cestou druhých, nemusí být ani z mála taková jako ta vaše. Žádná duše s druhou nemá stejný scénář, každá si nese jen ten svůj individuální. než budete čerpat z důsledků, tak se snažte spíše přijít na příčinu. každý v životě opakovaně sklízí jen to, co sám zasel. Každému se vrací jen to, co sám způsobil druhým ať už v minulosti nebo v současném životě.

Nechtějte po své duši, osudu, životě i Vesmíru vědět víc, než co je vám dovoleno. Nestěžujte si, ale přijímejte. Očekávejte, ale nelpěte. Pak bude váš život i cesta vaší duše schůdnější. Tak, jak se každý z vás rodí sám za sebe, stejně tak i sám za sebe umírá.

Merlin

Zdroj: http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/

Reklamy

13 thoughts on “VAŠE DUŠE SI DOBROVOLNĚ VYBÍRÁ S KÝM SE SETKÁ…

 1. …neustále se utápí ve svých křivdách nebo zklamáních, neodpustí, protože nezapomněli…
  No já nevím, odpustit lze, ale zapomenout? Cožpak je také chyba si pamatovat? Nemáme se právě učit něčemu? To si ale potom musíme také pamatovat.

  • Klarka, myslim, že autor tým mienil neopakovať si ten príbeh stále dokola, nehrabať sa v minulosti, ale poučiť sa a ísť ďalej… Byť viac v prítomnosti, než v minulých príbehoch, ktoré nás zranili ♥

 2. Tak tak Klara, v tomto článku je veľa fajn myšlienok ale aj zopár hlúpostí/nepresností. Odpustiť a zabudnúť je rozdiel. Chcieť na niečo zabudnúť nemá zmysel, kdežto naučiť sa odpustiť a let go (nechať tak) je veľmi dôležité. Je dobré si pamätať, pretože práve vtedy keď si pamätáme, sa môžeme zo skúseností učiť. Čiže keď sa vám stalo napr. niečo “zlé”, nemať z toho pocit krivdy atď., ale prijať to ako skúsenosť a naučiť sa z nej to čo ponúka. :)

  • Nič iné, ako prítomný okamih nemáme. Aj tá spomienka je časom skreslená, pod vplyvom mysle, toho, akú emóciu sme si k nej priradili…
   Ale súhlasím, prijatie je kľúčom :) Vďaka, Lenivec ♥

  • V každej jednej chvíli to môžete otočiť – je len na vás, ako sa budete cítiť a čo si budete myslieť… či niekomu dovolíte, aby vás ovplyvnil a prevzal moc. Ste silnejší, než si myslíte ♥

 3. …….”Jedna má zranit druhou, aby ji posunula. Jedna má druhé ublížit, aby ji pomohla uzavřít minulost, další má tragicky opustit tu,která ji nechala ztratit” ……Co je prosím myšleno” nechala ZTRATIT” ?

  • Podľa mňa je tým myslené, že ju opustila, nechala ísť, zanechala v niečom… autor – Merlin bude vedieť asi najlepšie :)
   Podstatné je, že si navzájom dávame lekcie, učíme sa, zrkadlíme si a pomáhame navzájom… nech to má akúkoľvek podobu. ♥

 4. Gabi,taky tomu nerozumím,ale když si to člověk vztahuje na sebe,tak tam něco najde,tak to ani nechce a je mu z toho někdy smutno !!!!???!!!!…………

  • Proli, vždy si berte, čo s vami rezonuje, čo považujete vo svojom vnútri za pravdu, s čím sa môžete stotožniť a ostatné nechajte tak…
   Človeku je niekedy smutno z tých vecí, čo sa mu dejú, no ideme si nimi preto, aby sme pochopili, kde máme bloky, ktorú časť nás samotných sme neprijali, aké presvedčenia nám bránia žiť život v radosti a láske… Vždy je to o nás, tí druhí nám len pomáhajú pochopiť.
   Akákoľvek emócia je energia, ktorá sa nestratí, môžeme ju len premeniť – tým, že si ju pripustíme, prijmeme, necháme prejsť telom… a naučíme sa milovať samých seba, so všetkým, čo k nám patrí ♥

 5. S článkem absolutně nemohu souhlasit, zavání myšlenkami, které jsou zcestné, nemají hlavu ani patu. Samotný název je klamný.Život je příliš krátký a není ničím a nikým naprogramovaný, nejsme předurčeni k tomu abychom se podřídili ale abychom život prožili naplno.Smyslem života není něco si dokázat za každou cenu a zanechat po sobě památku, smyslem života je prožít kvalitní život hledáním sama sebe, hledat skutečné poznání a cestu k pravému Bohu, protože jedině on nám může dát naději na věčný život.A k tomu je potřeba se občas pozastavit, rozhlídnout se, ohlídnout se zpátky, přijímat i dávat.Z lásky jsme byli stvořeni, z lásky jsme přišli na svět a z lásky nám bude i odpuštěno.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s