Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 13.12. – 20.12. 2015

Milovaní,
drazí pracovníci světla z celého světa věnovali pozornost potřebám svého domova, Země, a chceme konstatovat, že vaše úsilí je velmi oceňováno. Energie, které jste vysílali, narušily a rozpustily velké množství energií strachu, které ovlivňovaly lidské vědomí. Většina lidí je teď jasněji schopna rozlišovat to, co v jejich životech a myšlenkových vzorcích funguje a co ne. Dochází k úpravám, a věci se zlepšují. Děkujeme vám, že s námi takto pracujete a žádáme, abyste pokračovali při udržování Světla a abyste se denně zaměřovali na energii Fialového Světla.

Povznášející energie, které v tuto dobu vašeho končícího kalendářního roku proudí intenzivněji, každému pomohou, aby se cítil obnoven a omlazen, takže vás symbolický začátek Nového Roku pevně navede do dalšího pokračování cesty vaší duše. Samozřejmě, bude i nadále pokračovat práce na čištění a propouštění a je pro každého z vás důležité, abyste v tom pokračovali, jak to bude potřeba. Vyhraďte si každý den čas na dělání věcí, které máte rádi a pociťujte zvýšené energie ve svém srdci, aby se tím způsobem pozvedla vaše mysl a vaše myšlenky. Buďte sami se sebou v míru a budete k sobě přitahovat stejné energie.

Mnozí z vás se odvracíte od poslouchání denního zpravodajství v médiích, protože ta se stále zaměřují na vytváření scénářů dramatu a zábavy, abyste byli stále „naladěni“ na jejich stanice. Většina z vás cítí, že tyto energie jsou něčím, čeho je třeba se za každou cenu vyvarovat v zájmu vlastního pocitu pohody a duševního zdraví a to je dobře a je správné, že to děláte. Všimli jste si, že většina témat se nesčetněkrát opakuje a že jsou zváni „experti“, aby vám sdělili svůj názor. Je to velmi únavné a spíše vás to otravuje a tak to vypínáte. Nicméně, většina lidstva je chycena v dramatu a emocích toho všeho a proto je tady čištění a proces proměny za pomoci Fialového Světla.

Doporučujeme vám, abyste si pěstovali pozitivní a radostný postoj k manifestaci vyšší vize vás samotných, vaší rodiny a členů vaší komunity. Podporujte se a buďte ve fyzickém spojení a kontaktu, protože tak jim vaše energie přinese pozvednutí a posílení. Váš klidný projev a pozitivní přístup pomůže vybudit stejné chování i u těch kolem vás. Jako majáky Světla napomáháte těm, co s vámi přijdou do kontaktu, aby snáz prožili totéž. Je to součást důvodu vašeho bytí na Zemi a obzvláště na místě, kde teď pobýváte.

Přišla mi (autorce Marlene Swetlishoff – pozn. překl.) slova od mého Božského Já, aby mi v této době pomohla zarovnat se s mou nejvyšší verzí sebe sama, a já se tady chci s vámi o ně podělit: „Světlo mé, pomoz mi jasně vidět vše, čím jsem a čím mohu být. Pomoz mi uvědomit si, že mohu pohnout horami, a vzít si to, co je nejlepší a zbytek propustit“.  Tato slova mohou mnohým z vás v těchto časech pomoci a povzbudit vás  a posílit, abyste zůstali spojeni a naladěni na nejvyšší aspekt a verzi vás samotných.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion 

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s