Kryon – Mřížka lásky

Existují období, kdy se lidská srdce stmelují. Někdy jsou to období, jež probíhají ve vyšším záměru pro spirituální krok lidstva vpřed, jindy jsou to období, která prožíváte opakovaně. A k nim patří i vánoční čas. Právě v těchto chvílích jsou si lidská srdce blíž než když jindy a to stmeluje celý lidský kolektiv na planetě Zemi. Je jedno v jaké víře se pro Tebe toto období nese. I na Tebe má kolektivní vědomí vliv. Jak své srdce otevíráš lásce, postupujuš díky kolektivnímu vědomí tuto informaci i jiným. I zde jsi přímým účastníkem vibrace, která mění svět. Nevědomky, avšak s oddaností Božské bytosti žijící na Zemi.

Zkus se vědomě propojit s mřížkou lásky a napřímit s ní své spojení. Napojen na ni jsi stále, jen u některých z vás toto napojení kolísá právě díky tomu, co člověk v emoční rovině prožívá. Mřížka lásky je silným magnetem založeným na principu svobodné vůle vzestupu Lady Gaia. Tvoří celosvětovou sít, jež je napojena na síť galaktickou. A tím, že se v této mřížce lásky odráží i Tvé láskyplné působení, tím svou lásku povyšuješ a krok za krokem začíná nabírat rozměrů přesahujících tuto Zemi. A tak mřížka lásky spolupracuje na pozvednutí lásky lidí. To ji činí výjimečnou ve svém úkolu.

Neboť není lehkým úkolem ukazovat těm, jež jsou ve vnímání omezeni to, že láska existuje i mimo tuto Zem a to v rozsahu, jež se nedá srovnat se Zemí. Je to láska vesmírná, všudypřítomná a neznající žádná omezení. Právě z takové lásky kdysi Země povstala, aby se od ní odpojila a nyní společně s lidmi zažívá možnost vrátit se do vysokých vibrací zpět. Mřížka lásky ji v tom podporuje a učí připravené svou vlastní lásku pozvednout, aby se ve změně globálního myšlení lidí Země vymrštila vpřed a stanula opět ve vibracích, které dobře zná – ve vibracích nejvýše vibrující planety v galaxii, kterou zastupuje. Užívej si proto čas sjednocených srdcí a věz, že se Tvá láska stále vibračně navyšuje.

S láskou Kryon.

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 11.12.2015 pro www.zemeandelu.cz

mriezka-lasky

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s