Kryon – Sebauzdravenie

Následujcí citát je sice z Kryonovy Knihy Devět…
Jde o součást série otázek a odpovědí:

Otázka:
Drahý Kryone, jako jeden z těch, kteří se vydali na profesionální dráhu duchovního léčitele/pomocníka, trochu zápasím s otázkou „léčení“ – tím myslím důležitost odhalení kořenů příčin nemocí – emocionální potíže, bezmoc atd. V minulosti nám bylo dáno tolik materiálů o vlivu traumat z dětství a nyní zase neustále slyšíme o tom, jak můžeme být negativně ovlivněni traumaty z minulých životů“. Osobně věřím, že „rozpomenutí se“ může pomoci v propuštění negativní energie, ale zároveň cítím, že už to pro uzdravení není nezbytné. Možná to platilo ve „staré energii“, je to tak? Toužím po tom, abych pomohl dalším „vzpomenout si na to, kdo jsou“. Věřím, že v tomto rozpomenutí se leží jejich síla sebeuzdravení.
P. S.: Mohu říct, jak moc miluji energii / ducha Kryona a jak si vážím toho, co Kryonova entita /duch/ skupina dělá pro lidstvo a Matku Zemi? Také miluji a vážím si odvahy a ochoty Lee Carrolla channelovat nádherná Kryonova poselství. Mé srdce přetéká láskou.

Odpověď:
Drahý, jako tolik z vás si začínáš uvědomovat, o čem jsme vám před deseti lety stále dokola říkali, že to přichází. Ano, v buňkách je toho mnoho, co ovlivňuje vaše myšlenky a činy. Do vaší interdimenzionální DNA jsou „otisknuty“ některé informace, které na vás křičí věci z vaší minulosti i současnosti. Myšlenka „rozpomenutí se“ na to, kým jste, je stále velmi důležitá.

Nyní vás však učíme, že už není nezbytné identifikovat přesné části těchto vzpomínek. Místo toho jste od Ducha dostali nové dary, které vytvářejí zkratky, díky kterým tím vším můžete projít. A to je součástí nové síly lidských bytostí. I mřížka v tom všem hraje svou roli. Nechtěli bychom snižovat význam sebepoznání, ale je toho teď mnohem víc, čím můžete strávit svůj život… než opětovným navštěvováním svých minulých životů! Proto jsme vás začali učit o „vylaďování se na kosmickou mřížku“ a o „neutrálním“ daru.

ball-of-light

Povzbuzujeme lidi, aby vibrovali na takové úrovni, že budou moci provést čištění tak hluboké, že tím budou staré sliby neutralizovány a DNA probuzena. Takto se člověk stává interdimenzionálním… to je něco, o čem jsme v minulých měsících mluvili stále dokola.

V člověku to vytvoří takové změny, které uvidí všichni kolem něj… větší moudrost, radost a integritu… větší zdraví a ano, dokonce i schopnost zpomalit stárnutí. Je a vždy to bude o čistém záměru. Čistý záměr je katalyzátor soucitu – vytváří jedinečnou energii, kterou používali šamani a guruové. Je to tajemství dlouhého a radostného života, který pomůže planetě. To vytváří skutečného pracovníka světla.
Pokud jde o rozpomínání se – člověk, který se snaží sám létat, neuspěje. Člověk, který si vzpomene, že je anděl, se vznese k nebesům.

Zdroj: http://www.kryon.webnode.cz/

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s